Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Ja ograniczam się do zdrowego żywienia od jakiegoś czasu..tzn dłużej niż wy..ale było to Z małymi grzeszkami..dzisiaj się zważyłam i mam 76 kg ;))) więc od dzisiaj dokładnie będę pilnowała wagi ;-) ale super..piszę tak pózno bo byłam z małą na szczepieniu. na śniadanie zjadłam chlebek żytni,serek wiejski i pomidora. na drugie zjem pewnie tę smaczną owsiankę bo tak mnie na nią chęci że szkoda gadać ;)) red lady-gratulacje spadku wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackbery- Tobie również gratuluję ;) nie ważne ile ważne że coś ;-) Razem damy radę ;) ciekawe co u miłośniczki jedzenia?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek zrób sobie stopkę z wagą, bo nie pamiętam z jakiej startujesz :) Cieszę się że moja owsianka podbiła Twoje serce :) Kupiłam dzisiaj suszone owoce (śliwki, morele, rodzynki, żurawinę) sezam i słonecznik. Zmieszałam to wszystko i do porannej owsianki wrzuciłam2 łyżki niczym domowe musli owsiankowe mi wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek 🖐️ jak masz chwilke zrob stopke bedzie wtedy wiadomo dla nas ile już ci ubylo kilosow :) gratulacje z ubytych kg :D Milosniczka jedzenia jest teraz w pracy pewnie:) dzisiaj miala się zwazyc :) Red-Lady - wiem że wszystko drogie, :( zawsze jak jestem w pl to kasa się normalnie rozplywa, bo wszystko drogie jak ciort. :( Jaka pogoda u was? U mnie pochmurno ale cale szczescie że nie pada:D a lalo uwiezcie od miesiaca non stop i w zimowej kurtce jeszcze chodzilam do przedwczoraj bo zimo było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - musze poszukac twojego postu jak się robi owsianke :) swojego czasu jadlam platki owsiane codziennie rano ale przejadly mi się i zmienilam na musli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to gdzieś tam w poprzednich postach, znalazlas? :-) Oj u mnie kiepska pogoda. Rano slonce swiecilo, ale teraz znowu pochmurno. Moze uda mi się pózniej wyjsc z mala na spacer ale nie wiem czy sie pogoda jeszcze bardziej nie pogorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka zrobiona ;) ja na drugie zjadłam słynną owsiankę-pycha ;) tylko że jem bez miodu..wolę nie ryzykować ze słodkim. pogoda również u mnie kiepska-pochmurno.. ;/ na obiad planuję dietetyczny bigos czyli kapusta pierś z kurczaka i przecier ;) A co do cen w diecie to faktycznie wszystko jest takie drogie.. ;( Ale damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mialabym wydac na slodycze wydaje na owoce i warzywa :-) Wlasnie siedze i popijam wode w oczekiwaniu do 14 na obiad. Motylek- bigos dietetyczny widze ze swietna sprawa :-) moze jutro zrobie sobie na obiad. Podasz konkretny przepis jakie skladniki dokladnie i jak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady -- Poszukam w domu jak bede bo pisze z telefonu i czasami mi się zacina internet. Motylek - ile masz lat? Jeśli mozna wiedziec :) widze że my jestesmy w podobnym wieku i wagowo również :) :D Jak tam wasze maluszki??? Zdrowe rosna? Jejku ja tak kocham dzieci :D czasami przychodza takie dni że wydaje mi się że jestem zdecydowana na dzidzie, ale jednak z drugiej strony twierdze że jeszcze jest czas.. :) musze się wyszalec jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek ale mi narobilas smaka na ten bigos:) mam ochote zamienic kapuste na kapuste kiszona, i zrobic podobny do twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny:) Ja już po pracy...:) Zaraz biorę sie za obiad i sprzątanie bo mój mąż i synek bardzo balaganią...tacy są zawsze