Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

Gość gość
KinkyGuy dziś "większość myśli inaczej." Myślę, że się srodze mylisz. Szczęśliwie większość społeczeństwa nie jest członkiem prawicowych bojówek i ma na to dość liberalne spojrzenie. Tak tak wy z lewej strony wiecie lepiej że to normalne, ha ha ha. Tak sobie to tłumacz że zboczenie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bycie gejem powinno być więzienie. Dzieci chcą adoptować jeszcze czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za promowanie pewnych zachowań seksualnych to prokurator jak nic. Te parady równości to wysyp dewiacji. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co sądzisz o kobietach i facetach, którzy mieli jednego partnera przez całe życie i są szczęśliwi? Czy popełnili błąd i powinni wchodzić w jakieś zboczone układy swingers czy zdradzać się wzajemnie na boku?" Wreszcie docieramy do sedna (i, jak mam nadzieję, zrozumienia). Nie jest istotne, czy miała jednego partnera czy dziesięciu. Ważne jest bycie w tym szczęśliwym. I tak jak tych, którzy przez całe życie spali z jedną osobą nie powinniśmy piętnować i nazywać "świętojebliwymi", tak i tych, którzy doświadnecznie mają znacznie większe, nie powinniśmy nazywać "k*****i". Jednego cieszy wstrzemięźliwość i oddanie Bogu, innego orgie i swingers cluby. Obie postawy są okay i nie należy nikogo za nie potępiać. Podawane przeze mnie statystyki i dane (nie jestem pewien, czy w tym temacie) miały na celu pokazanie, że spanie z większą ilością partnerów nie jest niczym dziwnym i nienormalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za bycie gejem powinno być więzienie. Dzieci chcą adoptować jeszcze czego." Słaby trolling - nie o tym jest temat. Są na świecie kraje, gdzie homoseksualizm jest nielegalny (np. Iran). Tęsknisz za takimi rozwiązaniami? Ale idę o zakład, że nazywasz arabów "brudasami" i gardzisz ich kulturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KinkyGuy dziś A czy każdy facet musi tolerować U SWOJEJ POTENCJALNEJ KOBIETY taką przeszłość seksualną? Kłamstwo jest czymś złym i jak kobieta pisze, że oszukuje swoich facetów, że miała kilka razy mniej partnerów tzn. że jest oszustką a oszuści nie zasługują na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego cieszy wstrzemięźliwość i oddanie Bogu, innego orgie i swingers cluby. Obie postawy są okay i nie należy nikogo za nie potępiać. Podawane przeze mnie statystyki i dane (nie jestem pewien, czy w tym temacie) miały na celu pokazanie, że spanie z większą ilością partnerów nie jest niczym dziwnym i nienormalnym. Nie mieszał bym tu Boga i wiary. Zwykła ludzka uczciwość nakazuje by być uczciwym w stosunku do swojego partnera i nie zdradzać. Jeśli są problemy to je wspólnie rozwiązywać, dążyć do tego a nie roochać się bez opamiętania bo to nie uczciwe. Kościół i wiara nie mają tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KinkyGuy dziś "Za bycie gejem powinno być więzienie. Dzieci chcą adoptować jeszcze czego." Słaby trolling - nie o tym jest temat. Są na świecie kraje, gdzie homoseksualizm jest nielegalny (np. Iran). Tęsknisz za takimi rozwiązaniami? Ale idę o zakład, że nazywasz arabów "brudasami" i gardzisz ich kulturą. Nie gardzę ich kulturą nie zgadzam się z niektórymi zachowaniami. A to duża różnica. A spytaj się co sądzi o gejach arab ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli czymś gardzę to promowaniem pewnych zachowań które tu prezentujesz. I Twoje jak i innych brednie że pewne zachowania są normalne nic tu nie zmienią i zboczenie i oszustwo nie stanie się czymś normalnym dla większości. Żaden lewak tego nie zmieni jesteście przegrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A czy każdy facet musi tolerować U SWOJEJ POTENCJALNEJ KOBIETY taką przeszłość seksualną?" Nie musi! Jeśli to dla niego ważne, to niech nie wiąże się z taką kobietą. "Nie mieszał bym tu Boga i wiary. Zwykła ludzka uczciwość nakazuje by być uczciwym w stosunku do swojego partnera i nie zdradzać. Jeśli są problemy to je wspólnie rozwiązywać, dążyć do tego a nie roochać się bez opamiętania bo to nie uczciwe. Kościół i wiara nie mają tu nic do rzeczy" Podanie Boga było tu tylko przykładem tego, co dla kogoś może być ważne. Ale masz absolutną rację, co do uczciwości wobec partnera. Nigdy nie twierdziłem inaczej. "A spytaj się co sądzi o gejach arab" Wiem, co sądzi i skrajnie się z tym nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KinkyGuy dziś Niestety kobiety często kłamią w takich sytuacjach. Mówią że miały np. 1 a w rzeczywistości 7. Nigdy nie ma pewności czy się nie jest oszukiwanym. Najgorzej kiedy to wyjdzie po latach, wtedy w jednym momencie inaczej