Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Gość płaski brzuszek
Płaski brzuch w tydziń [Obrazek: c3_trening_brzucha.jpg] Stres sprawia że na naszym brzuszku pojawia się niechciany tłuszczyk. Wystający brzuszek może być tylko wspomnieniem z przeszłości jeżeli oprócz odpowiedniego sposobu odżywiania ,lekkich ćwiczeń będziemy miały czas również na relaks.Gdy zastosujemy chwyty dietetyczne już po tygodniu będziemy widziały różnicę- mniejszy brzuszek. Co należy zrobić. Zapomnij głodówki.Kilka dni na wodzie i owocach lub ubogiej diecie 1000 kcal sprawi że będziemy czuły się osłabione, zniechęcone a utracone kilogramy szybko powrócą ponieważ pozbyłyśmy się jedynie wody z organizmu.Dodatkowo organizm aby przystosować się do małej ilości jedzenia zmniejsza przemianę materii a wracając do normalnego jedzenia następuje efekt jojo. Również aby uniknąć ataków wilczego głodu, jedzmy 5 posiłków dziennie. Najlepsze efekty dietetyczne osiągamy gdy dostarczamy organizmowi 1200-1500 kcal dziennie, a po zakończeniu diety, co tydzień dodatkowo 100 kcal aż do osiągnięcia wartości 2000kcal. Aby było zdrowo i dietetycznie trzeba jeść: +płatki owsiane i siemię lniane można dodawać do każdej potrawy, zawierają bardzo dużo błonnika,zmniejszają apetyt i redukują zaparcia. +cukinia i sałata na przekąskę,mało kaloryczne i zdrowe z dużą zawartością witamin i minerałów +orzechy, zdrowa przekąska,zawarte w nich składniki redukują stres i poprawiają humor +biały ser, syci i powoduje lepszą przyrost mięśni +jabłka, na jelita działają jak miotełka +soki warzywne i owocowe,niskokaloryczne i bardzo zdrowe i sycące +gotowany bób, zdrowe i sycące A dla miłośników słodyczy dobre przekąski to +suszone morele i śliwki 100 g dostarcza ok. 280 kcal. +gorzka czekolada jedna kostka to 22 kcal +arbuz możesz się nim zajadać do woli, bo 100 g to tylko 15 kcal +słodzik zamiast cukru Rezygnujemy z +soli, zatrzymuje wodę +fast foody zbyt dużo tłuszczu i zwiększają apetyt +dania smażone wysokokaloryczne i powodują wzdęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w żaden płaski brzuch w tydzień i koniec ! Tu jest dieta nasza i proszę nie wtrącać dziwnych jednorazowych postów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady witaj :) powiem ci ze duzo lepiej sie czuje odzywiajac sie tak jak teraz niz normalnie jak to robilam..... Jadlam dos sporo, objadalam sie, jadlam nie regularnie, I duzo slodyczy pochlanialam.... Ale tzrerba sie opamietac I powiedziec stop. Powiem, ze trudniej by mi bylo samej borykac sie z dietka... Juz nie jeden raz obiecywalam sobie "od 1go wchodze na diete" I zawsze nie dotrzymywalam slowa... Z wami jest inaczej, jedna druga motywuje I to jest super :) ciesze sie ze z wami jestem:) powiem wam ze ten topik mnie uzaleznia hehe zawsze gdy mam chwilke wchodze I patrze co u was I czy ktos cos nowego napisal :) fajnie, mam nadzieje ze topik nie zaniknie :) a my bedziemy sie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry - ja już o uzależnieniu od tego topicu i od Was nic nie mówie :) Wchodzę w każdej wolnej chwili aż się mąż dziwi, że co ja tak komputer polubiłam :) To jest normalne uzależnienie ale takie pozytywne i mi się podoba a co do diety to fajnie że wspólnie mamy jeden cel. Mi juz ochota na słodycze przechodzi :) Chyba najgorsze pierwsze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - u mnie pogoda wyjatkowo paskudna! Zimno I wszedzie chmury, wyglada jakby mialo padac, chociaz zapowiadaja do 18 st dzisiaj I sloneczko wiec mam nadzieje ze sie pojawi :) Ja tez tam nie wierze w zadne diety cud I plaskie brzuchy bez cwiczen... Nie zwracam uwagi na takie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry - jak to w Anglii :) Raz słońce a raz pada, parasol 24/h w torbie :) Przeszłam przez to :) U mnie ślicznie za oknem, czekam tylko na listonosza i wybywam z mała w podróż po osiedlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - bylas w uk? Depresji można dostać od tej pogody... Ale wpływu na to nie mam :) odziwo tez nie mam ochoty na słodycze I dobrze! Zamiast tego kupuje dużo owoców I warzyw :) co mi idzie na zdrowie :D tak myślę nad kolacja jak wrócę I chyba wyczaruje twój przepis na owsianke :) dziewczyny chwalą wiec musi być dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry - tak byłam tam pół roku na praktykach żebym mogła uczyć studentów tutaj. Mój brat tam był 5 lat więc miałam się u kogo zatrzymać :) A co do słodyczy to ja teraz też chętniej wydaje pieniądze na warzywa i owoce niż na te śmieciowe jedzenie. Niby te zamawiane takie tanie ale jakie niezdrowe i jak sie policzy w miesiacu ile kasy na to szło to mam warzyw i owoców za to :) Swoja drogą ciekawe jak tam motylek i reszta ?? :) Gdzie się podziewacie laseczki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - to super:) ja tam ciagle mysle nad powrotem do pl.. Bo tu za szybko biegnie czas, wracamy do domu 7 lub 8 wieczorem i brakuje ci czasu... Poza tym mysle wzias się za siebie i jeszcze w tym roku isc dalej do szkoly.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze spaceru :) Piękna pogoda 28 stopni, ale duszno.. i strasznie gorąco. Przede mną obiad :pół piersi z kurczaka na parze z pieczarkami :) Fantastyczne ! A co u Was na obiadek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady 🖐️ oj zazdroszcze pogody ! :D u mnie na obiado - kolacje podobnie jak u ciebie tylko grillowana piers z indyka z marchewka :). Reszta dziewczyn gdzie? Milosniczka jedzenia, motylku, kasia szukajaca motywacji? A wy gdzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam gdzies że szparagi sa bardzo zdrowe i niskolkaloryczne, chciala bym je wyprobowac ale szczerze mowiac nie mam pojecia jak je dobrze przygotowac, macie jakis pomysl? Albo przpis jak przyrzadzic szparagi ? Ovzywiscie nie cala piers z indyka zjem hehe maly kawalek tylko a wiecej marchewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Jestem, jestem:D W pracy dziś byłam a po pracy troche ogarniałam chate..:) teraz mam czas na neta:) muszę dziś poćwiczyć i nie ma że boli...wogóle to wlazłam przed chwilką na wage po tym weekendowym obżarstwie i sie załamałam:( KOSZMAR! Od dziś nie ma grymaszenia tylko ścisła dieta i ZEROOOOOOOOOO GRZESZKÓW!!!!!!!!! obiecałam mężowi że do naszego wyjazdu nad morze schudnę 10kg:) i wiem że mi sie uda! Musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśłalam ,że
jogurtowa to same jogurty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ❤️ dzisiaj się pilnuję tzn liczę kalorie sumiennie, bo u mnie to tak z tym różnie, gorzej mi wychodzi w weekendy a tak wogóle to jestem już od dłuższego czasu laktowegetarianką czyli wiele mam wspólnego z waszą dietką jogurtową :D a tak wogóle to kiedy my się ważymy? bo zachowuję się jak dzieciak a nie stara baba, tzn waga mi trochę znowu zleciała a ja już ją musiałam w stopce zapisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśłalam ,że
hej ja jestem laktoowowegetarianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nawet motylek melduje się na pokładzie ;)) Kurcze jak mi było za Wami długo kobietki ;-) ale tak się złożyło że nie mogłam wcześniej pisać ;/ u mnie dzionek mija dobrze.. tak jak już mówiłam-wczorajszą babeczką odpokutowałam spacerem. dzisiaj na śniadanie owsianka, na drugie chlebek żytni z wędlinką, na obiad marchewka i pierś z kurczaka gotowane na parze,na podwieczorek pewnie jogurt naturalny a na kolację grecka ;) Ja również się cieszę że ten topik istnieje ;) z wami jest mi o wiele łatwiej.. ;) wiem że