Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Pat- z tym autobusem byłoby pięknie gdyby nie to, że one z taką zabójczą częstotliwością jeżdżą. a z dziecakami trudno mi się zatarabanić na czas. sama to bym śmignęła ale z nimi... A pod górkę to ja teraz ledwo lezę:D przy zajezdni już wolę go dopaść. Teraz to mi tam te tramwaje dosyć wiszą. chyba, że jadę z miasta i już nie ma odwrotu- muszę na tramwaj czekać i kicha. Ale jak do pracy jeździłam to mała obsuwa powodowała kompletną katastrofę. A ostatnio np. ledwo śnieg spadł a tramwaj się spierdzielił koło lidla. JA z wózkiem- na 11 się nie doczłapię bo przy śnieg nie mieści się na chodniku. z autobusem tak samo. i siedziałam sobie i kwitłam i marzłam aż raczył ruszyć:O a problem w tym (odnośnie komputera) , że ja tego 1200 nie mam:( jak mam wybierać między pralką a komputerem to muszę wybrać pralkę. do tego jeszcze ten slub nam się szykuje. górę kasy potrzebuję tylko diabli wiedzą skąd ją wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedząc w kiblu usłyszałam jak dziecko moje zawzięcie coś gada i się śmieje. Wchodzę do pokoju, a na stole kot się dobiera do choinki, a dziecko przy nim na krześle stoi z solniczką w ręce, soli mu głowę i się śmieje w głos O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tramwaju nie mam w okolicy wcale najblizszy mam ze 2km dalej :/ mini kompa najlepiej na raty kupic, ja co prawda we wrzesniu z agotowke kupilam ale za 990zl calkeim fajny duzy laptop MSI w sklepie agito.pl polecam :D ale latem mi lodowa padla to na raty i na szczescie juz placilam moj niestety woli nawet nie rajtki co pieluche:( z sikaniem jest git bo sika w nocnik jaks ie go pilnuje jak nie pilnuje to tak raz w majty raz w nocnik, ale neistety on kupy nie zrobi na nocnik i nie wiem czemu go tak trzyma :/ porazka ostatnie dni go trzymalam bez pieluchy to zatwardzenie na maxa a dzis sie wkurwil i sam wybebeszyl pieluche zalozyl jak umial i pierdyknal kupsko w niezapieta pieluche :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Was Pułku! a Raty na razie też mi nie leżą:( wzięliśmy od męża z pracy pożyczkę na remont jak się wyprowadzaliśmy więc już swoje zobowiązania mamy:( no nic- zobaczy się jak będzie z reanimacją. A potem pomyślę. W lutym mamy przypływ gotówki- może z tego zakupimy kompa a coś innego poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja tez nie mam, ale od czego sa karty kredytowe.. :D a tak serio to musialam kupić, bo ona za 3 tyg wyjeżdza i naprawdę zreszta już był czas na zmianę, bo on ledwo łazi chociaż jak odinstaluję kupe jej pierdołów, to może się jeszcze całkiem fajny okazać :) ja sobie z roboty noszę ten, na którym pracuję, co prawda ciężki grzmot, ale maszyna niesamowita, ale na taka mnie nie stać niestety... niech to dziecko w końcu wyjedzie bo ja osiwieje, ciągle musze sluchać jak niekompetentni sa pracownicy uniwersytetu i ile to się trzeba nachodzić, żeby coś z tym wyjazdem zalatwić :O o kosztach nie wspomnę... zięciu siedzi ciągle teraz skutkuje to tym, że na kolację zamiast 5 bułek trzeba kupować 12 a zamiast 15 plastrów żółtego sera 30 o 3 dodatkowych pomidorach nie wspomnę... ona ma frajdę a ja mam po kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pułku to dobry rezultat :D trzymam kciuki ale dalej sdzę, że lato to najlepszy czas na te sprawy ja tam za leniwa jestem, żeby ciągle przebierać , prac suszyć i takie tam, wolałam wycierać podłogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem co Byś zrobiła gdybyś takiego świętego miała:O on nieustannie się podsikuje:O mam od ponad dwóch lat jedną wielką pralnię:O a jak jeden dzień nie wstawię prania toż sodomia i gomoria mi się wyczynia:O a ja komputer mężowi póki co zabrałam.ale on zaraz lezie obcykać studniówkę- i wtedy będzie wojna o dostęp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Wynik zostl wczoraj poprawiony na 3:2, w dodatku u mnie na kolanach :o Q Kupilam se wczoraj ptasie mleczko, zakitralam przed starym w szafie w swetry i tym sposobem moge was zaprosic na kawe i ptasie :D pozarlysmy z dzieckiem wlasnie pol pieterka i mi sie z letka beka pianka :/ no ale co zrobic, jak ona ogryza czekolade i odklada do pudelka? Ktos te ogryzki musial zjesc przeciez, nie? A przed starym musze kitrac, bo on jak cpun normalnie, jak jest cos slodkiego, to bedzie zarl, az