Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

Gość gość
gość dziś ok słaba jestem jak uraziłam Przepraszam ,, przy najmniej nie obrażam ania to tyle w temacie powodzenia miłej zabawy nie jestem na Twoim poziomie i dla tego zmywam się z tego kafe pa Ależ ja Cię nie zatrzymuję kobieto leć, leć :-P Faktycznie na moim poziomie nie jesteś dziewczynko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KinkyGuy dziś O ja... myślałem, że ja jestem lekko pokręcony, ale Wasz rytuał sikania naprawdę zrobił na mnie wrażenie. Wielu facetów patrzy na jednego sikającego, czy to jakoś po kolei jest? Klimat tęgi - może sam kiedyś spróbuję, bo kręcą mnie różne dziwne tematy. Rozmawia z tym co sika a jak rozmawia to i patrzy :-P To wyraz szacunku do osoby z którą się rozmawia. A jak się rozmawia z większej odległości to widać całą sylwetkę, jak stoisz z boku to widać..... To o czym tu piszemy i nie potrafisz tego pojąć... Problemy ze wzrokiem? Okulista się kłania, tak tak wybiegi osobiste i sprawy zdrowotne i takie tam z braku argumentów tak musisz napisać. A nie patrzy bo sika. Po raz kolejny problem z czytaniem... Coś Cię strasznie te penisy interesują :-P:-P Mnie nie koniecznie, temat penisów uważam za zakończony. Penisów moich kolegów oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle nie zawsze musi być stosunek. Ale szacunek, miłość, ekscytacja, dotyk. Czasami możesz uprawiać cyberseks. Masturbować się obserwując ukochanego na ekranie jak on też to robi gdzieś z dala od ciebie ale jeśli jest ekscytacja miłość, fascynacja to czujesz orgazm i on też i jesteście zaspokojeni. Czasami partner jest blisko fizycznie ale uczuciowo i emocjonalnie tak daleko, że właściwie wolisz aby skończył jak najszybciej bo cały ten akt jest smutny i nieprzyjemny a o orgazmie nawet nie marzysz. Wszystko jest w duszy i w głowie ... to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale on ma małego pindola nie tylko między nogami ale także w głowie." Świetne zdanie! Doskonale oddaje sedno Twojego problemu. "Rozmawia z tym co sika a jak rozmawia to i patrzy jezyk.gif To wyraz szacunku do osoby z którą się rozmawia." Dobre! Bardzo dobre! Wyrazem szacunku jest rozmowa w trakcie sikania? Czy patrzenie na fiuta sikającego? Omg, tym razem naprawdę się ubawiłem:) A mojego zainteresowania penisami wcale nie ukrywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie rozumiesz że facet hetero jak rozmawia z kolegą to go jego penis nie podnieca i rozmowa z kolegami nie jest niczym krępującym. Tym bardziej jeśli rozmówca akurat jest przy pisuarze i prowadzi z nami dyskusję,rozumiem że mamy się odwrócić do ściany :-P Oj dziecko bawisz mnie :-) A oddawanie moczu nie jest krępujące przy kolegach których się zna od małego... Dla Ciebie to nie pojęte bo jesteś gejem i musisz się ukrywać ze swoją orientacją. Tym bardziej musisz uważać by ktoś coś sobie nie pomyślał. Ja nie muszę :-) Nie muszę również przerywać rozmowy tylko dlatego że sikam, rozmawiam dalej i nie widzę w tym nic dziwnego. Dla mnie to Ty jesteś śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra koniec z sikaniem bo złoty deszcz również mnie nie interesuje jak ta sama płeć :-P Pytanie do kobiet, dlaczego wychodzicie za mąż jeśli wam mężczyzna nie odpowiada w łóżku? Potem płacz i lament między innymi na kafe. Siebie oszukujecie jak i waszych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wracając do tematu czy mniej urodziwa kobieta ma prawo wymagać.. Tak ma prawo jedno ale :-) Jeśli będzie miała zbyt wysokie wymagania to może sobie tak wymagać aż do śmierci :-P Ma prawo mieć wysokie wymagania