Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Red-Lady.- na razie dieta MZ, chcę delikatnie wejsc w diete bo nie lubie odrazu drastycznie odstawiac wszystko. Do tego dochodza cwiczenia na hula hop i steper,oraz brzuszki. Chcę zapisac się na silownie w nastepnym miesiacu, bo musze zdecydowac ktora byla by najlepsza. Chodzilam też na zajecia z zumby ale teraz czasowo nie wyrabiam że wszystkim. Rok temu schudlam 10 kg a teraz już nabralam 4 kg :( wiec najwyzszy czas... :) jutro rano się zwaze i uaktualnie stopke:) Wierze że w kupie sila :) razem nam bedzie latwiej. Redlady wierze że uda ci się zrzucic te kilosy do sierpnia :) czy to twoja pierwsza dzidzia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka jedzenia...:D
Cześć dziewczyny:) Nie miałam czasu na pisanie wczesniej...:) U mnie dziś ok:) menu nie do końca idealne ale staram się ograniczać...:) To teraz sie spowiadam co zjadłam..>:D - 1 pomidorek + mniejsza połowa ogórka polane 250ml kefiru - 1 nalesnik z dżemem - sałatka ( pomidor, ogórek, jajko, plaster chudej szynki, polane kefirem i przyprawy do smaku) - i znowu 1 naleśnik z dżemem:( Na kolacje koło 19.00 wypije szklanke kefiru:) A wieczorem zaplanowałam sobie ćwiczenia ale to tak koło 20.00 godziny jak wykąpie synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za parę dni przezuce się na dietę jogurtowa, nigdy na niej nie byłam :) Moje posiłki na dziś Snd- płatki z mlekiem + szklanka soku z pomarańczy II snd- kanapka z pieczywa razowego z chuda wedlina + pomidor + ogórek Pdw - gruszka i jogurt Obiadokolacja - pierś z kurczaka z salatka grecka. Właśnie że nie mam możliwości przygrzania sobie obiadu w pracy :( a w domu jestem około 7... patrzyłem nad zakupem garczka slow cooker :) muszę się zastanowić jeszcze. Ale wyciągnie dzisiaj parowar i elektryczny grill i zaczynam odżywiać się zdrowo! :) Redlady wychodzisz za maz??? Swietnie :) ja tam jeszcze nie jestem gotowa na malzenstwo :P :D zwlekam z tym jak się tylko da a mój nalega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że razem startujemy z podobna waga :) Witaj Milosniczka jedzenia....:D By te kilosy łatwo odeszły tak jak szybko przyszły... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry- a ile masz lat i ile wzrostu ? Oj chciałabym wygonić te kg na zawsze. Tak to moja pierwsza dzidzia, a Ty masz jakieś dzieci ? Podstawa to zdrowe odżywianie. Poczujesz się lepiej, uwierz mi ! :) Żadnych olejów tłuszczy i smażonego a będziesz się czuła jak piórko :) A w pracy hmm.. może tak jak ja zrób sobie twarożek lub sałątkę w pojemnik ? A co do małżeństwa to bardzo się cieszę, a większą radość zapewni mi odchudzona ja dobrze wyglądająca w sukni ślubnej :) miłośniczka jedzenia - och ten naleśnik wstrętny ! Ja nie jem nic co posiada mąkę szczególnie białą. Ile ma Twój synek ? :) Życzę powodzenia i zdrowego żywienia. Niech kg uciekają jak najszybciej ! A u mnie na kolacje twarożek ze szczypiorkiem i pomidorem, 2 razy waza + niedobra herbata :) Narzeczony kupił mi chrupki kukurydziane ale chyba nie bede ich otwierała.. nie wiem czy mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sie kobietki rozpisaly ;) glupio mi bo mam z was pewnie najwieksza wage.. :/ ale mam nadzieje ze wam to nie przeszkadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosniczka jedzenia - to faktycznie już duży chłopak :) moja kruszyna ma 2 miesiące dopiero :) Ja mojemu mężowi robiłam dzisiaj na obiad kiełbaskę smażoną z ryżem ale sama ani krzty nie zjadłam :):) Tylko swój twarożek :) Motylku nie przejmuj się !! Ważne że chcesz z tym coś zrobić i wspólnie sobie pomożemy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek musi byc lzeszy bo z taka waga to dlugo nie polata.heh ;) milosniczka jedzenia-na jakiej jestes diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze po trochu bo jak narazie z tel ;/ ale mam nadzieje ze wam to nie przeszkadza..w takim razie jutro wszystkie sie wazymy tak? ;) co wy na to kobietki? :) zebysmy razem mogly sprawdzac nasze wagowe ubytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki mogę sie zwazyć ale jak nie zapomnę...:) wstaję o 4.30 bo na 6.00 idę do pracy i nie wiem czy bede na tyle przytomna żeby pamietać o ważeniu:) co do dietki to Ja stosuję Mż i Wr...:) nie umiem trzymać sie konkretnej diety więc wole sie ograniczać i jeść zdrowiej:) Mam nadzieję że to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kochane, mam 170 cm a waze pewnie już 71 kg :(( nie mam dzieci. Mam 24 lata ehh jak te wiosenki leca:( Zaraz odpisze na wszystko, bo jestem w drodze do domu :) Wypilam już 0.5 l wody co by mnie glod nie zlapal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drodze do domu zaliczylam kilka sklepow z ciuchami i mierzylam sliczna piekna cudowna sukienke! :) rozm 40 albo 38 to byl nie wiem, w kazdym bądź razie zakochalam się i chyba sobie sprezentuje ja w nastepnym tygodniu jak uda mi się schudnac :D to bedzie maly prezentcik hehe :))) a sukieneczka ( tego nigdy nie za malo )się sprzyda bo w czerwcu mamy 2 wesela i komunie tydzien po tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczatkowo tez chcialam MZ a potem zdecydowalam na 1200kcal.ale to liczenie jest okropne ;/ wiec tak mysle ze najpierw z wami pobede na MZ a z czasem wroce do liczenia:) a do tego cwiczenia oczywiscie w miare mozliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się cieszę ze moj watek nie upadł :-) Rzeczywiscie sukienka fajnie wyglada na fajnej figurze :-) To sie wszystkie jutro wazymy :-) :-) Proponuje by te kobietki ktore nie maja stopki zrobily ja sobie. Wtedy kazda z nas bedzie widziala postepy kazdej :-) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka zrobiona :) skad jestescie laski? o ile mozna wiedziec :) z jakiej czesci Polski lub świata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośniczka jedzenia...:D --- a jak lezy!! :D brzuchol zastawia caly takze mozna bez majtek wyszczuplajacych ja ubrac... :) a te majty zawsze zakladam do sukienek i czuje sie dyskomfortowo zawsze, bo mysle ze mi cos odstaje albo wychodzi ... ja mam w czerwcu 2 wesela i komunie i nastepne weselicho w sierpniu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×