Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Jakie twórcze życzenia! Piekne! Tobie też najlepszego. /Nie mam mocy na twórczość. w każdym razie- zadnych angin! a Ja też zazwyczaj nie jadam karpia. ale mąż przytargał a on na dietę w sam raz. wciągłam go na kolacje i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - angin nie miewam, odkad dochtorka mi zagrozila, ze 'ostatni raz wyleczymy, a potem bysmy chyba te migdaly wycieli, co?'. Ja jej na to wyszeptocharczalam, ze nie ma mowy, to zupelnie dobre migdalki sa'. I od tego czasu, czary-mary, angin nie miewam :) za to zapalenia oskrzeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tego blotniaka zamulonego nie dojrzajam na malym ekraniku. Dziekuje za zyczenia :) Sciskam was mocno! A jakby Maloletnia sie przyczolgala, to jej zycze nowej wontrupki pod choinke. Czy ktory to wnetrznosc jej boleje. No, to niech jej Grubas Czerwony tegoz przyniesie, to bedzie sie czecie pojawiac. Tak se mysle. Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dobrze myślisz. a Mi się wigilia zaczęła nieciekawie. Przechwaliłam moje samopoczucie. w nocy dopadły mnie takie napady zimna, ze ani polarowy szlafrok, ani wełniane skarpety ani dodatkowy koc nic nie dały. Do tego mąż spóźnił się do pracy więc diabli wiedzą czy go wcześniej wypuszczą. mam bałagan, zgubiłam leki, młode cherla i w ogóle nic mi się nie chce. To są właśnie "wesołe święta" w wykonaniu moim:O Oderwijcie się od garów chodźcie do mnie na kawkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam przelotem między jednym a drugim aby życzyć Wam Wesołych Świąt !! Kochane, wszystkiego tego, czego Wam trzeba, przede wszystkim zdrowia, bo jak nie ma zdrowia, to nie ma nic !! Spokojnych, rodzinnych i w ogóle :-) Wesołych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już wszyscy się składają to i ja:) Wiadomym jest od zawsze, że nie umiem tworzyć pięknych życzeń. Trudno też Was zogólnikować. Życzę Wam więc w te święta wszystkiego czego Wam brakuje- czy to materialnie czy duchowo. Niech każda sobie dowolnie zinterpretuje i dobierze to, czego potrzebuje najbardziej. Tutaj panuje dowolność dowolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam życzę wszystkiego najlepszego, każdej tego, co najbardziej potrzebuje :) ja przez całą noc spałam z rękami do góry, bo mnie całe dłonie bolą od wałkowania ciasta na pierogi :O cosik za twarde wyszło... a rafał pożarł 3/4 świeżo upieczonej szynki, bo twierdzi, że ciepła jest najlepsza strzelę jeszcze jajka faszerowane i mogę świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam życzę wszystkiego najlepszego, każdej tego, co najbardziej potrzebuje :) ja przez całą noc spałam z rękami do góry, bo mnie całe dłonie bolą od wałkowania ciasta na pierogi :O cosik za twarde wyszło... a rafał pożarł 3/4 świeżo upieczonej szynki, bo twierdzi, że ciepła jest najlepsza strzelę jeszcze jajka faszerowane i mogę świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam życzę wszystkiego najlepszego, każdej tego, co najbardziej potrzebuje :) ja przez całą noc spałam z rękami do góry, bo mnie całe dłonie bolą od wałkowania ciasta na pierogi :O cosik za twarde wyszło... a rafał pożarł 3/4 świeżo upieczonej szynki, bo twierdzi, że ciepła jest najlepsza strzelę jeszcze jajka faszerowane i mogę świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej tam ej tam:)mam kawę:)na gary nawet nie patrzylam,jeszcze się z łóżka nie wydobylam;z Polowkiem poharcowalismy:P A tak wogole to chyba mam kaca?! g Nie wiem czy już tu zajrze bo zakuuupy ostatnie mogą mnie pochłonąć,no to tez Wam pozycze:) Zdrowia,zdrowia i...zdrowia;oby te Święta wesołe były,byście