owszem nikt jej tego nie zabroni. Jednak mało widuje par gdzie jeden z partnerów jest zdecydowanie mniej atrakcyjny. To są wyjątki od reguły. Mniej atrakcyjna osoba jednak powinna ważyć swoje wymagania, trzeba mierzyć siły na zamiary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa pozycja i wygodne życie. No i wiem, że ,mnie nie zdradzi. Tylko ja znam jego słodką tajemnicę. Co to byłoby gdyby cała firma wiedziała, że jest wybrakowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Wybrakowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To same w zasadzie gotujecie sobie taki los. Czyli świadomie w to weszłaś. Każdy człowiek przyciśnięty do ściany może być nieobliczalny wtedy jego wstyd może nie wystarczyć. To czy Cię nie zdradzi to już sprawa dyskusyjna. Pozycja zawodowa, status materialny działają na niektóre kobiety jak afrodyzjak :-) Jakie to szczęście że nie posiadam tego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta wiąże się z mężczyzną którego nie kocha jest to tak zwana ;prostytucja małżeńska; Kobieta wiedzie wygodne życie u boku mężczyzny który zapewnia jej wszelkie dobra. Jest to coraz bardziej powszechne zjawisko. Ja takich kobiet które potem narzekają ani trochę nie żałuję. To głupie skończone puste pin,, d...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:51 Zastanawiam się kto bardziej jest wybrakowany :-) Kobiety które udowadniają brak rozumu Czy mężczyzna bo kobiecie nie odpowiada. Widziały gały co brały jak kasa najważniejsza dla takiej jest to niech potem nie narzeka że jest głupia i zwyczajnie tępa. Ma czelność jeszcze wymagać a won babo do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trochę słów specjalisty: "Zbigniew Lew Starowicz: Prostytucja małżeńska oznacza, że kobieta związała się z mężczyzną, którego nie kochała, nie pociągał jej fizycznie, ale zapewnił jej standard finansowy, wyrwanie się z domu rodzinnego i seks dla niej jest obowiązkiem i potrzebą utrzymania przy sobie męża. Z seksu nie ma żadnej satysfakcji. Bardziej prymitywna forma tej prostytucji to np. oddawanie się mężowi za prezent, pieniądze itp."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penis twojego męża jest mały? Kretynko twój rozum jest jeszcze mniejszy. Szkoda tylko faceta. A ty autorko tematu jesteś zerem, nie masz prawa narzekać bo sama sobie takiego faceta wzięłaś. Teraz płacz, cholera jak jesteś głupia to płacz. Poszukaj sobie zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trochę słów specjalisty: "Zbigniew Lew Starowicz: Prostytucja małżeńska oznacza, że kobieta związała się z mężczyzną, którego nie kochała, nie pociągał jej fizycznie, ale zapewnił jej standard xxx nie do końca tak jest. Obiecywał, że będzie inaczej - pieszczoty, czułość, że będzie mnie zaspokajał oralnie, inaczej, że zadba o moje zadowolenie. Uwierzyłam, że tak będzie. A jest tak, że po minucie spuszcza się i traci mną zainteresowanie. Początkowo się trochę starał. Ale potem okazało się, że to była taka fasada przed ślubem. Penis jest faktycznie maciupci ale przy takim seksie nawet gdyby był większy to też nic nie było. Nie wiedziałam, że jest aż tak zapatrzony w siebie a jednocześnie ma takie kompleksy. Wydawał się inny a ja fakt, miałam długi i potrzebowałam pomocy i uległam ale nie sądziłam, że będzie to układ czy jak twierdzisz prostytucja małżeńska. Zawsze można wierzyć, że jednak jest w tym trochę miłości. Ale teraz wiem, że nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwóch prawiczków się dobrało do tematu i gadają o kuśkach... mężczyzna zaczyna się od 18cm/15cm, c***y z mniejszymi powinny być