Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

red-lady

DIETA JOGURTOWA zapraszam ! (od 14 maja 2012)

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) Gratuluję kolejnych kg na minusie :) Nie mogę się doczekać przyszłego czwartku i mojego pierwszego ważenia! Ja wczoraj wieczorem miałam się jeszcze odezwać, poćwiczyć ale synek mnie uśpił i o 21.00 po przeczytaniu kilku książeczek chrapałam razem z nim. Nie pamiętam kiedy zdarzyło mi się zasnąć tak wcześnie. Dziś za to totalny chaos w domu od 6.00 rano. Na szczęście już opanowany :) Śniadanie: jogurt z otrębami owsianymi i suszonymi owocami (rodzynki i śliwki), kawa II Śniadanie: sałatka (jajko, pomidor, ogórek, rzodkiewka, oliwa) Obiad: chyba gulasz z wołowiny z cukinią, marchewką.. Jeszcze myślę Podwieczorek i kolacja - brak planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski Milo was znowu widziec szukajaca motyywacji i milosniczka jedzenia :) myslalam że nas już opuscilyscie:P Ja jem w godzinach 6, 12 lub 13, czasami 16 i 19. Mysle że chyba nie za dobre sa to godziny. Powinnam jesc tak jak wy czyli czesciej bo jak zjem o 6 rano to dopiero jem o 12,13... Stosuje wciaz MZ bo przy innych dietach nie wyrabiam i katowac się nie bede. Ograniczylam tluszcze biale pieczywo ziemniaki,makarony i wszystko co tluczy itp.. Jem duzo warzyw owocow i bialka. Slodzik - witaj na pokladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze.. Przepraszam, za taką ilość wiadomości ale pokazywał mi się błąd i informacja, że wiadomości nie wysłano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda dopisuje i niedługo będę skikała z córką na spacerek :) szukająca motywacji i milośniczka jedzenia - bardzo mało się udzielacie dziewczyny, zapraszam częsciej :) Jak dieta ? blackberry - od 6 do 12 zbyt długa przerwa myslę.. może o 9 warto przegryźć coś małego ? smart girl- czekam razem z Tobą na czwartek :) Oby było mniej min 10 dag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red lady - postaram się jesc o 9 - 10. Zmniejsze sniadanko rano, bede jesc mniej niż jadlam, do sniadania wypijam szklanke soku pomaranczowego i zawsze jestem pelna, i dopiero glodnieje po poludniu. Wiec czas na zmiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red lady - 10dag? oj, chyba bym się załamała... jestem dobrej myśli i mam nadzieję że chociaż 1 kg będzie mnie mniej :) Dziewczyny, zauważyłam że nie jecie praktycznie zdrowego tłuszczu. Dlaczego? Kilka orzechów, czy łyżka oliwy do zupy czy sałatki nie zrujnuje Wam odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - co do zdrowych tluszczy to jem rano ziarna slonecznika i orzechy do musli, też mysle kg tygodniowo było by super. Troche mi smutno że waga moja stanela w miejscu ale co zrobic.. Co myslicie o zrobieniu sobie jednego dnia" postu" tzn jesc np same jablka? 2 lata temu jadlam 4 dni jablka i schudlam chyba okolo 2 kg nie jestem pewna na 100% Dziewczynki tak mysle i moze fajnie by było gdybysmy wiedzialy jak kazda z nas wyglada co wy na to ? :) macie konta na fb ? Albo mozna wyslac zdjecie mailem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl - wow salatka wyglada niesamowicie! Omg że mnie to jednak len bo mogla bym takie jedzonko przygotowywac sobie i do pracy brac... :) ale pomysle nad tym :) Jaki jadlospis na dziś serwujecie? Ja mam na lunch maslanka i 3 pomarancze wzielam że soba :) a jak wroce do domku to zupa brokulowa z wczoraj :) mam ochote na kapuste kiszona.. :) moze jutro kapusniak dietetyczny wyczaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry - sądzę że to zły pomysł jeść głodowo np same jablka itd. Myślę ,że jak zmienisz troszkę swoją dietkę, to bedzie dobrze. Moja rada jest taka żebyś na śniadanie jadła 2 kromki, na II jakiś owoc, jogurt, sałatkę lub cokolwiek małego dietetycznego, na obiad to wiadomo :) nasze dietetyczne potrawy, na podwieczorek też coś podobnego do II śniadania i jakąś lekką kolacyjkę - owsianka, kromka chleba czymś zdrowym obłozona, twarożek itp. Co Ty na to ? Ja tak jem