Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

czytając tematy na kafeterii mozna sie zniechęcic do kobiet

Polecane posty

wiadomo czesc z tych tematów to prowokacje ale reszta to szkodagadac : oto przykłady -panny mówią przeszłosc seksualna sie nie liczy a terazniejszosc , więc dlaczego sypiają z byłymi (były to powinen byc przeszłoscią) - twierdzą ze szukają zaradnego kolesia (zaradny koles potrafi sobie poradzic w różnych sytuacjach) a tak naprawde szukają faceta przy kasie ,aby kupował prezenty , zawsze płacił za swoją kobiete bo w koncu " prawdziwy facet płaci za kobiete - kobiety wymagają aby facet miał mieszkanie , a jak mieszka z rodzicami to znaczy ze nie zaradny , ale jak kobieta mieszka z rodzicami to jest ok bo twierdzą ze facet powinien miec mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to czytajac twoje
watki, mozna sie do ciebie przyblizyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vortigern
Niezupełnie. Trzeba wziąć pod uwagę, jaka kategoria kobiet tu przebywa. Porównując kafeteriankę do normalnej kobiety, to tak jakby porównać łade do BMW . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jaka kategoria ? oczywiscie ze przeciętna bo w realnym zyciu tez takie panny spotykałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream w końcu coś z sensem napisałes tym samym przegrał z fiku konkurs na zakładanie kretyńskich tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vortigern
podprzeciętna. Zgryżliwe frustratki plujące jadem. Mówi się czasem, że wygląd się nie liczy, ale nigdy nie spotkałem ładnej zołzy. I to jest właśnie ta kategoria . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream trochę zmądrzał zajęło mu to kilka lat,ale kiedyś nie myślał wcale teraz widze progres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz powiedzieć, że dla fiku też jest jakaś szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vortigern
dupa zmądrzał. Normalne i w miarę atrakcyjne dziewczyny, które spotykam się tak nie zachowują. Po secundo głupiejecie przez to że patrzycier na ludzi przez pryzmat mężczyzna-kobieta . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne i w miarę atrakcyjne dziewczyny, które spotykam się tak nie zachowują" ale pewien odsetek jest takich które opisał nam cream :) Moze ona na takie trafiał? Zresztą i ja sie mogę pochwalic,bo i mnie zdarzyło sie kiedys z taka spotykać 2 tygodnie :) a konkretnie chodziło o to że leciała "na chatę" która miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vortigern
Tutaj siedzą głowne frustratki, które kozaczą i próbują nadrabiać kompleksy . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jeden to mondrzejszy
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, najlepiej nic ze soba nie robic i tylko pieprzyc. Dlaczego kobieta nie ma miec wymagan, skoro chce zyc lepiej? Nie kazda chce zeby bezrobotmny frustrat ciagnal ja w dol, a zycie bylo tylko stosem problemow z glodowaniem w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progres? raczej chwilowy
przeblysk :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vortigern
Żeby mieć wymagania, to najpierw trzeba oferować coś w zamian. A tutaj bez kitu mało która kobieta coś sobą reprezentuje. Z tych piszących na pomarańczowo z 90% nic sobą nie reprezentuje . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem jeśli kobieta sama coś osiągnęła i jest niezależna to nic złego w tym, że nie chce utrzymywać jakiegoś za przeproszeniem gołodupca lepiej jeśli laska nie ma nic bo oczekuje, że wszystko dostanie od frajera a co jeszcze lepsze- tacy frajerzy chętnie się znajdują:D wiec dlaczego nie korzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli sie kocha to zawsze otrzymuje sie cos w zamian, chociazby milosc czy rodzine, zalezy kto czego oczekuje. To jak ktos pisze na forum nie ma nic do rzeczy, byc moze te pomarancze sa nie wiem, mega dobre w lozku, super wychowuja dzieci albo wsoaniale gotuja i sprzataja czy maja piekne pasje i dobre serce, nie wiesz tego frustracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ike cos dzis juz pila
czy od wczoraj ja trzyma ten ekscytujacy stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona chleje od poczatkow kafe
bo co innego moze robic nieszczesliwa mezatka siedzaca 24/7 w domu ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vortigern
Kto ma udane życie w realu. Ten nie szuka marnego substytutu na kafe. To po primo. Po secundo ich poziom przywodzi na myśl przedszkole. Tylko i wyłącznie. Poziom dzieciaka używającego łopatki do bicia w piaskownicy. Po tertio często wykorzystują czyjeś problemy, żeby się dowartościować. I to jest najbardziej żałosne . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ike cos dzis juz pila
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdfg
Vort... A czego ty szukasz na Kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vortigern
Niczego. Przeglądam stan swego konta. Ściągam kalendarz. Przeglądam filmy na YT. I dla urozmaicenia wszedłem sobie na kafe . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vortigern
Nie kalendarz. harmonogram sesji . . . Padon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdfg
"dla urozmaicenia wszedłem sobie na kafe . . ." I owego urozmaicenia szukasz w miejscu, o którym masz tak niskie mniemanie? Pełnym niedowartościowanych, płytkich kobiet?... Czy to nie zastanawiające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vortigern
Nie tylko płytkich kobiet, ale i kafeprawików i wszelkiego oszołomerstwa. Tak żeby troche się pośmiać. Troche wrzucić swoje trzy grosche . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
autor ma racje. Ja po kilku miesiacach pobytu na tym portalu, znienawidzilem kobiety do tego stopnia, ze nie mialbym oporow z pozbawieniem zycia takowej. A pozniej z poczuciem spelnionego obowiazku odbywalbym wyrok. Ktos mi zaraz napisze ''lecz sie'' itp. Byc moze, ale najpierw spojrzcie jak zachowuje sie wiekszosc piszacych tutaj kobiet. Pierwsze co sie rzuca w oczy, to brak jakichkolwiek odruchow ludzkich, brak empatii, brak moralnosci, brak wrazliwosci na ludzka krzywde. Zachowuja sie gorzej niz zwierzeta. Przeraza mnie to I zasmuca. Chyba musze odpoczac od tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×