Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

JA nienawidzę takiego kupowania prezentów- wiem że dla Was to lepiej bo nie dojdzie niepotrzebny grat ale nie lubię olewactwa. Moja teściowa niegdyś dawała mężowi stówę, żeby mi coś kupił na urodziny. ale mąż w końcu powiedział im co na ten temat myślimy i od tej pory mamy spokój. ja rozumiem podpytać o potrzeby czy preferencje. ale nie całkowite pozbywanie się problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ale jajo! Dwa razy ten sam post, a nastpeny poszedł w siną dal i nie ma go!!!!!!!!! Gdzie on się podział? NO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie nie nie! My się nie damy, niech sobie ona nie myśli!!!! a wiecie jak te pomarańcze na choince ładnie pachną? No cudo, no! Wczoraj byli moi rodzice i byli zachwyceniu dyndającymi pomarańczami na choince. Fajnie. a co mogłabym kupić młodemu od tych teściów? Macie jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątałam sobie kuchnię dobre kilkanaście minut w duchu chwaląc moje dzieci, że grzecznie bawią się w pokoju. Ale jak to zwykle bywa- nieco się przeliczyłam. Wpadłam po coś do nich do pokoju i ujrzałam E. na oknie z żelową papką na głowie, twarzy i w ogóle wszędzie (a był to krem do nóg):O NA pytanie co to, F. stwierdził że jest fryzjerem i mają żel na włosach. A w jakim celu i jakim cudem E. znalazła się na oknie to nie mam pojęcia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu jestem sama z kawą? a Tak jak przeczuwałam znowu sypnęły mi się hormony stąd moje dupne samopoczucie. znowu się sypnęłąm konkretnie i czułam jak wrak człowieka. ale jutro idę się naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ci się sypneły? tarczycowe? a kupiłam dzisś większość prezentów, jutro w robocie popakuję, widziałam w kącie papier i wstazki w dużych ilościach ;) a przy okazji kupiłam sobie buty a la emu ale tylko a la :D ale tanie były więc nie bedzie mi szkoda wyrzucić, jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tarczycowe. Czuję się tak że szkoda gadać. Ja- człowiek z natury zimnolubny śpię pod kołdrą i kocem, w ciepłej piżamie a koło łóżka mam dodatkowe swetry tudzież szlafrok z polaru bo telepie mnie z zimna:O przy temperaturze pomieszczenia 21 stopni. Znowu cały czas śpię i za diabła nie mogę się na niczym skupić. jestem spuchnięta i w ogóle do bani. No ale myślę, że będzie lepiej. Jutro na nowo ustalę leczenie i zobaczy się a Ja na prezenty idę w czwartek. już się z siostrą umówiłam. a Do tych butów emu to ja podchodzę z rezerwą. przy naszej wilgotnej aurze mogą się kompletnie nie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś mi tak świtało:) a Ja jestem po lekarzu. Sypie się w tempie szybkim :( prawdopodobnie sama morduję swoją tarczycę. lekarz zwiększył mi sporo dawkę leku- miejmy nadzieję, że na trochę to starczy:) Trafiłam w końcu na fajnego lekarza. Poprzednia była do bani. a na znanym lekarzu miało około 70 dobrych opinii. Zaczynam podejrzewać, że te konowały same sobie te opinie piszą:O a A poza tym to czekam już na święta. Potrzebuję męża w domu bo nie wyrabiam. Rano nie mam siły podnieść głowy z poduszki. Chwała Bogu, że dzieciaki dają mi pospać do 9 bo chyba bym umarła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przychodzę z kawą i piernikami :) Co słychać? Nieletnio - jesteś? Właśnie czytałam, że był wypadek we Wrocławiu i mam nadzieję, że byłyście daleko od tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo???? Nie mam czasu na doczytanie, więc nie wiem czy pisałyście co robicie w święta. Co robicie? Mam na myśli wyjazdy, potrawy, prezenty itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... ja tez potrzebuje meza w domu bo juz nie wyrabiam. No i chce choinke!!! I oglaszam ze ja sobie nie zycze zadnych jelitowek na swieta! To u mnie w tamtym roku 13 osob jednoczesnie sralo i rzygalo a Mlody wyladaowal w szpitalu... Ja bardzo dziekuje ale chcialabym bez chorob w tym roku... Pólku trzymaj sie i bierz jakas flore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×