Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ????!!!!

Polak z Anigelka ?

Polecane posty

Gość Yhygyybyy
A kto niby obraza Polske i Polakow? Glupki, rasisci lub ludzie, ktorzy obrazaja kazdego ;) Tez fakt jak Polacy nie umieja sie zachowac to im sie dostaje za narodowosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a za co ja mam ta polske niby wychwalac? i jeszcze moze pisac ze taka wspaniala i bogata (??). polska to dno i pol metra mulu. przeciez kazdy z nas wyemigrowal bo mu sie w polsce nie podobalo. teskniecie za tym pieknym i bogatym krajem i takie wspaniale tam wszystko jest to pakowac sie i wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazde Brytyjskie miasto w
teskinimy a jakze ale nie mozemy wrocic, bo brytyjski rzad i biznes alacznie z rzadami Francji, Niemiec, kutecznie przekabacil nasz rzad, zeby zrobic z nas tania sila robocza dla zachodu i zniszczyc wszystko co nasze. Jestesmy skazani na utylizacje, zeby zachod mogl sobie wygodnie zyc. Te cale lata ta propaganda w TV ze mamy gonic zachod bo jestesmy zacofani, a czlowiek tu przyjazdza, a oni dopiero teraz zaczynaja instalowac podwojne szyby w oknach i instalacje wodno-kanalizacyjne biegna na zewnatrz budynkow, maja sto lat i miedziane rurki, sracze jeszcze do niedawna mieli na podworkach, komputer uzywaja przewanie tylko fo FB albo maila, a w domu sie kurzy bo nie wiedz jak go wlaczyc. Gdyby nie ta wielka ilosc telefonow to zyli by w XIX wieku... Nie wiem gdzie oni trzymaja te wielkie technologie ktore ponoc wynajduja te ich hiper super uniwersytety. Prymitywy, ktorzy nawet w swoim wlasnym jezyku prawidlowo mowic nie umieja (tak jakby slazak po polsku mowil....), nie umieja pisac i czytac. Ich sport to sport w TV albo chlanie w weekendy a potem caly tydzien przechwalanie sie o tym. Duzo trzeba pisac. W naszym kraju nie ma zycia, bo zachod juz o to zadbal rekami naszych skorupowanych politykow, za 10 lat bedziemy jak afryka tak samo zacofani i biedni, chociaz w latach 90 bylismy bardziej rozwinieci os zachodu, ale caly czas wmawiano nam co innego. Potem czlowiek tu przyjechal i zonk jakby sie cofnal w czasie. Ludzie ja pierwszy raz palilam w piecu weglem w domu wlasnie w UK. W Polsce mialam w domu centralne ogrzewanie i nie musialam sie martwic o to ze mi oleju albo wegla braknie. Tutaj centralne ogrzewanie to luksus, ktory dopiero teraz sie pojawia. I te kolory tapet, kafelek do domu, losie oni tu mieli jak za komuny... A nas wciskano kit jacy too my jestesmy zacofani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazde Brytyjskie miasto w
Max dobrze piszesz, tak pasozytuja na Polsce, dolacz do tego Niemcy, Szwecje. Caly zachod ssie z nas, zniszczyli swoje kolonie teraz znalezli nowe zerowiska dla swoich grubych, prymitywnych przyglupow, ktorzy mysla ze sa panami swiata i im sie wszystko nalezy i zeby ich zabawiac, bo inaczej sie nudza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak 8 lat mieszkam w uk tak nigdy przenigdy nie widzialm zeby ktos palil w piecu, chlopie gdzie ty pomieszkujesz? chyba w jakichs najgorszcyh grajdolach! chociaz nieeeee... w to ci chyba nie uwierze. w polsce masz piece kaflowe w wiekszosci starych kamienic, nie mowiac juz o zewnetrznych toaletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide w pizdu z tego tematu, takiej emigracji jak zaprezentowana powzyej wlasnie nie dzierze. frustraci, wiecznie narzekaja, wszystko zle, wszystkich obgadac, wpieprzyc sie w czyjes zycie. stare dewoty i smutni cwaniacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo co ktos ci
mowi prawde o tej twojej ukochanej UK, ja tez nie wierzylam poki tu nie przyjechalam i nie zobaczylam na wlasne oczy, to jest ten nowoczesny zachod. Londyn a reszta zadupia i tyle... Nawet czasami gorsze drogi maja niz w Polsce i psie gowna i smieci na ulicy, o weekendach nie mowie. A w Polsce laduja dalej propagande jaki to zachod nowoczesny i ladies i gentelmen w melonikach, taaa ale zarzyganych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Polka.
