Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juffie

wakacje nad polskim morzem, najlepiej domki, co polecacie?

Polecane posty

Jako, że właśnie wróciłam z majówki z Darłówka, mogę polecić z czystym sumieniem wszystkim rodzinom z dziećmi domki Wicie, przepiękne tereny, świetna atmosfera, pogoda też dopisała. Jeśli ktoś poszukuje odpoczynku, ciszy i spokoju to na prawdę warto http://www.uwicherka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia771
Krynica Morska ale po drodze koniecznie Malbork i obiad w Karczmie Zamczysko, robią tam genialny gulasz i szarlotkę z lodami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko polecam te domki http://www.wiselkadomki.pl/ nowo otwarte, w pełni wyposażone i dużo atrakcji na terenie ośrodka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku na Hel :) koleżanka pokazała mi fajny artykuł: jcmag.pl/2015/hel-calkiem-inaczej-polwysep-ktorego-nigdy-nie-zobaczysz-jezeli-nie-ruszysz-tylka i się przekonałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapcie namiary - http://www.baltica-heaven.pl Fajnie jest mieć coś własnego, ale w takie inwestycja warto się bawić mając na uwadze osiągnięcie jakiegoś tam zysku, a nie miejscówkę na własne wypady. Zresztą byłoby to kompletnie nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już byłam w tym roku w Gdańsku. Zatrzymałam się w samym centrum w Holland House http://www.hollandhouse.pl/ - super hotel z klimatem. Pogoda może i nie dopisała, ale w Gdańsku jest tyle innych rozrywek jak muzea itp że nikt się nie będzie nudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stegna - bardzo blisko plaży na ulicy spacerowej jest kilka ośrodków z domkami. Jeden z nich, Perła już z daleka wygląda na bardzo zadbany, schludny, domki nowiutkie. Przyjeżdżają tam bardziej bary i rodziny z dziećmi niż grupy imprezowiczów. Ja natomiast osobiście przetestowałam ośrodek Stokrotka, paręnaście metrów dalej. Warunki bez rewelacji, ale da się przeżyć a ceny niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja jakoś nie moge sie przekonac do domków. Wolę wynająć apartament albo pokój w pensjonacie z widokiem na morze - http://www.kaszubianka.com.pl/ Domki niby są bardzo tanie ale ich standard i położenie zazwyczaj pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania2122
Polecam Krynicę morską. Byliśmy w zeszłym roku. Blisko jest Malbork więc można się wybrać na zwiedzanie :) My byliśmy, dzieci były zachwycone zamkiem :D Potem poszliśmy na obiad do Karczmy Zamczysko, gdzie mieli też dużo miejsca do zabawy dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli domki to wyłącznie Domki Perła w Sarbinowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o domki to mogę polecić Bajkowy Zakątek w Rusinowie. W dobrej cenie wygodne domki a okolica śliczna :) i nie taka zatłoczona jak te głowne nasze morskie miasta. Na http://www.adam.jaroslawiec.pl/ są zdjecia i inne informacje. Ale na prawdę warto, człowiek odpocznie a sie nie wynudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z koleżankami byłam na turnusie SPA (odchudzanie, odmładzanie, pełen relaks, indywidualny coaching żywieniowy i nie tylko, masaże) w hotelu Imperiall. Miejscowości nie znałam do tej pory. Hotel działa w Sianożętach. Sąsiedztwo Kołobrzegu ogólnie. W każdym razie ze SPA i basenów praktycznie nie wychodziliśmy. Spróbowałam również terapii w komorze, która dotleniała organizm. Coś niesamowitego, jak dobrze się człowiek po takiej sesji czuje. Jakbym odzyskała kilka lat życia. Sporo przesiadywałyśmy również w barze i na plaży. Naprawdę dobre alkohole i hotel nie zatrudnia barmanów z przypadku :) Jeżeli chodzi o pokoje to standard luksusowy. Nie żałowałyśmy sobie. Ogólnie polecałabym hotel dla kobiet i dla rodzin. Dzieci mają tam co robić niezależnie od pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Holiday Camping Łazy. Troche drogo i osrodek pełen dzieci wiec zdatrzają sie choroby, ale poza tym super i z czystym sumieńiem polecam. Plaża rzut beretem, jedzenie super, dla maluchów klimatyzowana sala zabaw , dla rodziców drink bar i mnóstwo atrakcji. No i Aqua park. Brać odnowione domki i liczyć na pogodę :) sama miejscowość super dla rodzin z dziecmi- spokojnie, plaża ładna i nie zawalona, rodziny z dziecmi, kolonie i emeryci, rak karków i meneli. W razie czego lekarz w Mielnie ew. szpital w Koszalinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitqa3