muszę i że nie jestem sama..a dzisiaj jak nie mogłam pisać to ciekawość mnie zżerała co tam u was..ale jak już mogłam to szybko pędziłam do komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie jestem po podwieczorku :-) zjadlam 2 sztuki kiwi bo jestem pelna po obiedzie :-) Wazymy sie w czwartek. A gdzie motylek? Tak dlugo spaceruje po tej babeczce czy jak? :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spacerek to wyruszę też dzisiaj i mam nadzieję że trochę poćwiczę ;) może uda mi się pobiegać ;-) nie mogę się doczekać czwartku ;-) u mnie pogoda też śliczna ;) a ja jestem z pomorskiego ;) a wy kobietki skąd jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazl sie i motylek!! :-) Dobrze ze i Ty trzymasz dietke :-) ciekawa czwartkowej wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśłalam ,że
jak wyglada wasz dzienny jadlospis , czy mozecie napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ciekawa wagi ;) ciekawa i to bardzo ;-) mam nadzieję że będzie dobrze ;) musi być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziewczyny.. żebyście wiedziały... od kilku dni mam doła. Odkąd przeprowadziłam się do swojego faceta z mojego rodzinnego miasta nie mam przyjaciółki .. jest mi tak ciężko że nikt do mnie nie przyjdzie nie pogada, nie mam się komu zwierzyć.. ;/ ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chce ze mną pogadać więc uciekam ;) lecę na spacerek z malutką..do usłyszenia kochane ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady-masz nas ;) a to lepsze niz jakas przyjaciolka :) mozesz sie zwierzac pisac i doradzac ;) czego mozesz chciec wiecej ;)) a w naszym przypadku bynajmniej nikt cie nie obgada a tak to z przyjaciolkami jest roznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szukajaca motywacji - wazymy się w czwartek wszystkie. Gratulacje spadku kg :) oby tak dalej :D Milosniczka jedzenia - i ile waga ci pokazala? Generalne waznenie w czwartek wiec do czwartku musi nam ubyc kg jak najwiecej :) Motylku - dlugo cie nie było :) Red lady - nie lam się, my jestesmy (choc wiem że krotko się znamy) i mozemy cie wspierac i wysluchiwac :) mozesz liczyc na nas, wiem że nie to samo co przyjaciolka na miejscu... Ale wirtualne kolezanki też sa potrzebne :) glowa do gory! Jak dawno się przeprowadzilas do swojego? Moze poznasz kogos wkrotce, a znajomi twojego ? Ja zaraz zabieram się do domu, ale wogole nie jestem glodna i zastanawiam się czy jest sens gotowac jak wroce.. Bo zanim przygotuje sobie jedzonko bedzie okolo 7 a to już pozno.. Mojemu tylko cos wyczaruje na obiad a sama przygotuje owsianke wg przepisu red lady ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny że mogę na Was liczyć.. znajomi mojego faceta to sami mężczyźni więc raczej odpadają. motylku - jak tam spacerek z małą ? Co na kolację ? blackberry - owsianka dobra i lekka sprawa :) Mnie trzyma ta pierś z kurczaka i chyba zjem bardzo lekką kolacje w postaci wazy z twarożkiem :) Już mi lepiej :) Mam Was :) Żebyście jeszcze blisko mieszkały hehe :) Ale mnie dzisiaj suszy :) jak po przepiciu jakimś a alkoholu nie piłam z dobry rok odkąd w ciąże zaszłam :) no cóż, chyba będę musiała iść do sklepu po wodę. Czy to tylko ja doły przeżywam czy Wy tez ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku masz racje! Powiem wam że przejechalam sie nie raz na moich przyjaciolkach.. Z jedna przyjaznilam się ponad 12 lat a ona mi kolo tylka robila jak tylko mogla... Wiec jestem uprzedzona już. Mam w pl i tutaj kilka naprawdę dobrych przyjaciolek na ktore zawsze mogę liczyc. I was też mam oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackbery-witam ;) red lady-na pewno poznasz jakas przyjazna duszyczke gdzies blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×