Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juffie

wakacje nad polskim morzem, najlepiej domki, co polecacie?

Polecane posty

ok, będe zaglądac, dzięki :) ja też wolę jeść na mieście, jak wyjeżdżam sama z mężem. Z dzieckiem to już nie zawsze jest takie proste. Jak jesteśmy we dwoje, to mogę sobie czekać i godzinę na posiłek, popijajać do tego winko. Dwulatkowi nie wytłumaczę, że pan z kuchni się nie wyrabia, już nie mówiąc o przekonaniu go żeby ładnie siedział godzinkę i poczekał na jedzonko :) dlatego szukam miejsca, gdzie jak przyjdziemy, to mozna zasiadać i jeść, a potem zmykać na plażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamy domek nad morzem
Te sa fajne domki. leża dokładnie przed wejsciem do Władysławowa a jestes jeszcze w Chłapowie i masz blisko do morza. Minusem tego miejsca jest ze niedaleko znajduja sie automaty do gier i jakies karaoka na polu namiotowym. http://www.chlapowo.pl/Domki-Letniskowe-Szprotki-Chlapowo_id1647.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtyuyuiy
dziewczyny a troche z innej beczki a ile kasy zabieracie/przeznaczacie na taki urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Też jestem ciekawa, ja do domków nigdy nie jeżdżę, bo nie stac mnie płacic od 200 do 300 zł za dobę, wolę nocowac w jakiś kwaterach prywatnych czy niedrogim pensjonacie po 40-50 zł za dobę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulaj duszaPiekła nie ma ;)
my chcemy srednio zabrac 2500 , z tego oplacamy domek , paliwo . za domek placimy 30 zł od osoby :) dwulatek gratis. niedaleko domku bedziemy mic lidla , sklep plus a troszke dalej biedronke ;) mysle ze te 2500 starczy a jak nie najwyzej sie z konta wyplaci . jedziemy na 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalazłam coś takiego
http://www.pobierowo-domki.pl/menu-247/o-nas-1012/ w maju jeżeli jedziesz na tydzień to doba 120zł za cały domek,a jezeli tylko na kilka dni to doba 200zł ale w sezonie nie wiem jakie ceny,ja się bardzo napaliłam bo tanio a domki robą wrazenie ale mój mąż nie dostanie teraz wolnego:((( a w sezonie pewnie jakieś 300-400zł,a to już dla mnie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scasvasfasfaf\
jest darmowyinternet polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scasvasfasfaf\
no i promocja -50% na maj i czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakaka
polecam dziwnów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam domek nad morzem
Juffi - Teście dzwonili z namiarami na domki w bardzo spokojnym miejscu. Podaje namiary: tel. 58 674 23 16 oraz kom. 600 561 451 To jest ulica Władysławowska 72 (chyba) To miejsce jest z dala od hałasów, gier i muzyki. Blisko jest morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Hulaj dusza - gdzie są te domki? :) Płacisz 30 zł od osoby za dobę? :) Podaj mi proszę namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! na razie najbardziej podobają mi sie te domki, do których dzis wklejono linka - pobierowo. Naprawdę wyglądają świetnie! dziękuję tez za namiary telefoniczne, wszystko sobie sprawdzę! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfgdsgsd
w chłapowie są w większosci traficzne zejścia na plaże, czyli kilka pięter po stromych schodach w dół, poza tym w morzu jest masa kamienii co jest niebezpieczne i na plaży też miejscami kamienie. Ja byłam tam raz z 3 letnią córeczkę i włąsnie ze względu na te zejścia i kamienie, raczej się już tam nie wybiorę, pod tym względem zachodnie wybrzeże jest fainiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamy domek nad morzem
Moje zejscie nad morze jest fajnym wawozem, zalesione ale ściezka jest, idzie sie nawet tunelem ;) Na mojej plazy nie widzialam kamieni ;) Juffie - daje namiary na te Szprotki: 504 256 018 Oni maja domki. Tylko ze sa blizej wlootu do Władysławowa i w głosniejszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnów
bardzo polecam to miejsce byłam w zeszłym roku z 3 latkiem i jestem bardzo zadowolona, za rok wracamy tam znowu. Cena w sezonie w zeszłym roku 30 zł( nie wiem jak teraz) jak na takie dobre warunki to baaaardzo tanio. Właściciele rewelacja. Kierowałam sie najbardziej tym ze teren ogrodzony, plac zabaw by młody rano zaraz mógł wyskoczyc na podwórko a ja ze spokojna głowa ze nic mu sie nie stanie. Brak posiłków kuchnia do dyspozycji, 2 domki dalej tania stołówka z daniami domowej roboty, plaża 5 minut spacerkiem, czysta szeroka...szkoda tylko ze pogoda nam nie dopisała wtedy :P http://www.stokrotka.morzewczasy.pl/zdjecia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też kusi