się nie narobily i nie smucily,takowoz Wasi bliscy;byście głosem donosnym kolędy śpiewali i się nie obzerali:) To zyczylam ja,Najpokorniejsza Sarena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej tam ej tam:)mam kawę:)na gary nawet nie patrzylam,jeszcze się z łóżka nie wydobylam;z Polowkiem poharcowalismy:P A tak wogole to chyba mam kaca?! g Nie wiem czy już tu zajrze bo zakuuupy ostatnie mogą mnie pochłonąć,no to tez Wam pozycze:) Zdrowia,zdrowia i...zdrowia;oby te Święta wesołe były,byście się nie narobily i nie smucily,takowoz Wasi bliscy;byście głosem donosnym kolędy śpiewali i się nie obzerali:) To zyczylam ja,Najpokorniejsza Sarena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam bardzo wazne pytanie do Was, chcę Tadziowi zorganizować urodziny dla kolegów z przedszkola i pytanie co z rodzicami? czy na takich urodzinach s a tez rodzice tych dzieci cz tylko dzieci, a jesli rodzice zostaja z dziecmi to co w tym czasie zrobic dla tych rodzicow jak sie ich zupelnie nie zna? pomozcie bo ja nigdy nie bylam na takim kinder balu i neiw eim jaks ie za to zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego, jak ujmiesz to na zaproszeniu. Jeśli napiszesz, że bal zaczyna się o ... a ODBIÓR DZIECI o.... To wszyscy powinni zrozumieć, że nie są zaproszeni:P jeśli natomiast ktoś miałby zostać, to kawa i ciasto wystarczy w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnei a jak jest zwyczajowo z tym czy dzieci same czy w rodziacmi? nie chce popelnic bledu ze np dam zaproszenia odbior dzieic i nikt nei przyjdzie bo nie zostawi samego dziecka, albo odwrotnie ze napsize ze z rodziacmi a rodzicom nie bedzie sie chcialo posiedziec 2 godziny z dzieckeim u mnie :/ osobiscie wolalabym zeby byli rodzice bo nie daj Boze jakby sie kmu co stalo to nie bedzie n amnie, w poprzednim przedskzolu nitk do mnei nei przyszedl po serii pytan o obecnosc zwierzat poziom zabezpieczenia domu, ogordzenie itp.. druga sprawa to te wszystkie uczuleniea dzieci, kurde znajomego syn poszedl na sale zabaw na kinder bal i jemu nei wolno czekolady jesc a dali tort w czekoladzie najadl sie i potem byl szpital bo caly zapuchl :/ jak mam dostac takie atrakcje to wole zeby rodzice siedzieli z dzieckeim i w razie to powiedzieli ze dziecko np nie mzoe zjesc cistka z orzechem czy czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam snadanie o 8 o 9 msza a teraz przysypiamy z kawa i myslimy o obiedzie, ja sie chyba biore za robote bo jutro mnie ciezki dzien czeka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę bardzo różnie bywa. Czasem dzieciaki przychodzą same, czasem z rodzicami. Jeśli chcesz rodziców to tez to możesz na zaproszeniu zaznaczyć, coś w stylu, że na rodziców też czeka poczęstunek, albo że zapraszasz z opiekunem. Ja tam bym nie chciała tabunu obcych ludzi w domu:P Ale faktem jest, że teraz z tymi alergiami to kocioł a My się wybieramy do mojej babci i na lody. Pogoda u nas iście wiosenna- szkoda siedzieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wesołych Świąt!!! Przepraszam, ze dopiero teraz, ale mieliśmy u siebie całą rodzinę i dopiero teraz przejrzałam na oczy :P Czasu zero, ale fajnie :) Mam nadzieję, ze się cieszycie świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych,wesołych!resztki Świat! Nasi londynscy goście przed chwila odjechali,ja się usypiam z Lalka:) Połówek po godz wrócił z pracy i teraz w zaciszu rodzinnym będziemy trawic i odpoczywać;) Superanckie święta!! d Ja tez nie lubię tabunow ludzi w domu ale przy tabunie dzieciow dorośli mogą się przydać-a Ty Ogryzku może zadziergniesz nowe relations??;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×