Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

witam dziewczyny. i Ciebie motylku... co z Twoim topikiem? pisałam tam czasem, ale jakoś nic nie widzę go już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160 cm wzrostu. Przed ciążą ważyłam 67 kg. Obecnie ważę 76 i bardzo chciałabym schudnąć 10 kg. To moje wielkie marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capajajajalol
na czym polega ta dieta?? jesc trzeba jogrty non stop??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mjlusia-witam:) twoj topik odwiedzam i sobie czytam;) bo ty to jestes wzorem do nasladowania;) moj topik upadl..nikt nie pisal..mialam male potkniecia ale zaczynam od poczatku;) walcze ze slodyczami-kupilam dzisiaj chrom..i hula hop tez mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capajajajajlol
chciala bym sie dolaczyc waze 70 kg przy wzrosicie 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capajajajajlol
odpowiedzcie mi:( chce sie dolaczyc jak mam zmienic sie z pomaranczki na czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdz w Moje Konto i tam wszystko bedziesz miała napisane, a na czym polega dieta - to wyczytasz we wcześniejszym moim wpisie z dzisiejszego dnia na str 1 :) Właśnie zrobiłam sobie tą ohydną herbatę.. Jak tam owsianka.. bo ja się najadłam do syta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie tak: -pół szklanki wody -szklanka mleka -pół szklanki płatków owsianych -pół łyżeczki miodu. Gotuję wodę z miodem do momentu wrzenia później wsypuję płatki owsiane chwilę gotuję (2-3 min) dolewam mleka i gotuję 5-7 min. Pyszna sprawa ! malo kaloryczna, bardzo syta i przyśpiesza z rana wizytę w WC (bynajmniej u mnie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capajajajajlol
jutro zmienie nick i sie dlolacze dziewczynki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Jak tam poranek? U mnie za oknem beznadziejna pogoda , że aż sie jeść odechciewa. Swoją drogą muszę pomyśleć co na śniadanko, ale pewnie skuszę się na wczorajszą sałatkę grecką której mi zostało jeszcze troszkę :-) A co u Was moje drogie na śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :) Jestem tutaj nowa. Chciala bym się przylaczyc do was. Na chwile obecna waze pomiedzy 70 71 kg przy wzroscie 170. Rok temu bylam na diecie MZ i schudlam 10 kg, niestety zmienilam swoje na wyki zywieniowe na gorsze i przytylam już 4 kg. Nie pozwole na efekt jojo. Co mnie gubi to jedzenie na noc. Wracam z pracy o 7 i dopiero wtedy gotuje i zaczynam obiadokolacje o godzinie 8 - a to zdecydowanie za pozno!!! :( obzeram się na noc i lubie slodycze :(:(:( nie mam specjalnie ulozonej diety porprostu chcę zmienic nawyki zywieniowe ograniczyc slodycze i mniej zerec. mam 24 lata i mieszkam w londynie od 4 lat. Milego dnia zycze i pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ;) i ja sie melduje..o 8 zjadlam sniadanko-jajecznica z jajka i pol pomidora,kromka zytniego chleba i do tego zielona herbatka :) Red lady-dzisiaj zrobie sobie taka owsianke jak podalas..juz mnie na nia checi ;)) a jutro wazenie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek - Tak jutro waga :):) Ciekawe czy będzie dla mnie łaskawa? Owsianka pyszna i zdrowa sprawa ! A ile ma się po niej energii :) blackberry- Witaj. Faktycznie, obiadokolacja o 8 to nie za dobra sprawa. Może bierz jedzenie do pracy ? Wspieramy Ciebie w odchudzaniu, obyś schudła jak najwięcej. Ilec hciałabyś ważyć? szukająca motywacji - Czym zgrzeszyłaś ? Obiecuj szybko poprawę :) Ja już po śniadanku - tak jak mówiłam sałatka grecka i 2 razy Waza. Do tego kawa a teraz siedzę przy swojej niedobrej herbatce . Na 2śniadanie jeszcze nie mam pomysłu,ale pewnie jakiś jogurt. Jakie plany na obiad dziewczęta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry-witaj w naszym gronie ;) Szukająca motywacji-grzeszyć można ;) tylko że po troszku i czasami ;) pomysły na