Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość robie rozeznanie tu

Panowie, czy podobaja Wam sie umiesnione kobiety?

Polecane posty

Gość robie rozeznanie tu
Jak kobieta tyje to przynajmniej biust jej rosnie, a facet moze tyc, chudnac, pakowac itp a i tak rozmiar ptaka sie nie zmieni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@robie rozeznanie tu: Oczywiście, że umięśnione mogą się podobać, a jak już się komuś podobają to niema praktycznie z "czego" wybierać:) Tak jest z każdym statystycznie rzadkim wyglądem, nawet jak większość osób się będzie wręcz zrażać, to osoby którym akurat taki wygląd się podoba będą zachwycone (zwłaszcza, że nie cierpią na nadmiar wybory) Większość osób jedzie po różnych gwiazdach muzycznych, bo np wokalista robi makijaż i chodzi w damskich ciuszkach, ale jest pewien procent osób które wręcz szaleją za takim. Czemu? Bo nie mają wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie rozeznanie tu
Dkkl bardzo fajnie napisane, podoba mi sie Twoj sposob myslenia:) Cwiczyc bede dalej, bo mam roczny abonament i szkoda wylozonej z gory kasy, a ze teraz wygladam jak spaslak to wiem, niestety etap nie do ominiecia bo trzeba miec co rzezbic, ale cialo mam twarde bez faldek i cellulitu tylko rozstepy sie porobily okropne na rekach, nogach i plecach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PainArt
Umięśnione kobiety - jestem jak najbardziej ZA. Sam jestem dość mocno umięśnionym mężczyzną i wyczynowym atletą. Lubię umięśnione, wytrenowane kobiety, także te ze sporą masą. Nie lubię przesadnie opalonych, chudych, marudnych ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet mowi że nie, że to najgorsze co moze byc, tym bardziej że dzisiaj sporo facetów nie jest umięśnionych. Ja popieram, kobieta musi byc ladnie wyrzeźbiona ale nie umieśniona jak facet. Sporo dziewczyn chodzi do Saturn Fitness i głównie cwicza nogi, uda, fitness, zumbe i mało cwiczen silowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfit
Są na tym świecie faceci i m.in. ja którzy trzęsą się z podniety na widok umięśnionej laski. Jestem przystojnym facetem, gejem nie jestem gdyż obrzydza mnie każdy facet. Moja żona zaczęła dla mnie ćwiczyć fitness ale potem stwierdziła że robi to już tylko dla siebie, stała się dla właściwie umieśniiną fitnesską ma już całkiem niezłą łapę jestem zafascynowany jej ciałem prawda jest taka że czym więcej będzie przypakowana tym bardziej mnie będzie fascynowała. Teraz gdy chce mnie zostawić boję się że juz nigdy nie znajdę dziewczyny choć z takimi mieśiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×