wykastrowane, ani to przyjemność z takim w łóżku ani nic, po co takie stworzenia. Nie dziwcie się, że sobie wolimy facetów bzyknąć na boku czy do klubu na numerki chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dwóch prawiczków się dobrało do tematu i gadają o kuśkach... mężczyzna zaczyna się od 18cm/15cm, c***y z mniejszymi powinny być wykastrowane, ani to przyjemność z takim w łóżku ani nic, po co takie stworzenia. Nie dziwcie się, że sobie wolimy facetów bzyknąć na boku czy do klubu na numerki chodzić oczko.gif O dziękuję za ten wpis, właśnie o takich tępych osobach pisałem jak autorka czy autor tego wpisu. Aż na kilometr czuć że masz nieudane życie pełne porażek :-) Jedynie co takiej miernocie zostało to pisanie takich bredni na necie... To Ty tępa osobo musisz z tym żyć, ha ha ha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dwóch prawiczków się dobrało do tematu i gadają o kuśkach... mężczyzna zaczyna się od 18cm/15cm, c***y z mniejszymi powinny być wykastrowane, ani to przyjemność z takim w łóżku ani nic, po co takie stworzenia. Nie dziwcie się, że sobie wolimy facetów bzyknąć na boku czy do klubu na numerki chodzić oczko.gif Jak mi przykro że z twoją szeroką rozwaloną szparą zostały wizyty w zoo na seks. Pozdrowienia dla osła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 2:23 Jesteś tylko nic nie wartym workiem na spermę. Jakie to szczęście że nie mam 18cm na 15 i nie jestem interesujący dla takich pustaków. Następna co poleciała na kasę i pozycję i roocha się na boku bo jej źle.. Jesteś zerem bo oszukujesz faceta jeśli go oczywiście posiadasz... Choć coś czuję że Ty nikogo nie masz bo nie ma chętnych stąd ta frustracja. A może jesteś facet z większą pałką i jedyne co ci życie dało to k****a.. A tak to same porażki... Tu wylewasz swoje gorzkie żale. Tak czy inaczej napewno trafiłem. Ssij pałkę niemytom... Ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Nie dziwcie się, że sobie wolimy facetów bzyknąć na boku czy do klubu na numerki chodzić oczko.gif Wypowiadanie się za wszystkie kobiety jest nieuprawnione nie każda szlaja się po dyskotekach czy klubach i daje doopy. Oczywiście tak robi cześć kobiet ale to patologia w mniejszości. Często pijane pod wpływem narkotyków trafiają na podobnych siebie mężczyzn. A więc trafi swój na swojego. Osobiście jeżeli o mnie chodzi to dziennie możesz mieć innego faceta twoje ciało twoje choroby weneryczne ;-) Co robi patologia i z kim to wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętny kootas ma około 14cm a wy tu piszecie o 18 co wy jeleniej na rykowisku jesteście facet oprócz kootas ma język i palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powiesz mi, że swoj pierwszy raz robiłas w wieku 25+ lat? i że pewnie miałaś jednego partnera, tak? Typowa laska, która chce się wybielić i być księżniczką i oh ah trudno dostępną szanującą się kobietą ;) A co do reszty prawiczków z tego forum to co, macie ból d**y bo macie mniejszego? Może jakiejś taki przypasujcie, luzujcie. To, że większość lasek preferuje większe, bo chce też czuć coś, chcemy wiecej pozycji obadać niż tylko te wasze 2 żałosne oklepane. Jakby tutaj laski Wam się układały w kolejce po seks, to każdy pewnie by ****ał każdą jak popadnie i to by było fair? jak my sobie pobzykamy z innymi, potestujemy, posprawdzamy jak to z innym, jakie techniki, jakie pozycje itd to od razu że d****** że mamy studnie bez dna itd.? dlatego na tym forum są albo stare i tępe laski albo prawiczki które mają małego fifolka i laski gołej nie widzieli na żywo. Zauważ, że normalni ludzie czy to faceci czy kobiety to nie mają