zezre wszystko. Nie ma tak, ze wezmie sobie jedno, dwa czy piec i odlozy do szafki. Q Bujam poslady do sklepu. Olej mi wyszedl podstepnie :/ Co odkrylam wczoraj smazac rybe. Musialam sie pod koniec posilkowac lyzka z frytkownicy :/ ale byly przyprawone mocno na imbirowo i kolendrowo i nie bylo czuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Wynik zostl wczoraj poprawiony na 3:2, w dodatku u mnie na kolanach :o Q Kupilam se wczoraj ptasie mleczko, zakitralam przed starym w szafie w swetry i tym sposobem moge was zaprosic na kawe i ptasie :D pozarlysmy z dzieckiem wlasnie pol pieterka i mi sie z letka beka pianka :/ no ale co zrobic, jak ona ogryza czekolade i odklada do pudelka? Ktos te ogryzki musial zjesc przeciez, nie? A przed starym musze kitrac, bo on jak cpun normalnie, jak jest cos slodkiego, to bedzie zarl, az zezre wszystko. Nie ma tak, ze wezmie sobie jedno, dwa czy piec i odlozy do szafki. Q Bujam poslady do sklepu. Olej mi wyszedl podstepnie :/ Co odkrylam wczoraj smazac rybe. Musialam sie pod koniec posilkowac lyzka z frytkownicy :/ ale byly przyprawone mocno na imbirowo i kolendrowo i nie bylo czuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Wynik zostl wczoraj poprawiony na 3:2, w dodatku u mnie na kolanach :o Q Kupilam se wczoraj ptasie mleczko, zakitralam przed starym w szafie w swetry i tym sposobem moge was zaprosic na kawe i ptasie :D pozarlysmy z dzieckiem wlasnie pol pieterka i mi sie z letka beka pianka :/ no ale co zrobic, jak ona ogryza czekolade i odklada do pudelka? Ktos te ogryzki musial zjesc przeciez, nie? A przed starym musze kitrac, bo on jak cpun normalnie, jak jest cos slodkiego, to bedzie zarl, az zezre wszystko. Nie ma tak, ze wezmie sobie jedno, dwa czy piec i odlozy do szafki. Q Bujam poslady do sklepu. Olej mi wyszedl podstepnie :/ Co odkrylam wczoraj smazac rybe. Musialam sie pod koniec posilkowac lyzka z frytkownicy :/ ale byly przyprawone mocno na imbirowo i kolendrowo i nie bylo czuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Wynik zostl wczoraj poprawiony na 3:2, w dodatku u mnie na kolanach :o Q Kupilam se wczoraj ptasie mleczko, zakitralam przed starym w szafie w swetry i tym sposobem moge was zaprosic na kawe i ptasie :D pozarlysmy z dzieckiem wlasnie pol pieterka i mi sie z letka beka pianka :/ no ale co zrobic, jak ona ogryza czekolade i odklada do pudelka? Ktos te ogryzki musial zjesc przeciez, nie? A przed starym musze kitrac, bo on jak cpun normalnie, jak jest cos slodkiego, to bedzie zarl, az zezre wszystko. Nie ma tak, ze wezmie sobie jedno, dwa czy piec i odlozy do szafki. Q Bujam poslady do sklepu. Olej mi wyszedl podstepnie :/ Co odkrylam wczoraj smazac rybe. Musialam sie pod koniec posilkowac lyzka z frytkownicy :/ ale byly przyprawone mocno na imbirowo i kolendrowo i nie bylo czuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Wynik zostl wczoraj poprawiony na 3:2, w dodatku u mnie na kolanach :o Q Kupilam se wczoraj ptasie mleczko, zakitralam przed starym w szafie w swetry i tym sposobem moge was zaprosic na kawe i ptasie :D pozarlysmy z dzieckiem wlasnie pol pieterka i mi sie z letka beka pianka :/ no ale co zrobic, jak ona ogryza czekolade i odklada do pudelka? Ktos te ogryzki musial zjesc przeciez, nie? A przed starym musze kitrac, bo on jak cpun normalnie, jak jest cos slodkiego, to bedzie zarl, az zezre wszystko. Nie ma tak, ze wezmie sobie jedno, dwa czy piec i odlozy do szafki. Q Bujam poslady do sklepu. Olej mi wyszedl podstepnie :/ Co odkrylam wczoraj smazac rybe. Musialam sie pod koniec posilkowac lyzka z frytkownicy :/ ale byly przyprawone mocno na imbirowo i kolendrowo i nie bylo czuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Wynik zostl wczoraj poprawiony na 3:2, w dodatku u mnie na kolanach :o Q Kupilam se wczoraj ptasie mleczko, zakitralam przed starym w szafie w swetry i tym sposobem moge was zaprosic na kawe i ptasie :D pozarlysmy z dzieckiem wlasnie pol pieterka i mi sie z letka beka pianka :/ no ale co zrobic, jak ona ogryza czekolade i odklada do pudelka? Ktos te ogryzki musial zjesc przeciez, nie? A przed starym musze kitrac, bo on jak cpun normalnie, jak jest cos slodkiego, to bedzie zarl, az zezre wszystko. Nie ma tak, ze wezmie sobie jedno, dwa czy piec i odlozy do szafki. Q Bujam poslady do sklepu. Olej mi wyszedl podstepnie :/ Co odkrylam wczoraj smazac rybe. Musialam sie pod koniec posilkowac lyzka z frytkownicy :/ ale byly przyprawone mocno na imbirowo i kolendrowo i nie bylo czuc :D eS-Be cię wie! he- hej-hej inni mają jeszcze gorzej! ...ale nie da ukryć się, że są tacy, którym jest lepiej :/ eS-Be cię wie! he- hej-hej inni mają jeszcze gorzej! ...ale nie da ukryć się, że są tacy, którym jest lepiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! a Nielatku Ty nasz !!! Straszne rzeczy Cię dotykają. Zdrowiej Ty i szybko do nas wracaj!!! Dużo zdrowia życzę i w ogóle no, wracaj już !!! Czarować nie umiem ale mogę Ci pośpiewać :-) a Półek - gratuluje bitew majtkowo-nocnikowych, ja nie mam mocy póki co, więc zaczekam chyba gdzieś do marca. On pała wręcz wstrętem do nocnika czy też nakładki. Nic go nie wzrusza. O. a Chętnie się poczęstuję ptasim, na wymianę mam delicje malinowe :D a Sarno - muszę spróbować zrobić te krokiety w waflu bo brzmią kusząco!! a Mini - oby udało się zreanimować kompa! Życzę tego bardzo bardzo! a Pati - zięć dużo je, ale co zrobić. Dobrze, że znowu jest, jak sama pisałaś :) a Półek - mój mąz tak ma na czekolady, żadna się przy nim nie uchowa. Jak idziemy na urodziny czy gdzieś to muszę chować czekolady które są dla dzieci, bo on zaraz wyniucha i zeżre. A jak otwieramy to ja zjem dwie kostki a on w tym czasie resztę :O a z młodym na sankach byłam przedwczoraj po raz pierwszy. O jaką miał radochę. Zleźć nie chciał i do domu wracać też nie. Od rana lata pod drzwi i chce na sanki jechać. No ja nie wiem co zrobię jak śnieg stopnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwa!! nie piszę! Napisałam posta, dałam wyślij i mi zeżarało !!!! a niemniej miłego dnia życzę !! no! się zdrzaźniłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy wynik meczu Dzikie nocniki - Szalone majtki 3:1 :D wiec jest postep. Fany - pora ma ta zalete, ze kalafiory grzeja i majtki schna szybko :) Tylko zeby jeszcze smroda sie dalo.. :/ ze smrodem jest taki kiks, ze dziecko mnie budzi czulym obznajmieniem donioslego dziela w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy wynik meczu Dzikie nocniki - Szalone majtki 3:1 :D wiec jest postep. Fany - pora ma ta zalete, ze kalafiory grzeja i majtki schna szybko :) Tylko zeby jeszcze smroda sie dalo.. :/ ze smrodem jest taki kiks, ze dziecko mnie budzi czulym obznajmieniem donioslego dziela w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Od dziś znów zaczęłam ma karierę baby sitter wiec pobudka po 5:/ Wczoraj Młody był na chwile z mama u mnie bo się troche martwilam jak to będzie po 2-och miesiącach ale nie było o co.wpadł jak do siebie i od razu zaczęli się z Lalka przepychac:Dtakze po staremu:D m Polku-Ziabie pięknie idzie walka!!tylko gratulowac:) u nas smoczek porzucony na amen.a z odpieluchowywaniem różnie.wczoraj ani razu się nie zlala ale kupy zrobiła w pampka 3!!zeby kolejne idą i sra na potęgę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptasie tez mam-jakby to kogoś intresilo;) Dotarła paczka z polandu z walowka!czego tam nie było:Dnajpyszniejszy boczus i wiejska,mniam!! d Fany!śnieg!!chyba troche Wam zazdrosze;)u nas jak do tej pory ani pól płatka nie spadło:(w zeszłym roku był przez trzy dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kurde!miało to dziecko iść spać!!!a tu godzina mija a ten dalej świeży jak poranna rosa:/prędzej ja padne!dobrze ze swoim wyciem nikogo nie obudził! k Moja córka rzuciła spanie w dzień!prawie,bo czasem się przydarzy;ale przynajmniej nie urzęduje do północy.choć przyznam,ze przez cały dzień jest w stanie wykończyć mnie psychicznie i fizycznie:Onajchetniej rzuciła by tez wózek ale jak na razie dość mocno z Nią walczę i pacyfikuje.za daleko mam do miasta,a ze dla zdrowotnosci spacer wskazany to raczej nie korzystam z autobusów czy taksówek.zreszta-przy szybkim marszu to tylko 15-30 min. ale jak Ona idzie sama to godz najmniej schodzi,wiadome;) Gdybyscie Ja wczoraj slyszaly jak się w sklepie darla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Mam kawę, ale nic słodkiego do tego, bo wstyd przyznac, ale pożarałam sama całą czekoaldę. a Nieletnio - mnóóóóóóóstwo zdrowia dla Ciebie! Trzymaj się dzielnie :) a Pułku - nieźle wam idzie ta nauka :) Ziaba jest na dobrej drodze, żeby załapac na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×