to Pobierowo. Jest tam co robić? czy to taka wiocha zabita dechami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobierowo wiocha? hehe :) to jest teraz miejscowość przypominająca mi Mielno - sporo ludzi i dużo się dzieje, nudzić się tam na pewno nie będziesz o ile lubisz gwar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltika :)
lubiących morze i czysta plażę , wypoczynek i świeże powietrze zapraszam do Międzyzdrojów :) Chętnie wynajmę Ci mieszkanie , przeznaczone dla 5- 6 osób , 150 m od plaży . moje gg 725952 zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńkaaaaaa
Za taką samąkase spokojnie wyjedziesz za granice i przynajmniej zobaczysz cos wiecej i będziesz miała pewność że trafisz na ładną pogodę. Zobacz sobie na antavia.pl tam manją mnóstwo różnego rodzaju wyjazdów i na pewno znajdziesz cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ośrodek Wypoczynkowy ,,ZACISZE" w Gdańsku (ul. Wiosłowa 41 - Wyspa Sobieszewska) - tani i komfortowy (100 zł / domek 6 - io osobowy) - na terenie ośrodka jest 10 domków - cicha i spokojna okolica, bogate tereny zielone - piękny las w którym jest bardzo dużo grzybów - plaże czyste, szerokie i pełne bursztynów - jest to rownież dober miejsce dla poszukiwaczy militariów, - każdy domek posiada aneks, sztućce, garnki, czystą pościel, stolik, krzesła, radio, maszynkę elektryczną, szklanki, kubki, patelki, miski, lodowkę itd.) - teren jest ogrodzony, bezpieczny dla auta (nie pobieramy oplaty za parking), - teren jest rownież bezpieczny dla dziecka, dzieci (dodatkowo na terenie znajduję się m. in. plac zabaw - zjażdzalnia, piaskowica, chuśtawki, boisko do piłki siatkowej) - do najliższego sklepu spożywczego jest ok. 100 m (mini market) - do najbliższej restauracji oraz baru jest ok. 100 m - do najbliższego przystanku autobusowego jest ok. 100 m (linia 112, 212, N9), 30-40 min autobusem do centrum Gdańska - w niedalekiej odległości znajduję się m. in. Malbork, Krynica Morska, Pruszcz Gdański, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Stegna, Mikoszewo, Elbląg - jest również możliwość zakupu ryb od rybków z pobliskiego portu rybackiego (5 zł za kg), - miła i przyjazna atmosfera, Rezerwacje pod nr tel. 605 661 973, 605 325 606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasza7777777777777777
Ja jade do Sarbinowa doba za 4 osoby domek 180 zl. Mam nadzieje, że będzie fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
Wy to sobie dzieczyny przeliczcie. Powiedzmy, że jedziecie na 10 dni. Stawka za osobę w domku 130 zł. Dziecko 40 zł. Rodzina 3-osobowa. Czyli za same noclegi mamy 3000 zł. Dalej dojazd. Dajmy na to 500 zł. Mamy 3500 zł. Do tego jedzenie. Lekko 1500 zł, przy założeniu, że same nie gotujemy i kupujemy na mieście. Razem mamy 5000 zł. Ja w tym roku byłam w Turcji za 5300 za 10 dni dla właśnie 3 osób. Hotel 5* a nie jakieś domki, pogoda gwarantowana, ciepłe morze, kilka basenów, zabawy dla dzieci, all inclusive nie do przejedzenia. Gdzie sens, gdzie logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriel12
Ja polecam Sarbinowo, wczoraj wrocilismy z urlopu w domkach wlasnie z 3 miesiecznym bobasem bylo super cisza spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień temu wróciłam z Sarbinowa :) ośrodek rewelacja, typowo dla rodzin z dziećmi, innych nie przyjmują, domków jest tylko 5 sztuk z czego każdy wyposażony we wszystko co potrzeba,łącznie z parawanami na plażę, leżakami, na tarasie meble ogrodowe, grill każdy ma swój itp w środku nowe sprzęty, domki oddane do użytku w zesżlym roku, płaciliśmy 150zł na dobę za cały domek. Pogoda była super, pełne 3 dni na opalaliśmy się na plaży a kolejne 3 jeżdziliśmy i zwiedzaliśmy okolicę :) osrodek nazywa się osada kalina, polecam bo naprawdę okolica jest super cicha i spokojna, do morza bliziutko, właściciele bardzo uprzejmi i mili i przede wszystkim panuje tam rodzinna atmosfera bo ośrodek jest malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×