Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Chuj i dr prowadzący wiedzą ;) Leżę już 3 tygodnie i wyłudziłam pierwszą przepustkę. Będę starać się o następne i zawsze coś skrobnę :) Miło złapać Służbę Topikowego Bezpieczeństwa o poranku :) Dawaj jeszcze kawę (serwuję) bo mi wrzepili jeszcze takie proszki, co utrupiają co żywszych i jak mi ciśnienie zjechało z 90/60 niżej to ordynator kazała pić szatany. Zdrowie potrzebujących oraz reszty. I na pohybel chujowemu 2012-mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mini :) Dzieci u przyjaciół mają się dobrze, ale to już trochę trwa i wyszłabym natychmiast, jakby dali - wiesz jak jest, nikt tak nie dopilnuje i nie zrobi jak Ty sama.. Tęskniło mi się za Wami jak cholera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bajeruj ostro tego dra, niech cie juz wypusci, a my ci tu taka dzampreze zrobimy, ze zaraz spowrotem trafisz, tyle ze na detoks! My w sluzbach wiemy, jadl sie robi imprezę! ;) tylko tego chuja Tomka nie zaprosimy, bo nam fotek narobi, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty póki co swoje zdrowie pij- my jeszcze jako tako ciągniemy. Współczuję strasznie ale dobrze, że miałaś co z dzieciarnią zrobić. Pewnie im też ciężko. No ale dacie radę bo kto jak nie Wy? (że tak zacytuję mistrza;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, trzym sie Nielatku! Sciskam mocno, acz delikatnie i tulam do mlecznej piersi. Szkoda, ze tak daleko jestes, bo bym przyszla z bukietem jakims i pomaranczami w siatce. I rosolem w sloiku, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie takie miałam zle przeczucie jakieś.... a coś przedawkowała kibito? z ta kawą to uważaj, bo ci magnez szlag trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie pojęcia, jakby się to wszystko przydało.. Wzruszyłyście mnie :) Za bibą jestem, osobnika zwanego Tomkiem od zdjęć nie kojarzę. a Patowa - ja nie przedawkowałam, mój stały doktor zmienił mi zestaw leków i poszło, Oo. Ale to na razie wstępna diagnoza, robocza - że zestaw jakiś ryzykowny skutkami ubocznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo!!Gorąca nasza taka zimna!!:O Zęba mlecznego Starszego na szczęście Ci zaraz wyrwie!!jako ze dochtor kazał pozbywać się mleczakow!mogę Ci smoka Lali na szyji powiesić-tez na szczęście!nam już raczej się nie przyda.sierść z dywany pozbieralam,futro wyczesze i w zgrabny bukiecik Ci uformuje!oddam jedna gwiazdę betlejemska i mnóstwo siły zasylam!! g Wróciliśmy przed chwila i się wnerwilam bo jak nas nie było to gościu mi buty przywiózł i nie wiem kiedy je teraz dostanę:( Zaraz idziemy na kurna party,spieniezylam się na prezent i chce już być z powrotem x Pulkowno-taktak,gorący farsz na suchy wafel,się on mietki robi,kroisz na kawałki,obtaczasz standardowo i tyle.wg mnie dużo lepsze niż w naleśniku i nie ma różnicy.a skoro nie widać różnicy to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja królowa śpi już ponad dwie godziny i. już dawno mi tyle ciągiem nie spała. kochane dziecię. I do tego bosko budzi się w momencie kiedy chcę opuścić pokój- ona ma jakiś 10 zmysł chyba. Tak więc- dzięki temu- mogę bezkarnie sobie netować- nie muszę sprzątać i gotować- bo szkoda odbierać dzieckowi sen, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×