czasu na użeranie się z takimi glonojadami. Nie odpisujcie już mi, bo szkoda mi czasu na to forum, piszcie między sobą dalej. Ja tylko dałam swoją opinie i jak to jest na prawdę, a to że panie lubią siebie wybielać i zgrywają czyściutkie panny to słuchajcie tych, zresztą nie siedziały by tu takie. Miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:55 Następna tępa idiotka która wie co każda kobieta myśli i wypowiada się za wszystkie kobiety. No niestety moja droga taka jest prawda są różne penisy i są różne pochwy. To co Ty wolisz jakoś mało mnie interesuje. Nie każda traci dziewictwo w wieku 14 lat pod wpływem :-) A ilość k***sów które miałaś w sobie nie świadczy o dużym doświadczeniu. Jesteś żałosna tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Podobno nie liczy się rozmiar ....tylko sztuka pi.....ale? o gustach i preferencjach nie dyskutuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Powiesz mi, że swoj pierwszy raz robiłas w wieku 25+ lat? i że pewnie miałaś jednego partnera, tak? Typowa laska, która chce się wybielić i być księżniczką i oh ah trudno dostępną szanującą się kobietą oczko.gif A co do reszty prawiczków z tego forum to co, macie ból d**y bo macie mniejszego? Może jakiejś taki przypasujcie, luzujcie. To, że większość lasek preferuje większe, bo chce też czuć coś, chcemy wiecej pozycji obadać niż tylko te wasze 2 żałosne oklepane. Jakby tutaj laski Wam się układały w kolejce po seks, to każdy pewnie by ****ał każdą jak popadnie i to by było fair? jak my sobie pobzykamy z innymi, potestujemy, posprawdzamy jak to z innym, jakie techniki, jakie pozycje itd to od razu że d****** że mamy studnie bez dna itd.? dlatego na tym forum są albo stare i tępe laski albo prawiczki które mają małego fifolka i laski gołej nie widzieli na żywo. Zauważ, że normalni ludzie czy to faceci czy kobiety to nie mają czasu na użeranie się z takimi glonojadami. Nie odpisujcie już mi, bo szkoda mi czasu na to forum, piszcie między sobą dalej. Ja tylko dałam swoją opinie i jak to jest na prawdę, a to że panie lubią siebie wybielać i zgrywają czyściutkie panny to słuchajcie tych, zresztą nie siedziały by tu takie. Miłej zabawy O następna z luzami pochwy :-)) Tak tak jesteś ciasna, wierzę na słowo, moja droga nawet ktoś z większym k********.e.m woli te z ciasną pochwą i to jest zła wiadomość dla ciebie maszkaro. A nie każda dawała doopy na lewo i prawo jak Ty, więc nie oceniaj wszystkich kobiet po sobie:-) Niestety nie każda ma luzy o to Ciebie boli, a Twój cellulit nie zniknie a dupa tłusta nie zaleje ale zawsze możesz na kafe popisać jaka jesteś piękna, poważna no i ciasna chociaż może i jesteś ciasna w rozumie hi hi jak mi przykro - :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważ, że normalni ludzie czy to faceci czy kobiety to nie mają czasu na użeranie się z takimi glonojadami. Nie odpisujcie już mi, bo szkoda mi czasu na to forum, piszcie między sobą dalej. Ja tylko dałam swoją opinie i jak to jest na prawdę, a to że panie lubią siebie wybielać i zgrywają czyściutkie panny to słuchajcie tych, zresztą nie siedziały by tu takie. Miłej zabawy Tak Ty jesteś ta normalna a wpadłaś tu przypadkiem. Normalna kobieta nie wali się bez opamiętania tylko ladacznce tak robią których normalny facet unika. Jesteś tylko dobra na szybki numerek w byle jakiej dyskotece nic poza tym. Takich kobiet nie bierze się za żonę. Więc pozostaje patologia z dyskoteki. Jeśli o mnie chodzi możesz siadać na 25 cm penisie o obwodzie 18 cm. Twoja studnia Twoja sprawa kobieto z patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem! To chyba