Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Jakoś tak bez okazji w tytule, ale w treści wyraźnie o to szło :) Ale panna z choinkowym lepsza - działa jak niemiecki supermarket: zdejmują zające, wystawiają bombki.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry czy noc?? Świnia dziś zupełnie niespodziewanie przyjechała i uwiezila mnie oto do tych godzin:/ Już bardzo,bardzo martwa i pokrojono-poporcjowana spoczywa w zamrazarach.ledwiem ja upchnela.kawał świni był:D Teraz lodowa dyszy,zamrazara furczy;mam nadzieje ze mi sprzęty nie popadają(tfu)od ciężkiej pracy.. Kto nie rabotajet ten nie kuszajet! Idę się przewrócić do wanny! Ho!nie budzcie mnie rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokorna- to jest kara za mordowanie świnków;) I szczerze powiedziawszy z tego powodu tez nie życzyłabym sobie całego zwierza. znaczy z powodu porcjowania. ja nie lubię nawet jak mąż kupi kurczaka w całości. Stawiam kawę i naleśniki na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie szczerze mówiąc irytuje cała rodzina królewska. Tzn. żal mi jej zupełnie po ludzku- tak jak czlowieka. ale tego szału wokół nich nie rozumiem. w nosie mam tą ich królwą i gołego harego i stłamszoną kejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puściłam moje dziecko samopas po dywanie i nagle coś mi za mało tam ruchu i zamieszania się zrobiło- znaczy coś królową na dłużej zainteresowało. i co widzę?? moje dziecie wpierdziela psią kość:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni tam mają lokalny zakręt na ich tle. Ja w ogóle nie kumam oglądania z zapartym tchem ślubu książęcego - no owszem, kieckę można oblukać, państwa młodych, jak się prezentują itp. Ale żeby obrządek z tego robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dziąsła bo zębów dalej niet Ja jeszcze jestem w stanie zrozumieć że oni mają jobla na punkcie tej rodziny ale co nas oni obchodzą? a u nas też ślub transmitowali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jak jej wyjdą.. ;) No, w ramach igrzysk dla motłochu.. Oraz dla krewnych tych, co na zmywaku.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostawiam kanapki z serkiem topionym, pomidorem i szczypiorem - co tak przy pustym stole będziemy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×