zajeci ze nawet nieraz czasu nie maja żeby łóżka złozyć..:D no ale cóż, przeciez Ja przyjdę i posprzatam...! co do warzenia to pamiętałam i sie zwarzylam rano...:) U mnie dziś było 86,4kg...:D wystarczyło troszkę sie ograniczyć;) Wiem że to woda schodzi ale jak cieszy:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski a macie problem że wzdeciami? U mnie jest tak że zjem tluste albo smazone a brzuch staje się jak balon, czasami też wystarczy kubek latte i musze pasek od spodni poluzowywac :( dzisiaj widze że brzuchol mam plaski tzn nie jak wczesniej, tylko dlatego że wczoraj trzymalam scisle dietke :) Milosniczka jedzenia 🖐️ i gratulacje spadku z wagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackberry-Kiedys tam moze i jakies wzdecia mialam,ale od zawsze wystrzegam sie wzdymajacych potraw. Teraz w ogole nie jem nic smazonego i ciezkostrawnego Motylek- koniecznie prosze przepis :-) Milosniczka jedzenia - gratulacje!! Bardzo ladny spadek wagi. Jesli mozna wiedziec, to skad jestes i ile masz lat? Coz tam na obiadek? Ja wlasnie zjadlam swoja zupe i jestem mega najedzona :-) pogoda dalej brzydka, wiec poki co siedze w domu, co mi sie strasznie nie podoba :-\ Na podwieczorek planuje jogurt naturalny z musli a na kolacje salatke grecka, ale poki co nie mysle o jedzeniu. Za chwile wstanie moj szkrabek i bedzie chciala jesc :-) A u Was moje drogie jakie plany na podwieczorek i kolacje oraz na reszte dnia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 23 lata ;) i śliczną dwu miesięczną córeczkę ;)) która mi dzisiaj dokazuje i nie mam czasu na nic ;) Mój przepis na bigos jest prosty-kapusta,pierś z kurczaka (gotowana), suszone grzybki-troszkę i do tego przecier..robię to jak normalny bigos ;) przyprawy to jak kto uważa bo ja to akurat w ogóle przypraw nie potrzebuję. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłośniczka jedzenia- gratuluję spadku wagi ;) na wzdęcia raczej nie narzekam..w ciąży to co innego ;D ale teraz jest spoko.. Muszę uciekać do mojej córci..do usłyszenia kobietki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez ma 2miesięczną córeczkę i tez dokazuje, szczególnie wieczorem :) Motylek - jutro zrobię sobie taki bigosik ale z kiszonej kapustki - wypłucze ją dobrze i będzie jak zwykła :) Zamiast suszonego grzybka dodam kilka pieczarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam troszkę stopkę i stwierdziłam że ważyła się będę co czwartek i zapisywała wyniki :) Oby były bliskie moim celom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To umówmy się że wszystkie będziemy ważyły się co czwartek ;) wtedy razem będziemy się mogły cieszyć osiągnięciami ;-) Wieczorek to chyba wszystkie urwiski lubią dokazywać..;) a w ogóle jeśli tak jak moja mają kolki ;( dlatego nie zawsze wieczorem mam czas ćwiczyć lub coś napisać.. Bigosik-pychotka ;) kapusta kiszona też jest nisko kaloryczna. Ja na jutro planuję jakąś rybkę. Pewnie jakąś morską czyli dorsza ;-) A dzisiaj na podwieczorek zjem sobie jogurt. a na kolację jeszcze nie mam pomysłu. dzisiaj zrobiłam zakupy..zaopatrzyłam się w jogurty serki wiejskie i warzywa więc i na wieczór coś wyczaruję ;) kupiłam sobie zieloną herbatkę z liptona i zaraz zobaczę jaki ma smak ;) a wy kobietki jakie pijecie herbatki? red lady już wiem ;) a reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku moja corka tez miala straszne kolki i dawałam jej Esputicon. 