Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość moze coś w tym jest
Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie ? - Mężczyzna, a wiesz czemu? Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek i worek bez pieniędzy dlatego 80% kobiet już nie wychodzi za maź, bo zrozumiało ze dla 60 gram kiełbasy nie warto brać całego wieprza do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 gram to chyba
od kota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie prowo:-D Witam Was serdecznie, nie było mnie trochę ale tylko dlatego, że spakowałam torbe, wrzuciłam do samochodu, wzięłam urlop i pojechałam do kuzynki i jej małej córeczki aby zająć czymś myśli, a wierzcie mi, nic tego tak doskonale nie robi jak małe, rezolutne dziecko, które jest ciekawe świata, uwielbia pchać do buzi przedmioty ściśle do tego nieprzeznaczone, grzebać w czyichś kosmetyczkach (i wysypać róż sypki wart nielada małą sumkę:-D )i z ogromną radością chwytać za włosy (o ja nieszczęsna) swymi małymi łapkami i niczym szympans ciągnąć je ile sił:-D Tak, tego było mi trzeba, pewnie ciekawe jesteście co z dupkiem? Między innymi dlatego też wyjechałam, bo zrobił sobie pod moimi drzwiami noclegownie, błagając o to bym otworzyła i pozwoliła mu wyjaśnić, wpuściłam i natychmiast tego pożałowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc gdy tylko przekroczył próg domu, o mało nie rzucił się przed me stopy z błagalnym wręcz wzrokiem mówiącym "wybacz mi, niech będzie jak dawniej", usiadłam na kanapie, zarzuciłam nogę na nogę, w tle leciała mozart (przysięgam, jak kurwa w kiepskim amerykańskim filmie z lat 80siątych), powiedziałam, że ma chwile bo zaraz wychodzę, i tak jak przypuszczałam powtórzył to, co wykrzykiwał zza drzwi wejściowych, że kocha, że to jednorazowe(kłamstwo! Kilka dni po tym, detektyw dał mi zdjęcia na których obmacywał się z tą lafiryndą), że to skończone(kłamstwo!), i tak na pieprzonej paplaninie minęła godzina, po czym wstałam, spojrzałam mu wprost w oczy i powiedziałam "To koniec,wyjdz!", prosił, błagał, chciał podejść, przytulić, odwróciłam się i powtórzyłam, że ma wyjść, staliśmy tak jeszcze, chciało mi się płakać, łzy napłyneły do oczu, nie chciałam by to zobaczył, wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wtedy, gdy zamknął za sobą drzwi, poczułam, że go naprawdę kocham, że kocham tego skurwiela, tego który tak bardzo mnie zranił, próbowałam powstrzymać łzy ale byłam wtedy zbyt słaba, zalałam się łzami, płakałam, płakałam, krzyczałam i waliłam ślepo pięściami w kanape, byłam bezsilna, bezsilna i zupełnie zrozpaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777777777777777777
a świstak siedział i zawijał w sreberko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 77777777777777777777777
tak,tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaitak
hehe, wena wróciła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tak cicho tutaj...
temat wyczerpany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
o autorka na chwile wróciła... i co tam dalej opowiadaj.. może pomyśl o szansie dla niego, może warto ja sama nie wiem co bym zrobiła, to nie takie proste dlatego warto pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz nic
koniec bajki ...szkloda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
i znowu cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezon ogórkowy
pamiętacie tą historyjkę..... niczym (ye)bajka :D i żyli długo i szczęśliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
...koniec bajeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×