i mam rezultat wiec sprawdz :) smart girl - ja do owsianki daje kilka orzechów, a do sałatki 2 łyżki oliwy bądź kilka kropel oleju wiec nie jest tak źle z tłuszczami u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o jedzenie samych jabłek to też praktykowałam;). Jadłam je tylko przez 5 dni, bo tyle można, żeby było zdrowo. Rano jednak była kanapka, potem rzeczywiście tylko jabłka i woda. Przez 5 dni schudłam 2,5kg no i świetnie wtedy się wyczyściłam;). Polecam, ale z rozsądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast 2 lata temu ananasówkę przeszłam - 5 dni same ananasy i kiśle ananasowe... co prawda -3 kg i oczyszczenie super ale nie polecam takich praktyk Wyznaje zasadę ze lepiej wolniej a zdrowo i trwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką dietę owocową max. 5 dniową można zastosować na początek: - oczyszcza jelita (spadek wagi), - mniej kalorii, a sytość jest (spadek wagi), - spadek wagi na początku ścieżki odchudzania jest kopem, który motywuje, zachęca, nakręca:):):) Psychika w dietach to podstawa:). Wszystko zaczyna się w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki ;) miałam problem z netem.. Ja na śniadanie zjadłam owsiankę.na drugie śniadanie mieszanka jagód i truskawek-mrożonka z kefirem.na obiad pierś z kurczaka i brokuł.. Red lady-gratuluję spadku wagi ;) Blackbery-ja bym takiego oczyszczania nie stosowała..wydaje mi się że powinnaś jest w mniejszych odstępach czasu..ja po wstaniu nie zależnie o której godzinie w przeciągu pół godziny jem śniadanie..a potem co 2,5 lub 3 godziny kolejne posiłki..ostatni posiłek staram się jeść o 19 lub 19.30..bo jeśli je się za mało to organizm nie spala tylko magazynuje na pozniej..bynajmniej ja tak wyczytałam.. Słodzik- witam ;-) widzę że jesteś zawzięta..ja bym nie mogła pozwalać sobie na grzeszki ;) nie w moim przypadku..u mnie np. kostka czekolady to za mało, a na całą tabliczkę nie mogę sobie pozwolić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukająca motywacji i miłośniczka jedzenia- długo was nie było.. piszcie częściej ;) wtedy łatwiej będzie wam się motywować do trzymania dietki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej motylek ;) dziękuję ;) Twoja dzisiejsza waga też niezła ;) gratulacje A ja niedługo atakuje ogórkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała więcej czasu na ćwiczenia to bym była bardziej zadowolona ale i tak nie jest zle ;) przy takim małym szkrabie zawsze będzie za mało czasu ;-) ja też zaraz będę wstawiała obiadek. dzisiaj gotuję na parze ;) a obiadek mam o 14..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer dość krótki, bo nie wiem jak u Was ale u mnie strasznie wieje. Spodziewałam się upału takiego jak wczoraj, więc chłopcy w krótkim rękawie, a tu taka niespodzianka i ręce chłodne :) No nic, wyjdziemy jeszcze po obiedzie. Motylek - dobrze godosz ;) ja też jestem przeciwna takiemu "oczyszczaniu". No bo rozumiem, że gdyby ktoś się długi czas żywił fast foodem, objadał słodyczami, pił litry kawy itp., to rzeczywiście jelita byłyby w stanie tragicznym. Ale przy normalnym jedzeniu chyba nie ma takiej potrzeby. Trzeba duuuuuużo wody pić i już :) Ale chodzi za mną dzisiaj budyń śmietankowy z jakimiś owocami... mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart girl- u mnie słoneczko świeci ale mimo wszystko jest wietrznie.. wydaje mi się że blackbery takie oczyszczanie musimy wybić z głowy ;)) mój obiadek już się gotuje..budyń..hmm..coś pysznego ;) ja na podwieczorek zamierzam zjeść jogurt naturalny z jakimś dodatkiem..a na kolację nie wiem..pewnie jakaś kanapeczka ;-) a jakie wy macie plany na kolejne posiłki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na podwieczorek sok pomarańczowy z miąższem 100 procent 330ml a na kolacje hmm jeszcze nie wiem, może sałatka grecka ale to jeszcze napisze :) Tez byłam z mała na spacerze, ale straszny wiatr jest ;-/ jakie plany na pozostały dzień kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was pomalutku a nie