obiad? ja narazie myślę o drugim śniadaniu..teraz zjem sobie jogurt naturalny..na obiad może jakieś warzywa i kawałek piersi gotowanej..ale to jeszcze zobaczę.na razie tylko planuję.. teraz ruszam z moją córcią na spacerek..mam dzisiaj ochotę na ćwiczenia.kupiłam wczoraj tran organiczny i muszę przyznać że to świetna sprawa..jak na razie wcale nie checi mnie na słodycze ;) a tak to jestem w stanie pożerać je tonami..heh ;)) Walczę razem z Wami ;) Red lady-a jak samopoczucie na diecie? ja też czuję się lżejsza ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 10 stopni za oknem i raczej deszczowo wiec nie będę narażała córki na chorobę i zostanę w domku. Może trochę posprzątam,jak mała zaśnie :) Motylek - samopoczucie całkiem dobrze.Brzuch nie jest twardy ani nabrzmiały z przejedzenia i w lustrze prezentuje się lepiej. Chyba najgorsze 2 dni na początku do wytrzymania na diecie i bez słodyczy. Swoja droga - pol łyżeczki miodu w owsiance zastępuje mi cukier na cały dzień. Teraz już z chęcią jem te wszystkie dietetyczne dania,które sobie serwuje. A Ty kiedy robisz owsiankę? A na 2sniadanie jogurt naturalny z musli, nad obiadem jeszcze myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jednak byla teraz owsianka zamiast jogurtu bo tak mnie checilo;) ale zjadlam bez miodu..a my teraz sobie spacerujemy.pisze z tel..sprzatanie jest jak dobry spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę spaceru. Owsiankę robiłaś tak jak Ci napisałam, smakowało ? Ile Twoja dzidzia ma, bo moja 2miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na obiad wymyślilam sobie: -pół papryki -pomidorek -łyzka koncentratu pom. -2 łyżki kukurydzy -pół połowy piersi z kurczaka :) -sól i pieprz Wszystko do gara i dusić :):) Świetna sprawa a do tego 2razy waza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez ma dwa miesiace ;) i to rowniez dziewczynka. Owsianka wg twojego przepisu-pychotka ;) a na obiadek zupa z buraczkow..na podwieczorek jogurt naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek też się jutro ważysz ? Ja urodziłam 4 marca :) A u mnie na podwieczorek jakiś owoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam 10 marca ;) ale się złożyło.. Tak-waże się tak samo jak Ty czyli jutro.za chwilkę pójdę trochę poćwiczyć na rowerku stacjonarnym.. Mam takie małe zapytanie- jaką pijesz herbatkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam 10 marca ;) Tak jak Ty jutro zamierzam się zważyć ;) teraz planuję poćwiczyć trochę na rowerku stacjonarnym..mam takie małe zapytanie do ciebie-jaką pijesz herbatkę? ;) i jeśli można wiedzieć to ile masz lat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat, a Ty? ? Co do herbaty to kupiłam w rossmannie Linea fix - wspomaga odchudzanie, zmniejsza łaknienie, spala tkankę tłuszczową i ogranicza wchłanianie kalorii. Jest tez w aptekach. ja dałam za nią 9 zl. A gdzie się podziała reszta dziewczyn ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pisałam na topiku mjluska89 ale tam wszystkie dziewczyny się znają dosyć długo a topik tez dość długo trwa, wiec się przeniose do was bo chcę być z wami od początku diety żeby porównywać wyniki:) i chwalić się osiągnięciami zgubionych kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec mam 24 lata mierze 170 cm a waze okolo 71 kg :(( chcę zejsc do wagi 62 -65 kg to tak na poczatek. :) troche się spaslam... :( To jestescie mlodymi mamuskami :) gratulacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlode mamuśki z dość pokaźnym brzuszkiem do zgubienia, ale damy rade! Widze wszystkie mamy podobne wagi więc fajnie bedzie porownywać wyniki. Ja mam 76, chcialabym do sierpnia zejsc do 66 kg a moim marzeniem jest 60... no ale to tylko marzenie mam nadzieje ze realne. Blackberry zycze duzej utraty wagi :-) jaka dieta? U mnie na podwieczorek 2 srednie banany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×