To idz juz wulgarna matko i konkubino. Zajmij sie moze jutro dzieckiem tak dla odmiany, moze zrob sobie chociaz jednodniowa przerwe od kafe? To ci naprawde dobrze zrobi. Poki co jestes tutaj wysmiewana. Ach i jeszcze jedno, nie lubisz emigrantow narzekajacych, to ja ci powiem, ze nie lubie glupich Polek, ktore zaciazyly z Angolem i mysla, ze sa juz brytyjkami, wiec obrazaja Polske czesto i gesto, tak jak ty to wlasnie zrobilas. Jestes chora, idz sie leczyc. A jakbym cie kiedys spotkala, to bym ci z liscia dala za te slowa wiesniaro! idz juz spac oszolomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze.. mamy pierwszy przejaw agresji - trenujesz jakies sztuki walki zeby mi tak przywalic i sobie odejsc? bo ja akurat i owszem. no ale luzik, probuj :) zdanie glupich ludzi mnie nie interesuje. ja nie jestem na tym forum po to zeby oszukiwac siebie i innych ze to co polskie to jest dobre - tym zajmuje sie tvn i dobrze ma za to placone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbrzydsze sa golfy
A ja ani z Brytyjczykiem nie jestem ani nie zaciazylam;p ale z nia sie zgadzam.Polska to dno...niestety.Choc jeszcze 2 tyg temu lezka poleciala jak znow opuszczalam bliskich.Z tesknoty za nimi ale z zalu chyba ze w naszym kraju jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Polka.
Guzik mnie obchodzi co ty sobie trenujesz. z tego co widze, siedzisz calymi dniami na kafeterii, wiec nie sciemniaj, ze pracujesz albo cos tam trenujesz, bo jak moglabys to robic sleczac caly dzien na kompie? przyjmij wreszcie do wiadomosci,ze jestes wulgarna prostaczka. takie zachowanie nie przystoi matce. Popraw sie,bo psujesz normalnym porzadnym Polkom opinie. Nikt nie twierdzi,ze Polska jest wspaniala. To ze panuje bezrobocie, a ludzie ledwo zyja od pierwszego do pierwszego, to kazdy wie. Ale wcale nie oznacza to, ze mam sie wysmiewac z mojego kraju. Dlaczego? Bo zadupczylas szybko z angolem? po co? zeby sie wyrwac z polskiej biedy? nie kazdy przyjechal do uk po zarobek. ja przyjechalam za ukochanym. poza tym, hej, jak mozna szydzic z kraju, w ktorym zyja twoi rodzice, rodzenstwo? Ten kraj cie wychowal. tak jak ktos wczesniej napisal, idz do ambasady i wyrzeknij sie polskiego obywatelstwa, bo przeciez po co masz byc nedzna Polka, z biednego zacofanego kraju, w ktorym diabel mowi dobranoc?? Albo wroc, czekaj no! Zaciaz jeszcze raz z angolem, moze sie z toba ozeni :D wtedy bedziesz juz madame british full time, a nie part time jak dotychczas, bedziesz mogla wpasc na kafe i sie nam pochwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to ciagle zal ze w polsce jest tak zle, serce mi sie kraje jak ogladam wiadomosci, co sie w polsce wyprawia i jak nasz kraj jest bezczeszczony glupimi rzadami glupich ludzi. za bliskimi tesknie bardzo. i mam zal do tego durnego kraju za to ze siedze na emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe siedze wieczorami, w dzien wysle kilka postow co kilka godzin. nie musisz mi w nic wierzyc, ze pracuje czy mam dziecko, czy robie cos jeszcze.. zreszta, odwal sie od mojego zycia bo to moje prywatne sprawy i nikomu nic do tego. wymagasz poziomu - zachowaj go sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
ja tez przyjechalam tu "za ukochanym". Mam sentyment do Polski ale nie zgadzam sie ze stwierdzeniem że ten kraj nie wychował.Wychowali mnie ROZICE dzieki swojej ciezkiej pracy.Zrobiliby to w Albanii czy w jakims innym kraju w wtórym wypadło by nam żyć. Co mi Polska takiego dała? płaciłam za edukację (oprócz tej podstawowej) lekarzy (łapówka albo czekasz na badanie pół roku albo dłużej) wysokie ceny itp. stres czy bede miała pracę po studiach, czy pani w urzędzie bedzie miała dobry humor aby mnie łaskawie obsłużyć... Zrozumcie że to jaki ma ktoś stosunek do kraju zależy przede wszystkim od jego osobistych doświadczeń, oczekiwań wobec życia.I na pewno nie jest powodem żeby kogoś obrażać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
* RODZICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w brytyjce
A ja mam problem, bo jestem szczesliwie / nieszczesliwie zakochany w brytyjce. Szczesliwie bo z wzajemnoscia, a nieszczesliwie bo obydwoje jestesmy w dlugoletnich zwiazkach. I uwazam ze nasi aktualni partnerzy sa teoretycznie lepiej do nas dobrani (co nie znaczy ze po paru latach wspolnego zycia nie pojawiaja sie jakies problemy). Rozum mowi wiec jedno, ale serce podpowiada co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz cooo?
