Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ????!!!!

Polak z Anigelka ?

Polecane posty

Gość gość
Nie tylko żadna szanująca się Angielka ale żadna Angielka. Wykształcenie podnosi atrakcyjność, ale wykształconych Polaków pracujących w zawodzie jest garstka. I oni raczej Angielki nie wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielki to nikt normalny nie wezmie bo to głupia krowa co nawet nie wie gdzie polska lezy i do tego brzydkie jak ch!uj :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistszół
Jestem związany z angielką od 2,5 roku :) A dlaczego z "lewacką" "wyzwoloną" i "grubą" angielką, a nie z "swojską" "prawilną" "miss świata" polką? BO TAK MI SIĘ TRAFIŁO. Fakt - może jest i kilka cech przez które pokochałem ją dlatego że wychowała się w tym a nie innym środowisku (angielskim a nie polskim). Ale do jasnej cholery nie stawia się takich tez typu: "wszystkie polki są zardne, piękne, łatwe" "wszyscy polacy to przegrywy, penetrowane przez niemców c***y itd." Bo jedyne co widzę w tych komentarzach zerwani z łańcuchów ludzie związani swoją jawnością. A teraz te osoby dorwały się do takiego p*****lnika zwanego "internetem" gdzie gorzkie żale na tym forum przelewają. Także panie i panowie - mieszać! mieszać! Sam się z błotem nie wymieszam *kappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z gownem bingolskim sie wymieszaj :D zmadrzejesz buehehe :D czyli dorownasz glupota temu pajacowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być uważanym za robola i pijaka niż k***e która wszytko zrobi za 50 Funtów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×