2 kropelki na jezyczek i znika w przeciagu 10 min. Bez recepty w kazdej aptece koszt ok 20zl. Z powodu kolek odstawiłam ją od piersi (bo karmilam mieszanie) i szukalam dla niej mleka. Przeszlam przez wszystkie- od najdrozszych typu bebilon do najtanszych i pediatra polecila mi Gerber 1 - od tamtej pory, kupka codziennie i nie wiem co to kolka, a mała szczęsliwa :) Jeszcze do tej swojej ohydnej piję miętę, rumianek i róźne dziwne herbatki. Właśnie zajadam się podwieczorkiem, a kolacja - sałatka grecka z wazą i plastrami sopockiej :) + herbatka No to wszystkie ważymy się w czwartki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Troszkę posprzatałam..:) Wogóle to mam straszną ochotę na ciacho...:( już nie mogę wytrzymać...:( dobrze że mieszkam daleko od sklepu i nie chce mi sie iść:) co do herbatek to Ja piję red slim tea i czerwoną z cytrynką..te uwielbiam a za zieloną nie przepadam bo dla mnie jest za gorzka...;( a ja nie słodzę i nie chce znowu sie uczyć do cukru więc pozostaje mi pić tylko czerwona herbatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za wazeniem w czwartek :) Padam już na ryjek a tu jeszcze 1.5 h :( Jablko wcinam wlansie :) a jak wroce do domu to na obiado-kolacje mam palke pieczona bez skory + salatka grecka :) Ja też zrobie bigosik tylko że na weekendzie bo teraz to nie bardzo mam czas.... :( mysle co na jutro ugotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie slodze herbaty, pije je raczej sporadycznie, uwielbiam earl grey i lady grey oraz zielona herbatke. Ale zaopatrze się w jakies odchudzajace herbatki jak bede w polskim sklepie. Natomiast bardzo lubie wode z cytryna :) Milosniczka jedzenia - w sobote pieklam ciasto 3bit i było wysmienite ! :) wiec nie kus ciachem :) też bym zjadla:( 😡 Wreszcie slonko wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zadnych ciachach mi tu prosze nie pisac bo az slinka leci ... ech :-) tez bym zjadla jakiegos slodycza... ale nie! Tez uwielbiam wode z cytrynka. Alez dzisiaj paskudnie senny dzień i dobijajacy :-\ Za chwile maz wraca z pracy zje obiad i bedziemy kapac mala wiec odezwe sie pozniejszym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady- twoje weselicho tuz tuz :) na duzo osob robicie? Czy skromne ? Suknie już masz? Jak tak to jaka :)? Mi się marzy takie skromne weselicho do 100 osob - sami najblizsi rodzina przyjaciele :) ale to tak za kilka lat :D a zamieszania na pewno jest pelno przed slubem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja juz dwa lata po slubie ;) moja malutka juz po kapieli..a wy kobietki po ile macie lat? :) moja nowa herbatka jest pyszna w smaku i wcale nie jest gorzka ;) a ja na kolacje zjem sobie bigosu troszke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24:) z moim jestem już 6 lat, mieszkamy że soba od 4 lat moze dlatego nam nie spieszno do slubu:) on chcę ale ja jeszcze nie :P Motylek jaka herbatke zakupilas ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o kolki to ja Esputicon tez daje ale nam sie za bardzo nie sprawdza :/ chyba jutro kupie cos nowego..a z mlekiem to tez mialysmy wywijanie..bebilon u nas tez sie nie sprawdzil.za to bebiko jest super dla mojej corci ;) red lady i blackbery-oby dwie jecie salatke grecka ;) hmm..ciekawa opcja.. Milosniczka jedzenia-widze ze uwielbiasz slodkosci tak jak ja ;) mi poki co po chromie nie lapie pokusa slodyczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka Lipton GREEN TEA z mandarynkA i pomarańczą ;-) Blackberry- ślub to fajna sprawa więc się za długo nie oglądaj..heh ;)) Widzę że my wszystkie nie dość że mamy wagi podobne to wiekowo też nie różnimy się za bardzo-fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×