Sluchnie serca jeszcze nikomu na dobre nie wyszło. Jak jesteś nieszczęśliwy w obecnym związku to skończ to i nie skacz od razu w nic nowego. Ona ( jeśli jej zależy) zrobi to samo. I macie czas na zastanowienie się. Trzeba słuchać rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrrr
Mam zone Norweżkę i jesteśmy bardzo szczęsliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćarmani111
Posłuchajcie panie i panowie!! Odnośnie Angielek to powiem jedno one sa puste płytkie leniwe wyrachowanej pyskate naiwne cwane na swoj sposób!!, nie maja kultury tj jedząc bekaja w otoczeniu ludzi ! ..... Bardzo podniecają sie wyglądem innych ludzi!! Chca byc wyżej od meszczyzn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kiedyś napisał ze w UK jest tyle gejów przez to jakie są tamtejsze kobiety hehehe.. O syfie w UK macie racje . Tekturowe zapleśniałe domki , familoki prymitywne instalacje zimno w tej ich jesiennej zimie .Niby takie bogactwo a żyją w zimnych zagrzybionych mieszkaniach. Na Białorusi maja lepsze. A dziewoje ? Pustaki -no nie wszystkie ale zdumiewająco wiele , słabo wykształcone bez znajomości języków. Masa otyłych i zapuszczonych . B .wczesne inicjacje seksualne u pokolenia poniżej 30tki . Dane medyczne -ogromna chyba rekordowa w zach Europie ilość kobiet chorych wenerycznie- zwł. młodych no i rekord w ilości ciąż nieletnich. O czym to świadczy ? To że faceci sie za nie nie biorą to chyba dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiecej szczekaja tutaj polki ktore ledwo dukaja po angielsku...i w wiekszosci wiaza sie z ciapatyni itp... ok wy uwazacie ze angole wiaza sie z wami dlatego ze piekne cieple takie domowe i w ogole tak? Uwazacie ze polacy wam wyrabiaja opinie? Ci sami polacy ktorzy w ogole nie maja kontaktow z angielkami tak ? Wiemy juz co wedlug was mysla o was anglicy i dlaczego sie z wami wiaza a teraz zadajcie sobie pytanie co mysla o was angielki :D to samo co o nas polakach wedlug was? Czy duzo gorzej ze latwe tanie i tandetne ? Jesli macie za grosz rozumu zadajcie sobie pytanie jak to jest ze facetowi zadnemu to nie przeszkadza? Bo macie cipkr tadammm ! :) a angole sa wlasnie tacy sami jak polacy w waszych oczach czyli wydoopcza wszystko nie wazne czy mowi poangielski czy tez nie czesto bywam tutaj na imprezie nasze dziewczyny bawia sie na parkiecie a angielki z boku pidsmieujki sobie urzadzaja ... za kogo was maja? Kim dla nich jestescie ? Wiekszosc z was jest zwyklymi robotami na magazynach a wyzej sra..ie jak doope macie ; D troche pokory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Surrey i to tej bogatszej czesci. Może dlatego że to ostoja lansu i hajsu tu Angielki z tych stron wyglądają przeciętnie super pięknie. Zazwyczaj średniego wzrostu ciemny blond lub kasztan. Tu raczej się szanują ale to chyba dlatego że są z bogatszych domów. Spojrzenia rzucają ale procentowo czesciej te około 40ki, a takich zadbanych singielek ustawionych jest tu sporo. Myślę że z wieloma nawet ochotymi emigrant ze wschodu unii nie ułozyłby sobie związku, do sukcesu potrzebny by był duży animusz pewnosc siebie umiejetnosc dobrego władania językiem angielskim. Oczywiście piszę tu o wariancie szczesliwy trwały związek, a nie przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielki , te atrakcyjne , nie piekne , ale