Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kammm123

Ojciec, który nie przychodzi na chrzest swojego dziecka

Polecane posty

Gość kgigiugiiu
Wymyślasz na siłę jakby tu oczernić jeszcze ojca dziecka i jego rodzinę. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowska
Na jaka sile?zwyczajnie rozwodka nie moze byc chrzestna gdyz zyje w grzechu iezkim i nie uzyska rozgrzeszenia.to po co chrzcic jesli nie uznaje se owcyh zasad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowska
Lidanna. W tym wypadku zasady ustala Kosciol.nie ja czy ty.i nie istotne jest czy siezgadzamy cy nie. Jak idziesz do banku po pozczke tez nie masz inuwidualnego traktowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie to wy wymyślacie jakieś bzdury. Sprawa wygląda prosto- to nie jest moja uroczystość tylko dziecka i ojciec powinien przy nim być, a nie unosić sie honorem, bo nawet nie ma powodu. Ja bym sie nie obrazila jakby wybral oboje chrzestnych od siebie, tylko by musial mi o tym powiedziec, ja bym napewno nie kazala mu pozniej im odmawiac bo by mi bylo po prostu wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edabrowska bardzo rzeczowa odpowiedz. Właśnie o to chodzi. Tak jest i koniec i każdy człowiek mający trochę oleju w głowie to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
całkowicie zrozumiałe. focha strzelił przeciw własnemu dziecku nie wierze,z e mu narzuciłas wybór chrzestnych i nie miał słlowa do powiedzenia dał dupy i tyle. trudno zebys sie musiała jeszcze nim opiekować i wspierac w podejmowanych decyzjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvgdsfcgvhj
nawet jesli autorka bylaby taka zolza ze ma w dupie zdanie tatusia to palant nie powinien odgrywac sie na dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty se jaja z ludzi robisz??!!
Skoro nie odmówił ochrzcić dziecka które jest poczętym w grzechu bękartem,a matka to smarkula bez zasad moralnych to i rozwódkę dałby na chrzestną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moim zdaniem prawdziwy facet nawet jakby sie rozstal ze swoja kobieta, robilby wszystko, zeby miec kontakt za swoim dzieckiem, a nie oczekiwal ode mnie zebym to ja o ten kontakt dbala.. Poza tym tak niby mu zalezy na nas, a nic a nic sie nie stara, tylko wieczna pretensja do mnie. Co Waszym zdaniem mam z nim zrobic? Olac zupelnie? Chyba innej rady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
nie nazywaj dziecka bękartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
olej i ciesz sie dzieckiem, chrzcinami, rodziną. a o niego moze sie tak nie martw, nie staraj. widac, nie zalezy mu az nadto. stara się? odwracajac sie od dziecka? napewno tak chcesz zyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvgdsfcgvhj
olac- to przykre ale dziecko teraz i tak nie kojarzy. a on zobaczy, ze ty nie bedziesz sie przed nim plaszczyc. bo to chyba jasnie panu sprawia przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty se jaja z ludzi robisz??!! jestes szmata a nie czlowiekiem. Dziecko nie jest niczemu winne,a ksiadz dzieciatku zadnemu chrztu nie odmowi, chyba ze rodzice zyja w grzechu, bo tak jak powiedzial nasz proboszcz "czemu sie odrzuca jeden sakrament a wyciaga reke po drugi. I sie zastanow 2 razy zanim cos napiszesz a nie swiecisz glupota:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
adlaczego ksiadz miałby odmówić chrztu? sakramentu chrztu sie nie odmaiwa. czemu dziecko winne? ono ma byc obmyte z grzechu pierworodnego. Chrytsus, Sw Piort chrztru nie odmawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
nawet jesli rodzice zyja w grzechy,a le choc jedno z nich jest zainteresowane ochrzczeniem dziecka, nawet babcia czy dziadek to i ksiadz je ochrzci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgigiugiiu
tak, to jest dziecka uroczystość. I ojciec powinien tez mieć coś do powiedzenia w sprawie świadków a sama powiedziałaś że nie miał bo zadecydowałaś ty. Więc czego się rzucasz? To ty zniszczyłaś chrzest dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvncxmb
Jaki jest cel tego pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to właśnie odrzuciłaś
Jesteś panną z dzieckiem czyli żyjesz w grzechu! weź się lepiej dobrze zabezpiecz bo za parę miesięcy na kolejnego gacha będziesz się żalić! trza było wiedzieć komu się nadstawiasz!!!!!! i nikogo od szmat nie wyzywaj-popatrz na siebie samotna mamusiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
"Z drugiej strony wydaje mi się, że zasada odmawiania chrztu dzieciom urodzonym z małżeństw niesakramentalnych gdyby ją ktokolwiek gdziekolwiek stosował -- byłaby jakimś koszmarnym nieporozumieniem. Kościół może i niekiedy powinien robić "trudności" z ochrzczeniem dziecka, żeby możliwie jak najlepiej zabezpieczyć mu duchową przyszłość, zwłaszcza zapewnić religijne wychowanie. W zasadzie jednak każde dziecko przyniesione przez rodziców do chrztu powinno być ochrzczone. Toteż Kościół jedynie zupełnie wyjątkowo odmawia ochrzczenia dziecka: jeśli rodzice proszą o chrzest z powodów jawnie i wyłącznie pozareligijnych, a zwłaszcza jeśli okazują lekceważenie dla samego sakramentu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
kurde, chamstwo chamstwem pogania. zamiast dyskutowac tylko epitety w kierunku młodej matki, która ma swoje rozterki. blokowisko, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidanna
edabrowska Na jaka sile?zwyczajnie rozwodka nie moze byc chrzestna gdyz zyje w grzechu iezkim i nie uzyska rozgrzeszenia.to po co chrzcic jesli nie uznaje se owcyh zasad? taak? no popatrz.. a skąd masz takie informacje, że ROZWÓD jest grzechem ciezkim? ty chyba niekoniecznie znasz X przykazań, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
to niekoniecznie znasz prawo Kościelne szczególnie względem sakramentów i spowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to ważne z jakiej rodziny pochodzą chrzestni? Mi się wydaje że problem jest "głębszy" (?!) .Nikt o zdrowych zmysłach tak nie postępują " bo nie pasowali chrzestni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
ano. to wymówka smarka, nie mezczyzny, nie ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidanna
edabrowsa1983 to niekoniecznie znasz prawo Kościelne szczególnie względem sakramentów i spowiedz oświecisz mnie wobec tego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhvj
Hmmm. A które prawo jest ważniejsze? Te ustanowione przez Boga czy przez księdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem samotna, bo mam rodzine i sory ale osoba ktora tak nazwalam zasluzyla na takie miano, bo gardze ludzmi, ktorzy tak mowia o jakimkolwiek dziecku. I jak nic nie wnosisz do tematu to sie nie wpier***j i bedzie spokoj. Ojciec mial cos do powiedzenia bo spytalam czy zgadza sie na ten wybor i poczatkowo powiedzial ze tak! A temat ma na celu to smo co kazdy inny, umozliwia osobom, ktore mialy podobny problem , wypowiedzenia sie, lub skomentowania jesli kogos on zainteresowal. Nie wiesz do czego sluzy forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
a widzisz, my wierzymy iz prawo Koscielne ma źródło w prawie Boskim:) Bog błogosławi Kosciół rozumem i daje Kosciołowi moc do głoszenia nauk Chrystusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem samotna, bo mam rodzine i sory ale osoba ktora tak nazwalam zasluzyla na takie miano, bo gardze ludzmi, ktorzy tak mowia o jakimkolwiek dziecku. I jak nic nie wnosisz do tematu to sie nie wpier***j i bedzie spokoj. Ojciec mial cos do powiedzenia bo spytalam czy zgadza sie na ten wybor i poczatkowo powiedzial ze tak! A temat ma na celu to smo co kazdy inny, umozliwia osobom, ktore mialy podobny problem , wypowiedzenia sie, lub skomentowania jesli kogos on zainteresowal. Nie wiesz do czego sluzy forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhvj
Czyli bardziej wierzysz w księdza niż w Boga? Ciekawa ta Twoja religia... A jak ksiądz gwałci dziecko to rozumiem z polecenia Twojego Boga, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×