Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Dzien dobry :) Kogo? Może kawa kogoś zwabi? Pachnący dzban stawiam, a Ty spień to mleczko ;) Poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje starsze dziecko uratowało dzisiaj życie młodszemu. Poszłam do kuchni szykować śniadanie dla diabłów a młoda w tym czasie wciągnęła do łóżeczka sznurek od rolety. okręciła się nim dokumentnie- łącznie z szyją rzecz jasna. Ale mój dzielny Święty postanowił mnie o tym poinformować! Chwała mu za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio znowu przytargałam do domu chuje spożywcze:O Już je wytępiłam a teraz znowu. mam nadzieję, ze mi się nie rozpełzły. Kupiłam w poniedziałek mąkę. Wczoraj przesypuję ją do pojemnika ale zauważyłam, że takie nitki się w niej ciągną. Zaczęłam kopać łychą i znalazłam larwy:O no i gofry poszły się pierdzielić:( a teraz do kawy byłyby jak znalazł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmywam się , tylko robię przerwy techniczne :P (i ode mnie niezależne) Ja od poniedziałku nie jem słodyczy, więc nic do kawy nie mam :( Dobrze, ze Święty czujny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dowcip przeczytałam w temacie gejów :P Do KGB przychodzi stary Rosjanin i prosi o paszport, bo chciałby wyemigrować.Oficer pyta - Co się stało? Wytrzymaliście Stalina,Chruszczowa,Breżniewa,pierestrojkę I kryzys,a teraz,gdy nareszcie można odetchnąć,chcecie emigrować na stare lata?-To z powodu homoseksualizmu...- Przecież u was z tym wszystko w porządku!-U mnie w porządku,ale widzę, co się dzieje. Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali, za Chruszczowa wsadzali do paki, za Breżniewa przymusowo leczyli, za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować, a potem homoseksualizm zrobił się modny. To ja chcę wyjechać, póki jeszcze nie jest obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh;) a A Młody spisał się na medal. bo naprawdę groźnie to wyglądało a A ja nie powinnam jeść słodyczy ale mam cały czas imprezy jakieś i nie mogę no! dzisiaj idziemy na urodziny znowu i nie pogardzę tortem. no nic na to nie poradzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, to ładnie. Ja tak nie mogę. Albo nic- albo futruję wszystko co mi w łapy wpadnie. poczekam aż ten listopad przycichnie i wtedy spróbuję. Ale ja mam jeszcze nadzieję, że jak kolejne hormony opanuję to też się sporo zmieni. po ogarnięciu tarczycy jest lepiej. Dostanę nowe tabsy- łatwiej będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po listopadzie jest grudzień i słodyczy pewnie jeszcze więcej :P Ja zawsze dzieciakom wyjadam mikołakowe, dla ich zdrowia ofc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toś mnie pocieszyła. a ja faktycznie w grudniu mam drugą serię imprez- nie mówiąc już o swiętach:O mój mąż dla zdrowotności małego wyżera jego paczki od teściów. Ci to mają bombę. reklamówkę słodyczy przywożą. gdyby moje dziecko miało to zjeść to przez dwa tygodnie nie jadłoby nic innego niż czekolady, ciastka i kinder kanapki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to, bo teściowa też taka szczodra. Ale ja ją rozgryzłam - ona to robi po to żeby mi dupa urosła, bo wie, ze i tak ja zjadam większość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi teściowie są świecie przekonani że zjada to f. I później kupują dwa razy więcej- bo skoro ostatnio wciągnął 2 tubki mleczka to trzeba mu zapodać 4:O ale mnie to nie przeszkadza. U NAS SŁODYCZE SIĘ NIE ZMArnują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne :O Płacze jeszcze? U nas też się nie marnują. A ja jestem dziś okrutnie głodna. Mam sałatkę na drugie śniadanie, ale chyba za wcześnie, bo umrę z głodu do obiadu. A w ogóle to gdzie one wszytskie zniknęły??? Są jakieś powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma. jakaś zaraza je