ja byłam w Pucku, wynajęłam sobie domek na bookaparcie i było świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak prawde powiedziawszy, to kilka lat temu kolezanka mnie namowila na wyjazd nad polskie morze. Ja naciskalam na jakas Hiszpanie, ale ona sie uparla do Polski. No dobra, pojechalysmy. Uwierzcie mi, tyle kasy, ile nad polskim morzem wydalam, to tyle samo wyszloby mnie, gdybym pojechala do Hiszpanii :O Majatek mozna przewalic nad polskim morzem, a pogody nie ma zagwarantowanej :O Mozna tanie loty znalezc do Hiszpanii, wynajac apartament bdz domek w pywatnych ofertach, i na to samo wyjdzie. Polskie morze? Szkoda pieniedzy jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ośrodek wypoczynkowy w miejscowości Pobierowo na Wybrzeżu Rewalskim www.laola.pl . Bardzo przyjemne miejsce o kojącym klimacie. Masz tam m.in. SPA, basen i kompleksową obsługę. Mój maż tam mi się oświadczył, więc to miejsce dodatkowo zyskało na wartości sentymentalnej, ale to nie zmienia faktu, ze i bez tego byśmy tam często bywali : ) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kalina
Jeśli ktoś szuka domków nad morze, a w szczególności apartamentów w Darłówku, to polecam tą bazę https://goo.gl/maps/4BJpgVkT1jp ja tam często wynajmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem o wiele lepszym pomysłem będzie zainwestowanie w własny domek letniskowy jak na przykład http://www.domki-zylajek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdaałka
ja właśnie rozważam rezerwację tego domku w Pucku na bookaparcie, bo wygląda nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam w Trojmiescie. Mega atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad Polskim morzem w lipcu wynajmuje apartament 2 pokoje kuchnia i lazienka na 9 nocy i wychodzi mnie ( 2 os dorosle i dziecko) około 2.400-2.600zł Gotujemy sobie obiady nie codziennie na dzień licze 130zł na zakupy żarcie Dojazd licze do 500zł autem. Zamykam sie w 4 tyś. Hiszpania w FB czyli 3 posiłki w lipcu to koszt( 2 os dorosłe + dziecko 5l) 6500 do 7.500zł zeby wylecieć a ze sobą też trzeba kase zabrać i to nie 200euro tylko już około 500 - 1000 e. Dodam ze to koszt za 7 dni z czego 2 dni wyjęte na transfery i lotniska. Siedze w jednym pokoju i NIe jest prawda ze Polska wychodzi porównywalnie. Do Grecji jezdziliśmy i dużo kasy szło.....a zeby wylecieć trzeba 6tyś wydać plus oczywiscie coś ze sobą zabrać . Na pewno w Polsce jest taniej. Nie jest tanio ale tez nie popadajmy w paranoje. A też lubie miec komfort ze mam 2 pokoje nie jeden i moge sobie sama robic sniadanie i to co chce . Przy małym dziecku czesto jest tak ze wybrzydza tego nie je tego nie j a tak spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mam na polskim morzem 9 nocy a nie 7 czy 6. Wyjezdzam kiedy chce i o ktorej. Mam samochod to jestem mobilna. Z małym dzieckiem to wyzszy komfort. Tansze kierunki to Bułgaria i Turcja. Ja nie przepadam akurat za nimi. Włochy to juz 2.500 do 3.500za osobę... a jak jedzie rodzina 2+2 to juz sa bardzo duże koszty takich ofert. Kazdy robi co uważa.... ale na pewno polska plaża nie jest tak droga jak tu piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze np w przypadku Grecji standard w hotelach czy łazienka odbiega strasznie od tego co jest u nas w apartamentach nad morzem. a jak chcesz na prawde dobry hotel to juz 2500 zł za os i nie zawsze to bedzie All inclusive tylko HB . Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jesz na miescie np w Grecji na wyspach to standard kolacja czy obiad placisz 40 , 50 euro i to na dzień się robi koszt juz 200-250zł wiec albo masz dobra formule all albo idziesz i wydajesz kaskę.... Jakby ktoś miał watpliwości co do tego co i ile kosztuje bedac w Grecji czy Hiszpani. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 13:14 Moze taniej, moze nie... ale wiem jedno: piekna pogoda na urlopie jest bezcenna. W Grecji czy Hiszpanii masz gwarantowana pogode, nad Baltykiem to ruletka, rownie dobrze mozesz wydac kase i pol wyjazdu chodzic w deszczu i zimnie (w kurtce :P) druga sprawa-gotowanie na wakacjach to nieporozumienie, mam to przez caly rok a na wczasach chce odmiany :) odnosnie jednego pokoju w hotelu- nikt chyba nie siedzi calymi dniami w pokoju zeby to mialo przeszkadzac, chyba ze Ty siedzisz caly dzien w domku nad Baltykiem i sie napawasz iloscia pomieszczen ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie siedze caly dzien w apartamencie. Mamy samochod to bedziemy korzystac w razie braku upalow. A wieczory mozna milo spedzac majac zawsze ten dodatkowy pokoj a nie gniesc sie w jednym pomieszczeniu. a co do czasu... 5 godz stracome i wliczone juz w urlop bo tyle trzeba minimum (3 godz lot do Hiszpani i 2 godz przed odprawa) a nie licze dojazdu do lotniska i nie licze kosztow parkingu. Chyba ze mieszkasz gdzies blisko lotniska bo ja mam 100 km. latalam z dzieckiem i tez jako bezdzietni rodzice. Mam porownanie. Co do gotowania to ja akurat lubie i jem to co chce i co mi smakuje. Nie bede tez codzien gotowac. Maz tez cos umie zrobic. Nie mowie ze jest cudowny wybor ta polska plaza ale to jest alternatywa dla rodzin bo na pewno wiecej ich te wakacje nie wyniosa niz Grecja Hiszpania Wlochy Chorwacja. A nie cierpie jak ktos tak mowi a pojecia nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna sie pokusic jeszcze o Chorwacje autem lub Wlochy bo stosunkowo blisko 1tys km lub wiecej. Ale np dla mnie to juz daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×