zawsze mam czas odpisac. Smart girl- gratulacje z -1kg ! :) Macie racje co do tej diety oczyszczajacej.. Zaczynam kombinowac bo moja waga w miejscu stoi. Ale wezme wasze rady do serca żeby pic wiecej plynow a przedewszystkim wooody. Red lady- zastanowie się też nad twoim pomyslem :) żeby zaczac jest podobnie jak ty Motylek - tobie też gratuluje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry - Tobie waga zatrzymała się teraz, nam pewnie też za jakiś czas zaprotestuje. tak to jest z organizmem- musi się przestawić na zdrowe jedzenie.. bo tyle lat śmieciowego jedzenia robi swoje niestety. Jedz podobnie do mnie i motylka,a efekt murowany :):) Nie wiem jak je smart girl bo jest u nas krótko, ale pewnie tez schudnie :) Weź to w ten sposób że lepiej niech waga stoi jak ma iść w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka stosowala diete kapusciana. I powiem wam że schudla okolo 7 kg i swojego meza też odchudzila w ten sposob , ale weź jedz ciagle ta zupke bleee ja bym nie dala rady. Maz jej schudl 11 kg ale stosowal 1 tydz ta diete a pozniej zmienil nawyki zywieniowe. Tzn nie jadl 2l lodow o 22 hehe i waga się utrzymuje. Ona też je czesciej a mniej i trzyma wage. Podjelam się tej diety kiedys ale wytrzymalam 1 dzien. Paskudztwo, a nie dieta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry- jeszcze nie ma czego gratulować :) ten 1kg tygodniowo to moje marzenie :) Ja zdecydowanie więcej kalorii pochłaniam od red lady, ale wiem po sobie, że jak zacznę oszczędzać na białku to szybko się zniechęcę. Poza tym staram się żeby objętościowo było dużo tego jedzonka :) Poza tym to pierwsze dni mojej dietki więc zobaczę jak będzie po tygodniu. Jak waga nie drgnie, to wtedy będę ograniczać ilości. Każdy ma inną przemianę materii, więc tak bardzo się nie sugeruj tym co każda z nas je :) Obiad jeszcze się gotuję, a mi ślinka cieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiete slowa dziewczyny - dzięki za wsparcie! Wprowadze na pewno jakies zmiany. Czym się lamie :) nie dzisiaj to w nastepny czwartek waga pojdzie w dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie plany na resztę dnia kobietki ?? Ja muszę wstawić pranie dzisiaj i ogólnie ogarnąć dom.. może jak mąż przyjdzie to podłogi pozmywam, chciałabym jeszcze z małą wyjść ale czekam aż wiatr się zmniejszy... Kolokwia lezą.. też przydałoby się sprawdzić.. A tu z ciekawości poszukałam ile spala się kcal w ciągu 30 min. Czytanie siedząc 32 kcal Gotowaie 72 kcal Grabić trawę lub licie 115 kcal Malowanie mieszkania 200 kcal Mycie (okien, samochodu) 130 kcal Namiętne pocałunki 75 kcal Noszenie pudeł 202 kcal Odkurzanie 75 kcal Oglądanie telewizji 15 kcal Opieka nad dzieckiem 96 kcal Prace domowe ogólnie 83 kcal Prasowanie 72 kcal Prowadzenie samochodu 63 kcal Przestawianie mebli 173 kcal Robienie na drutach 25 kcal Schodzenie ze schodów 182 kcal Seks 110 kcal Stanie prosto 36 kcal Spanie 18 kcal Szorowanie podłóg 214 kcal Śpiewanie 60 kcal Trzepanie dywanów 130 kcal Wchodzenie po schodach 500 kcal zabawa z dziećmi 144 kcal Zajmowanie się dziećmi 101 kcal Zakupy 101 kcal Zamiatanie podłogi 85 kcal Zmywanie naczyń 74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem już po obiadku..Mała też zjadła i teraz grzecznie śpi..a ja w tym czasie idę trochę porobić w ogródku ;-) red lady-ale nam przedstawiłaś rozpiskę ;) ale by mi do głowy nie przyszło że śpiąc też się spala kalorie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad zjedzony o 14.30, więc nadszedł czas na popołudniową kawę :) Wyjątkowo mało dzisiaj piję.. muszę jeszcze z litr wody w siebie wlać. Red lady - z Twojej listy wybieram namiętne pocałunki i seks :D Proszę się nie śmiać... ;) męża mam do piątku w delegacji służbowej więc te aktywności pozostają mi na jutrzejszy wieczór. A dzisiaj u mnie też pranie, sprzątanie itp Przy tych porządkach można jeszcze pośpiewać, to dodatkowe 60kcal spalimy ;) Polecam pioseneczkę Right Said Fred - i'm too sexy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×