zaczyna się już patrzeć na tą osobę i czar pryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz ja się z nimi w wielu sprawach nie zgadzam ale to nie znaczy że nimi gardzę. Bo nie mogę oceniać negatywnie wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nigdy nie ma pewności czy się nie jest oszukiwanym." No, to już jest kwestia zaufania - trudno to skomentować. Albo się jest uczciwym wobec drugiej osoby, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do tematu małego penisa stosuje ktoś ekspander do penisa?Ja używam tego od kilku dni ciekawy jestem jak długo można nosić to bez przerwy.Zauważyłem że po pewnym czasie żołędż robi się ciemna i zimna brak dopływu krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to nienajlepszy znak:) Generalnie, opinia specjalistów jest taka, że nie da się trwale powiększyć penisa inaczej niż operacyjnie. A techniki fizyczne mogą prowadzić do obniżenia sprawnośc***enisa, nie dając w zamian trwałych efektów. Sam nie stosowałem, ale myślę, że jeśli żołądź robi się ciemna i zimna, to jest to ostani dzwonek, żeby takie ustrojstwo ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałem tego kiedyś. 45 minut chyba, 5 minut przerwy na rozmasowanie, kolejne 45 minut itd. do 4,5 godziny używania. Ale serio chcesz to stosować? Ja tego używałem może tydzień i zrezygnowałem bo ból jest nie do wytrzymania, a żeby były efekty trzeba tego używać co najmniej z pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz racje a co sądzisz o elektrostymulacji penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może za mocno go naciągasz i dlatego boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie słyszałem. Być może za mocno, ale uznałem, że musi być jakiś bodziec do podziału tkanek. Kiedyś jakiś facet pisał o 4 godzinnym używaniu pompki, robił relację z 2 lat i urósł mu o 3 cm, później już go nie było. Szkoda, bo można by się dowiedzieć, czy efekty są trwałe. A ile masz cm z boku od kości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zwisie 7 cm razem z napletkiem obwód 11 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co kobiecie po zwisie? Pytałem o erekcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w erekcji 14 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z boku od kości tak? Wiesz, nie sugerowałbym się zbytnio co tutaj piszą kobiety (które nie wiadomo czy są kobietami). Spójrz na listę tematów, która normalna dziewczyna bawi się w swingers klubie, pisze że jest prostytutką a jej mąż siedzi i na to patrzy albo która szuka ludzi do trójkąta? To miejsce jest tak specyficzne i dziwne że wchodzę tu tylko z ciekawości i czekam kto mnie zaskoczy czymś absurdalnie głupim bądź "wymyślnym". Połowa tematów to prowokacje. Kiedyś też się tym przejmowałem, ale uznałem że na tym forum kobiety to jakieś 10%, poza tym te, które tutaj siedzą to w 90% takie, które trzymały w pochwie różne przedmioty i którym normalny penis nie wystarczy. Może 10% kobiet z tych 10% jest normalnych co daje nam 1%. Powiedz mi,jaka normalna kobieta po przeczytaniu kilku tematów tutaj siedzi dalej na tym forum?Raczej takiej nie szukasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"normalna dziewczyna bawi się w swingers klubie, pisze że jest prostytutką a jej mąż siedzi i na to patrzy albo która szuka ludzi do trójkąta?" Swingers cluby i trójkąty są tylko dla nienormalnych? Akurat trójąt z dwoma facetami jest ponoć jedną z najczęstszych kobiecych fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, a jaki % twoich znajomych dziewczyn robi takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, moich akurat spory, bo środowisko swingersów jest mi znane... Ale nie jestem w stanie odpowiedzieć za innych znajomych - nie chwalimy się między sobą preferencjami seksualnymi. Powiedzmy jednak, że ze znanych mi dziewcząt, z którymi się spotykałem (pomijając te ze swingerskiej społeczności), to na pewno kilka albo miała takie doświadczenia, albo była na nie otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ja mam inne doświadczenia. Tak czy inaczej (mogę być w błędzie) on raczej nie szuka takich kobiet, a preferencje i upodobania kobiety najczęściej wychodzą dość szybko po zawarciu bliższej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KinkyGuy sugerujesz że jak ktoś nie ma dużej pały to jego laska może przyprawiać mu rogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że co?! A gdzie niby zasugerowałem podobny idiotyzm? Szczerze mówiąc, myślę, że brak dużej pały jest ostatnim z powodów przyprawiania rogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalisz kobiety które szukają kochanków z tego powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×