Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kammm123

Ojciec, który nie przychodzi na chrzest swojego dziecka

Polecane posty

Gość mvncxmb
Jasne, że ludzie się rozstają, ale kobieta która przemyślała założenie rodziny nie zostaje od razu sama z niemowlakiem. Chyba, że trafiła na schizofrenika. Albo wybitnie zakamuflowanego wybitnego manipulatora, ale to raczej wątpliwe, bo z tego co piszesz twój były to jakiś przygłup. Przykra prawda jest taka że to na kobiety spada zdecydowana większość wątpliwych uroków macierzyństwa i w praktyce to niestety jest głównie w ich interesie, żeby mieć dzieci z odpowiednimi osobami. A jeśli się kwestii posiadania dziecka nie przemyślało, to potem nie należy mieć pretensji, że facet to dupek, że się musi zaciskać zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vjhvj Zrób sobie dzieciaka i nazywaj sobie go jak chcesz a on mojego sie odpi****l szmato bez zasad. Ty moze nie masz dzieci bo sobie wyskrobalas zdziro. Pewnie jak Ci sie kiedys urodzi to z twoim podejsciem na smietnik wyrzucisz. Ch*j Cie obchodzi kto z kim spi bo zapewne sama swieta nie jestes bo tylko takie latawice sa takie zgorzkniale. Wiec sie ogarnij troche i najlepiej wypieprzaj stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
Kamm, daj spokój, ciesz sie dzieckiem a prostactwo zostaw na blokowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
problem w tym, iz ogromna ilośc ludzi współżyje,a le tylko czesc z nich aktualnie decyduje sie na przemyslane macierzyństwo.a antykoncepcja bywa zawodna. nawet 1% szans to szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie przychodzi na chrzest własnego dziecka to ja bym go ojcem nie nazwała. Raczej pozostałabym przy określeniu "dawca spermy" i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhvj
Bękart zawsze pozostanie bękartem ;) Czyli jednak nie wiesz kto jest tatusiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mvncxmb Wiesz co ja o siebie juz dawno sie nie martwie , bo juz zrozumialam ze nie mam z nim przyszlosci . Zreszta mylisz sie troche, bo ludzie sie tak na prawde poznaja dopiero jak zamieszkaja ze soba, na odleglosc to moze zdawac egzamin, ale jak juz sie kogos ma na co dzien to roznie bywa. Teraz chodzi mi tylko o dziecko, bo nawet jak facet nie potrafi byc dobrym partnerem to niech chociaz bedzie ojciec dla dziecka. Ja nie rozumiem dlaczego zawsze naskakuje sie na kobiete. On tez wiedzial co robi i ze jak bedzie dziecko to trzeba sie zastanowic nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
czyli jednak jesteś idiotą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze Ty nie wiesz kto jest twoim tatusiem bo twoja matka dawala na prawo i lewo bekarcie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vjhvj- spier**laj z forum jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia w tej sprawie!!!! co za bezmózgi na tym świecie! ja nie wiem kto takich ludzi spładza- naćpani rodzice???!!!!.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhvj
O proszę jak zagorzała katoliczka się wypowiada :D Twój bóg jest zachwycony! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylicz najpierw swoje grzechy a dopiero potem wyliczaj innym... chamstwo nie zna granic. gardzę ludźmi którzy nawet nie potrafia się kulturalnie wypowiedzieć na forum. niestety ale to świadczy tylko o twoim niziuteńkim poziomie mały robaczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vjhvj Wiesz co jak jeszcze Cie zycie tego nie nauczylo to ja ci powiem: Na chamstwo zawsze odpowiedza ci chamstwem i jestes jakas bez honoru ze tu jeszcze siedzisz jak ci wszyscy cisna. Moja religijnosc czy nie religijnosc nie ma tu nic do rzeczy bo jak chodzi o moje dziecko to potrafie oczy wydrapac. Wiec idz stad juz bo widzisz ze cie tu nikt nie chce Swoja droga czy zawsze musi sie przypaletac jakas menda co temat rozwala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
mendy sie iska i depcze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie- taka menda zawsze się trafi. są tu po prostu ludzie którzy są kulturalnie wymienić się doświadczeniami i opiniami i są tu też takie "stworzonka", które szukaja tylko zaczepki i tyle. ja juz dawno olewam takie wypowiedzi- zostawiam tylko w postach- jak cos takiego widzę w jakiś tematach, post SPECJALNIE do tej osoby, żeby sobie zatkała mordeczkę :) nie przejmuj sie i ty takimi ludzmi. i masz rację, że bronisz wszystkimi siłami swojego dziecka- tak trzeba :) na pewno jesteś dobrą matką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×