dopadła- neta im zeżarło albo coś a On jest twardziel. płakał chwilę tylko. ale chyba mocno go bolało-widziałam po minie. teraz jest lepiej ale trochę jakby ta skóra na gońcu obrzęknięta taka. mam nadzieję ze zaraz mu to zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a E. mało co nie połamał paluchów szufladą. dobrze, ze mam takie szpary między szufladami, bo ostro by ją pogruchotał. ona złapała się krawędzi a on wspinał się po uchwytach:O ale ten mebel jest rozklekotany więc było trochę miejsca na te jej paluchy. Dopiero 11 a my już zaliczyliśmy tyle przygód. muszę się zabierać z domu bo to już przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wesoło. Chyba powinnaś ich mieć na oku cały czas, skoro mają takie pomysły ;) A u Ciebie nie pada? U nas pogoda taka, ze psa żal wypuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarówa jest ale po mnie szwagier przyjedzie. bo siostrzenica ma urodziny a ja ma dla niej wielki i cieżki prezent z którym się nie zataszczę. więc mi deszzce nie straszne a dzisiaj oni mają naprawdę jakiegoś szmergla. zawsze sami sobie funkcjonują i zwykle nie dochodzi do żadnych przykrych incydetów. a dzisiaj przegli:O a może panuje jakaś epidemia, której my w cudowny sposób się oparłyśmy?? Gryzak pewnie szykuje Tadka do tv- wiesz- fryzjer, garderoba;)Nieletnia i Patowa upracowane. Fanowa i Przeginka zawsze były z doskoku. Ale Pułka i Sarny to zrozumieć nie mogę. U sarny to może jakiś kataklizm rodzinny bo miała ostatnio nieciekawie- albo dzieciaki ją zasypały- ona ma tego dużo- swoje, cudze. ale Półek??nie wiem. O Dżes nie wspominam bo ona też jest rzadziej niż jej nie ma. No a Wieśka może te swoje imprezy i mecze odsypia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację, najbardziej zaskakujący jest brak Pułka, bo resztę można usprawiedliwić. Chociaż nieobecność Nieletniej też mnie dziwi. Ja dzisiaj właściwie nie pracuję, bo ciągle ktoś mi przeszkadza, albo w necie siedzę :P No i trzeba będzie wieczorem nadrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieletnia mnie nie dziwi bo ona ostatnio cały czas była w przelocie. Ale Pułek to zagadka a to bierz się do pracy. nie ma nic piękniejszego niż wolny wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwam wszystkim słabo, bom chora i dopiero wróciłam. Muszę cokolwiek zjeść i bęc do wyra - jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł sto lat, sto lat, stolatstolatstolatstolatstolat Mini! I mały Funky Funk! A Fany - straszna dupa z tą koleżanką :( A Helołin mi wisi, walentynki wkurwiają. Ale generalnie złości mnie to zapożyczanie. Jakby pogrzebał, to mamy własne tradycje. Niestety zasypane kurzem, przystawione postumentem, a na nim te wszelkie ponure martyrologiczno-katolicko-patriotyczne obchody klęsk narodowych. Czy polacy to wogóle coś obchodzą tak radośnie, bez żadnego towarzyszącego umartwiania? A Na wieść o siusiakowych obrażeniach F wyrwało mi się ałłłłłłłłłłłłłłaaaaaaa A A nieobecność niechże mi będzie można jesienną depresją wytłumaczyć. Wogóle tyle mam ostatnio rzeczy do rozmyślań, że nawet do starego się tylko półgębkiem odzywam. Dobrze, że ostatnio zarobiony i niewyspany to chyba nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem! Alem tez zarobiona. NAjpierw pijacki łikend, a potem masakra w pracy. Muszę sie wypisać z tego zawodu. Przysięgam, gdyby mi coś przyszło teraz, to bym się nie wahała ani chwili... a Mini, sto lat spóźnione! Ale szczere:) a Młody własnie się cały nasmarował moim kremem do stów z 30% zawartością mocznika. Nosz kurwa, sudokrem na tworzy i w oczach go nic nie nauczył... a No i zrobilam się na blond ( taki w sumie ciemniejszy, no ale rozjasniony), i mąż ze mną nie rozmawia. Jak on scial dredy pod wplywem chwili i wrocil łysy z wyprawy w gory to bylo ok:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×