Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia123456

Nie chce chłopca i prosze o zrozumienie

Polecane posty

Gość ale o cooo chodzi
Najpierw płeć ci się nie podoba ale już cię dziewczyny rozgryzły, toniesz i teraz wymyślasz coś o psychicznym teściu?? O co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam od początku mieć chłopca i mam chłopca:-) Dziewczynki nie chciałam i nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze gdybys poczula ze mozesz go stracic npdostalabys skurczy i pedzilabys do szpitala z dusza na rameniu nie wiedzac jak to sie dalej potoczy to bys zmienila zdanie. przykro mi ze tak wiele kobiet jest wlasnie taka jak ty liczy sie plec dziecka a nie zeby szczesliwie donosic i zeby bylo zdrowe, ja na samym poczatku doslownie 2 dni po stoswunku myslalam ze bedzi echlopiec bo centralnie w owulacje trafilismy i tak myslalam do 6 tygodnia a potem cos mnie tknelo ze bedzie cora, maz dalej myslal ze chlopiec w 17 tyg lekarz potwierdzil moje przeczucie cora,maz w pierwszej chwili byl ciut zawiedziony bo juz rozmyslal jak bedzie z synkiem gral w pilke itd itd,ale po pierwszym szoku zaczal sie cieszyc ze zna plec i ze bedzie miala na imie tak jak on juz pare lat wstecz mowil ze chciLBY NAZWAC CORCIE.teraz swiata po za nia nie widzi i mowi ze nie chcialby synka bo corcia skradla mu serce;-) mam nadzieje ze jak urodzisz to obudzi sie w tobie prawdziwy instynkt bo jak narazie zachowujesz sie jak dziecko w sklepie ktore chce konkretna lalke,a nie jak kobieta ktora pragnie dac zycie nowemu czlowiekowi i dac mu milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia123456
Taaak wy nic nie rozumiecie. Moze jak byscie były w takiej samej sytuacji moze byscie zrozumiały. Z dziewczynka by było całkiem inaczej bo jego dziewczynki nie interesują. Ostatnio powiedziałam mu ze jesli bedzie tak robił to wnuka nie dostanie chocby za nic.. I od razu usłyszałam od niego ze mam wypier*****!!!!! ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"U mnie jest całkiem inny problem chodzi tez o ojca mojego faceta... Jego siostra urodziała chłopca... Teraz ma dwa latka... Jego ojciec jest psychiczny!!!! Nie dosc ze zaduzywa alkoholu to tak strasznie lubi chłopców ze potrafi go zabierac przy kazdej mozliwej okacji... Co najgorsze potrafi go w tym momencie zostawic i pić alkohol!!!! To jest dla mnie chore. Dlatego boje sie jak na to wszystko patrze to bede miała to samo az wkoncu stanie sie krzywda!!! Chce dziewczynke dlatego ze wtedy nie byłoby takiego problemu " totalnie nie rozumiem tej wypowiedzi widzisz ze tesciu nieodpowiedzialny to nie dajesz dziecka pod jego opieke niezaleznie od plci wymyslasz wszystko zeby usprawiedliwic swoja zachcianke posiadania corki,nie dojrzalas do roli matki ja zycie bym oddala za swoja jeszcze wtedy nienarodzona corke w 11 tyg myslalam ze ja stracilam i popadlam w czarna rozpacz, zyc mi sie nie chcialo a nie widzielam wtedy jaka plec poprostu moje dziecko,moj maly cud zrozum kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia123456
Wiec co wy na to??? Moze i zle mysle ale gdyby była dziewczynka to miała bym spokój i miał by tylko jednego wnuka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneweczkka
autorko tyle kobiet na swiecie chcialoby miec dzieci a nie moze ...ty zostaniesz matka to najwspanialszy dar od boga co za roznica czy bedziesz miala chlopca czy dziewczynke...wazne zeby bylo zdrowe i otaczane miloscia...ja urodzilam blizniaki maja po1,5 roku ( dwoch chlopcow) oczywiscie na poczatku tez troszke zawiedziona ale teraz nie zamienilabym ich na zadne inne dzieci ani na dziewczynki..nie bedziesz malowac pokiju na rozowo umalujesz na niebiesko, nie ubierzesz w sukienke to ubierzesz w spodenki nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj sama siebie piszesz ze zostawisz w szpitalu bo nie pokochasz synka, a potem ze boisz sie tesciowui dac dziecko pod opieke, to albo sie boisz o dziecko albo go nie chcesz , a maz co na twoje fanaberie, pozwolilby ci zostawic dziecko w szpitalu?? masz jakies problemy emocjonalne z pewnoscia nie bylko to planowane i chciane dziecko i nie dosc ze wpadlas to jeszcze nie dostaniesz corki tylko syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o cooo chodzi
Jesteś nie tylko niedojrzała do macierzyństwa ale do logicznego myślenia. Twoje wypowiedzi sa na poziomie gimnazjum, żenujące. Nawet jeżeli to miała być prowokacja to nie wyszła, nie postarałas się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka007
No to Madzia, może weź faceta pod pachę i się wynieście od teścia? A jak nie, to są domy samotnej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia123456
OK!!! Widze ze nic nie rozumiecie! Niestety takie mam zycie! I nie usprawiedliwiam tego. Dzieki za prawdziwe zrozumienie.. Ja chce tylko spokoju dla siebie i dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 wy[powiedz nie chce syna 2 wypowiedz zostawie w szpitalu 3 wypowiedz boje sie ze tesciu bedzie chcial sie nim opiekowac 4 wypowiedz ja chce tylko spokoju dla siebie i dziecka- juz w tym momencie bez znaczenia czy chlopiec czy dziewczynka?? A zaraz wogole wyjdzie ze zycie z twoim mezem to jedna wielka meka i ze on cie nie wspiera i ze te dziecko niezaleznie od plci bardzo ci komplikuje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone konwalie
ile ty masz lat? bełkota taki że nie idzie dojśc o co ci biega! piszesz że nie chcesz syna, potem że ktoś chce cię wywalić na bruk, potem że teść/mąż/konkubent - nie wiem, nie chce syna/wnuka, kurna co za bełkot!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby_to_gówno
Ten temat uświadamia jedno: dla bab dziecko to przede wszystkim zabawka. smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone konwalie
agiantkaa - ten filmik z kwejka co zamieściłas o matce maltretującej dziecko - jedno słowo mi się nasuwa - KURWA MAĆ! JAK MOŻNA???!!! ZATŁUC TAKĄ ŚCIERWE TO ZA MAŁO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia123456
Powiedziałam je ze zostawie je w szpitalu bo ktos był tak durny i sam posunął mi takie rozwiazanie.... Niech sobie ten ktos sam dziecko zostawi w szpitalu. Ja mam faceta który mnie kocha i mam tylko jego bo rodziny nie posiadam. Jesli jest to dla was trudne zeby zrozumiec ze mam do czynienia z nie obliczalnym człowiekiem i chcie dla siebie i dla dziecka tylko spokoju to co wy tu robicie. Prosiłam o zrozumienie. Chcielisce sami bym wytłumaczyła swoje zaniepokojenie wiec to zrobiłam a wy najeżdzacie na mnie jak na wyrodną matke!!! Z góry dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To komu ty kurva dałaś dupy? Totalnemu nieudacznikowi?! Taki facet z niego?! Coś mi się wydaję, że ta smarkula to jest na poziomie gimnazjum... Niedojrzała, smarkata i jeszcze myśli jak 10 latka.. Brak mi już słów na Ciebie, a ręce to z cyckami opadają. Istna niedojrzała przyszła ''mamusia''. Tylko jak będziesz oddawała to biedne dziecko to nie mów najpierw, że to przez płeć, a potem chorego teścia, bo Cię wyśmieją w tym szpitalu i jeszcze wywieszą na gablotce śmieszny przypadek oddania dziecka. Pozdrawiam i rozumu Ci dziewczynko życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop_i***