kwestia zazdrości, że są kobiety, które mogą się cieszyć z seksu i dzielić tym z wieloma mężczyznami. No i oczywiście strachu, że jak kobiety będą bardziej świadome i wyzwolone, to nie będą musiały czuć się własnością dupka z małym k***sikiem i zerową inwencją w seksie. Że może wtedy poszukają sobie kogoś, kto w tym jednym z najważniejszych obszarów życia sprawdzi się lepiej? Niczym innym nie potrafię sobie wytłumaczyć tego ujadania kundelków i tej straszliwej paniki. Naprawdę tak jesteście niepewni siebie, że jak jedna czy druga kobieta mówi, że woli większe niż macie, to zaczynacie ją wyzywać? A nawet jeśli nie mówi prawdy i chce się z Wami tylko podrażnić, to co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powiesz mi, że swoj pierwszy raz robiłas w wieku 25+ lat? i że pewnie miałaś jednego partnera, tak? Typowa laska, która chce się wybielić i być księżniczką i oh ah trudno dostępną szanującą się kobietą oczko.gif A co do reszty prawiczków z tego forum to co, macie ból d**y bo macie mniejszego? Może jakiejś taki przypasujcie, luzujcie. To, że większość lasek preferuje większe, bo chce też czuć coś, chcemy wiecej pozycji obadać niż tylko te wasze 2 żałosne oklepane. Jakby tutaj laski Wam się układały w kolejce po seks, to każdy pewnie by ****ał każdą jak popadnie i to by było fair? jak my sobie pobzykamy z innymi, potestujemy, posprawdzamy jak to z innym, jakie techniki, jakie pozycje itd to od razu że d****** że mamy studnie bez dna itd.? dlatego na tym forum są albo stare i tępe laski albo prawiczki które mają małego fifolka i laski gołej nie widzieli na żywo. Zauważ, że normalni ludzie czy to faceci czy kobiety to nie mają czasu na użeranie się z takimi glonojadami. Nie odpisujcie już mi, bo szkoda mi czasu na to forum, piszcie między sobą dalej. Ja tylko dałam swoją opinie i jak to jest na prawdę, a to że panie lubią siebie wybielać i zgrywają czyściutkie panny to słuchajcie tych, zresztą nie siedziały by tu takie. Miłej zabawy --O mamy tu panią ekspert od męskich penisów jak i panią psycholog w jednym która wie lepiej co każda kobieta myśli i pragnie. Jestem mężczyzną i nie pokusił bym się o stwierdzenie że wiem co każdy mężczyzna myśli i pragnie. Ale skoro ty wiesz lepiej co każda kobieta pragnie... :-P Może zmień dilera i prochy weź inne :-) A te prymitywne wywody o wieku inicjacji seksualnej to dopiero porażka, wielu ludzi rozpoczyna życie seksualne nawet później niż 25 rok życia. Jest to jak najbardziej ok,człowiek jest bardziej dojrzały i podejmuje trafniejsze przemyślane decyzje. Ilość partnerów nie koniecznie przedkłada się na doświadczenie i jakość w seksie. Ale skąd Ty głupia kobieto możesz o tym wiedzieć. Tak jesteś ciasna? A skąd to wiesz? Powiedział to facet który cię walił? Przecież gdyby powiedział prawdę że masz luzy to by nie było seksu, więc każdy Ci powie że jesteś super laska i ciasna bo ma z tego tępa babo seks :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:07 Dziecko większość kobiet nie marzy o wielu kochankach tylko o jednym mężczyźnie z którym założą rodzinę. O mężczyźnie który będzie je kochał. Ty tu piszesz o pewnej części kobiet to jest patologia która jest w każdym społeczeństwie. Więc nikt tu nikomu nie zazdrości tylko uświadamia że nie każda kobieta ma ochotę na rozwiązłe życie. A Ty dzieciaku jesteś mało dojrzały, życie nie opiera się tylko na seksie. Osoby które myślą cały czas o seksie są tak naprawdę nieszczęśliwe to choroba. Takie osoby jeśli mają rodziny to prowadzą podwójne życie. Na kafe pełno tej patologii. Bez odbioru dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×