normalne zadbane dziewczyny maja bardzo duze wymagania , sa zarozumiale. Wola przygode z jakims latino niz z bialym jak kartka papieru polaczkiem. Zwiazki to tylko ze swoimi. Tak samo atrakcyjne Polki sa pogardzane... widzicie dziewczyny, cencie sie to bedziecie mialy wszystko. Polacy moze i by mieli szanse u angielskich patolek, ale polacy wyzej doope maja niz sraja i wymagaja urody min 8/10 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkalam dwa lata w Angli i studiowalam w Polsce. Cenie sobie ten czas bo nauczylam sie dobrze jezyka,ktory bardzo mi pomaga w obecnej pracy. Bylo to tymczasowe pomieszkiwanie i nigdy w zyciu nie chcialabym tam zostać,kompletnie nie pasuje mi ten kraj i nie moge zrozumiec zachwytów. Nie mniej rozumiem,ze niektórych sytuacja finansowa zmusza do emigracji. Sama mam w rodzinie przypadki ale wiekszosc tych osob bardzo chce wrocic do tego "zacofanego"kraju ,tylko nie bardzo maja pomysł jak tego dokonac. Jestem atrakcyjna kobietą,wiec bylam notorycznie zapraszana na drinka przez roznych mezczyzn. Pracowalam w dobrej dzielnicy,wiec mnóstwo tych smiesznych anglikow startowalo do mnie. Bylam wówczas zwiazana z chlopakiem z polski ktory obecnie jest moim mezem. Pamietam tych nadasanych angielskich dupkow ktorzy nie mogli poradzić sobie z moja odmową. Nigdy nie zrozumiem tego zachwytu kobiet anglikami czy innymi obcokrajowcami. Na temat angielskich kobiet tez mam srednie zdanie,uroda zdecydowanie srednia,wrecz ze swieca szukac,ale to nie najważniejsze,brudne,rozwiazle,puste. Oczywiscie nie uogolniam. Znam tez typ kobiety ktora jest na tym forum tak bardzo aktywna. Kilka z moich kolezanek zostalo w Anglii,dwie z nich ma mężów Anglików. Przyznają sie ze za wspaniala otoczka i pr rozsiewanym przez rodzine mężów,zawsze wytkniete jest ich pochodzenie. Udaja szczesliwe brytyjki a jak sa w odwiedzinach w tej "zacofanej"polsce to az je skreca z żalu. Nie ktore z nich zapominaja skad ich nogi wyrosly. I Ty zalosna zono,bedziesz zawsze ta obca,nie ma sie co łudzić i przestan czarowac,nikt tu Ci nie zazdrosci. Jestes nudna. Wracajac do tematu to znam malzenstwo ,maz anglik zona polka,prowadza wspolnie wielkie gospodarstwo w Polsce. Na jednej z ostatnich imprez obecni byli rodzice tego chlopaka,ze zdumienia przecierali oczy jak ten "średniowieczny"kraj wyglada. Reasumując ,nie rozumiem jak mozna pluc na kraj w ktorym sie urodzono,w ktorym zyli przodkowie. W moim przekonaniu sa to nieudacznicy frustraci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reasumując ,nie rozumiem jak mozna pluc na kraj w ktorym sie urodzono,w ktorym zyli przodkowie. W moim przekonaniu sa to nieudacznicy frustraci. Podziękuj wszystkim rządzącym i KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek z Polakiem to kłopot na całe życie. Mało jest tak słabo atrakcyjnych mężczyzn jak Polacy. Oni nie są wysoko notowani w grupie kandydatów do związku z Angielkami. Bo kto niby miałby pożytek z polskiego pijaczka, z okrągłym łbem, rozbieganymi oczkami i mówiącym bełkotliwym pseudo-angielskim. Jak się bliżej im przyjrzeć to Polacy to straszne dziady są. Ani wykształcenia, ani pieniędzy i wybujałe ego. I albo budowa albo szmata i sprzątanie. Żadna szanująca się angielka nie pójdzie na taki mezalians, bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×