Ostatnio powiedziałam mu ze jesli bedzie tak robił to wnuka nie dostanie chocby za nic.. I od razu usłyszałam od niego ze mam wypier*****!!!!! ;(( Więc tak zrób. Chciałaś pobawić się w dorosłość to teraz ponieś tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz mieć spokój dla siebie i dziecka? To weź już teraz swoje życie we własne ręce potrząśnij facetem niech się obudzi, a nie zwalasz winę na płeć dziecka. Ono nie jest niczemu winne a to Ty jesteś za nie już teraz odpowiedzialna. Oddanie dziecka nie jest oznaką odpowiedzialności, w tej sytuacji oczywiście. Albo się ogarniesz już teraz albo zmarnujesz życie dziecku bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekwosci
Autorko ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela wspiera
Hmmm... Ja dziewczyne rozumiem bardzo dobrze. Wygląda na to ze magda potrzebuje rozmowy z wykształconymi na poziomie ludzmi którzy zrozumiejja kazdy przypadek.. A tutaj takich nie ma. Kochana magdo wiem ze ciezko jest ci zyc z takim człowiekiem. To naprawde doprowadza do szału. Moze gdybys odchowała synka np do 2 roku zycia i postarała sie o inny dom moze by udało ci sie normalnie i w spokoju go wychowac. Twój facet pracuje tak i ty tez mogłabys pójsc do niej i zawalczyc o spokój dla swojej rodziny. Cieplutko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno.. haha.. uważasz, że kochający mąż zrobił, by Ci syna? Na przekór? Och... to straszne. Oddaj i jego do szpitala :) - Przepraszam kafeterianie, ale nie mogłam się powstrzymać.. mhm. Nie mów tu, że ktoś głupi Ci to podsunął. To ty tak głupia napisałaś, że może i je oddasz. Powinnaś iść się leczyć i może wtedy pomyśleć o dziecku. Twoje odpowiedzi nie zgadzają się z poprzednimi. To wszystko jest żałosne i chore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia123456
dziekuje o kilka słow otuchy i zrozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela wspiera
Z zawodu drogie panie byłam psychologiem. Nie na codzień trafiały mi się takie przypadki. Wiem ze bół psychiczny jest gorszy od fizycznego i gorzej boli poniewaz szybko nie mozna o nim zapomiec. Madziu po prostu ci powiem ze chociaz jedna wspomiana przez ciebie sytuacja picia alkoholu z pobytem twojego tescia powinna rozwiązac się tak że dzwonisz na policje. Przebywanie z dziecmi podczas alkoholu jeszcze w godzinach późnych jest karalne. Mozesz chronic swoje dziecko tylko siegnij do głowy po własnie takie rozwiazania. Twoj tesc powinien miec nauczkę bo dziecko to nie zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3cyvw
Ja chciałam tez miec syna ale nie dolowałam sie ,że bedzie córka. Urodziłam i powiem Ci swiata poza nią nie widzę. Uwielbiam ją i nie oddałabym jej za milion chłopaków;) Ale jak drugie bedzie chłopcem czy dziewczynka i tak bede ciumać po osikanej dupce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia123456
To nie mój facet mi zrobił syna na przekór. Boze ludzie uwazajcie co czytacie bo nawet nie rozumiecie. I tak ogólnie dziękuje tylko za wypowiedz pani eli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3cyvw
a takim babom co tak myslą powinni dzieci zabierac i kastrowac te babska pojebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela wspiera
Tak kochania Madziu. Nie wiele jest ludzi co nie potrafią zrozumieć cudzej krzywdy. Takie coś trzeba przezyć zeby wiedziec. Są różne rodziny. Ty kochasz swojego chłopaka, męża, narzeczonego. Ale on ojca nie wybierał. Dlatego wyrażam tutaj ogromne współczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia123456
No tak.. Ale co mnie jedno dziwi. Jedna wypowiedz fachowca i koło sie zamyka. Moze teraz wyrazicie swoje opinie? Tak własnie wiele jest ludzi nierozumiejących krzywdy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×