Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malypenismeza

penis mojego meza jest maly. Pomocy

Polecane posty

11 godzin temu, ddt60 napisał:

zgoda - przeciętny wymiar jest 15-16cm. 20cm to już jest bardzo duży wymiar.

Z tego co mi wiadomo, to średni rozmiar wynosi 13,4 cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, acordeon napisał:

Z tego co mi wiadomo, to średni rozmiar wynosi 13,4 cm. 

Bo mi nie mierzyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, acordeon napisał:

Z tego co mi wiadomo, to średni rozmiar wynosi 13,4 cm. 

to już poszedłeś nieco w dół - u Azjatów tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

to już poszedłeś nieco w dół - u Azjatów tak ...

W Europie. Jak znajdę  gdzieś to Ci podeślę. Kiedyś był nawet program o seksie na wyspach brytyjskich i tam też padł rozmiar 13-14. Ja za nikim z linijką nie biegam🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jbsg napisał:

Bo mi nie mierzyli...

To zmienia cały sens tych pomiarów 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam malego 10cm ale to wystarcza zey moja zonka dostala orgazm  .ale zeby byla dodze zerznieta to pozwalam jej na to zeby zerznial ja kolega ma 19cm  ale w mojej obecnosci  powiwm wam ze sie  bardziej wije i krzyczy  chyba dluzszy jest lepszy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marian zganiacz napisał:

mam malego 10cm ale to wystarcza zey moja zonka dostala orgazm  .ale zeby byla dodze zerznieta to pozwalam jej na to zeby zerznial ja kolega ma 19cm  ale w mojej obecnosci  powiwm wam ze sie  bardziej wije i krzyczy  chyba dluzszy jest lepszy pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
Dnia 7.02.2021 o 03:16, Nostradamus Devil napisał:

Nie chodzi by ktoś miał armatę 20 plus  Tylko by w związku iskrzyło nawet  jak ma ktoś 16cm np? Dobranoc 

Nawet?🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
Dnia 7.02.2021 o 20:40, acordeon napisał:

W Europie. Jak znajdę  gdzieś to Ci podeślę. Kiedyś był nawet program o seksie na wyspach brytyjskich i tam też padł rozmiar 13-14. Ja za nikim z linijką nie biegam🙂

No i to jest norma. Może być 14,5 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
12 minut temu, Essence napisał:

No i to jest norma. Może być 14,5 ;).

mam takie wrażenie, że wielkość p.in.dola w związkach to często temat zastępczy. Gdzieś kiedyś ta para się ze sobą dobrała i nawet jak facet ma 12cm to w jakimś sensie do jakiegoś czasu potrafili uzyskiwać i dawać partnerce radość i zaspokojenie ze zbliżenia. W momencie, gdy zarówno relacje jak i czasami zadowolenie z seksu się pogorszyło i przyszedł w związku kryzys trzeba było znaleźć "winnego". I często wówczas winę zrzuca się na wymiar kut.as.a i od razu tworzy lekarstwo w postaci cuckold z facetem z wielkim ch.uj.em. Może być tak, że faktycznie ten z większym ch.u.jem okaże się lepszym kochankiem ale nie koniecznie z tego powodu, że ma większego członka ale po prostu dlatego, że bardziej jest zaangażowany. Gdyby się mąż bardziej zaangażował to i 12cm starczyłoby. Wszystko siedzi w głowie i zawsze trzeba się najpierw zastanowić nad relacjami

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Biorąc pod uwagę liczby podawane na forum, należy zakładać, że znaczna część pomiarów dokonywana jest od dziury w dupie, czyli długość prącia razem z tzw. guczą 😎

oczywiście zależy jak kto mierzy ale też wielkość członka w erekcji jest zależna od siły erekcji w danym dniu czy okresie i akurat w moim przypadku waha się na pewno +/- 1 cm. Jeśli więc chciałoby się być do końca uczciwym w kwestii pomiarów to trzeba byłoby ustalić czy podawać wynik aktualny, czy największy czy najmniejszy czy średni. Bo trochę jest tak, że wielkość zależy ile krwi zostanie wpompowana w ciała jamiste i czasami jest to nieco mniej a czasami nieco więcej. Oczywiście nie ma to wpływu na sprawność narządu a pewnie może na efekty wizualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

oczywiście zależy jak kto mierzy ale też wielkość członka w erekcji jest zależna od siły erekcji w danym dniu czy okresie i akurat w moim przypadku waha się na pewno +/- 1 cm. Jeśli więc chciałoby się być do końca uczciwym w kwestii pomiarów to trzeba byłoby ustalić czy podawać wynik aktualny, czy największy czy najmniejszy czy średni. Bo trochę jest tak, że wielkość zależy ile krwi zostanie wpompowana w ciała jamiste i czasami jest to nieco mniej a czasami nieco więcej. Oczywiście nie ma to wpływu na sprawność narządu a pewnie może na efekty wizualne.

Wydaje mi się, że może być podobnie u wszystkich. Przy dużym podnieceniu też odnoszę wrażenie, że jest większy niż przy porannym wzwodzie. Zresztą tak jak napisałeś wcześniej, wielkość to temat zastępczy, pomijając skrajne przypadki. Jeżeli facet z mniejszym może zaspokoić kobietę, dając jej orgazm, to raczej nie jego wina, że kolejna kobieta nie będzie z nim szczytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2021 o 20:12, Nostradamus Devil napisał:

Technika jest ważna co do wielkości itd myślę że 19cm to norma jak 15cm jest  dla ciebie  dużo to , Twoja ocena spoko ale myślę ze jesteś w błędzie 

19 to nie jest norma. Można sprawdzić statystyki. Widać, że część Panów oderwana od rzeczywistości. Gdyby 19cm i proporcjonalnie gruby to byłaby norma, to nie byłoby tak wielkiego problemu ze znalezieniem zwykłych prezerwatyw na tem rozmiar - nie mówiąc już o grubszych, cieńszych czy smakowych. 
Zresztą duży pe-nis to nie zawsze taka przyjemność, jak się niektórym wydaje, zwłaszcza przy analu. 🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 19 cm i dobrze mojej kiedyś w trójkącie koleś miał 23 cm bolało ją jak cały wchodził i do tego źle się jej sssa... To nie jest prawda że duże są fajne jak ktoś chce dobrze zrobić to zrobi mój kolega ma 15 i daje rady fana ma kobietę i moja kobieta też mówi że jest ok a miała dużo ich w sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×