Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Gość Puł-tajny Pół-kownik
alo, to sem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, juz się Małpa z Alo dogadała gdym potwora od klawiatury odciągała siłą :/ kurrrrfffffffffff, nawet własną dostała do naciskania, ale no nie, no skąd, moja jest ciekawsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
moze byc:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
jeszcze sie nie zablakowalam:D sprawdzam czy mnie siem podobac to?:D dziex ministrantkoooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
a tak wogole to co sie stalo? beda Was szukac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
i zanim sie polapie kto jest zacz to osiwieje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
to on tak nasmrodzil?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
ale dziwno co nieco...no ale kwestia przyzwyczajenia.ale Tobie to kurde musi byc troche lyso,co?tyle lat tam siedzialas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
wrzucilam do zakladek,juz sie nie pogubicie:D:Dprzynajmniej mi... a na starych smieciach sie Zamozdzona odezwala czy znowu jakis pomaranczny podszyw? kurwa,siedze w sumie gdzies tak z pol roku na kafe reguralnie i czasem rece mi opadaja...a moda na podszywy,zauwazylam,zapanowala na wielu tematach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i łyso ale jako pierwsza zawiesiłam swoją działalność. Jakaś cholera mnie na to dziadostwo ostatnio brała:Oa zaraz 3 lata nam stuknęłoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
no bo kurwa czepily sie sucze Ciebie:O ale wszedzie tak jest,jak ktos dluzej pisze to zaraz sie jakis czub dojebie:O ale walic to!jak tam Wladzio i Krysia??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie się zdaje, ze kiedyś komuś za skórę zalazłam i 3/4 tych pomarańczy to jedno dziadostwo. A pozostała 1/4 to ten frajer, który żadnych gołych cycków obejrzeć nie zdołał:ONo i ewentualnie jedna jeszcze taka co się kiedyś odrzucona poczuła i nam to wygarnęła. A wiadomo- jak jeden grom spadnie to reszta ujadaczy chętnie się przyłączy Wszystkie Krysie i Zdzisie zdrowe, przebadane. Ciut za bardzo żywotne. ale 50% wywaliłam na dwa dni do ośrodka edukacyjnego i czuję się prawie jak na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
a wogole jakie Ty masz urocze imie:D jak do tej pory to znalam tylko kiedys jedna Slowaczke o takim imieniu i kiedys dawno teeeeemu jakas dziewczynke:D aaaa i jeszcze zapomnialam o konkurentce Diany,co sie Karola dochrapala!!!:D:D:Djom tez znam przeciez:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
moje2/3 udaje ze sie uczy,a 1/3 jezdzi tu rozowym"bru-brumem":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu się dzisiaj coś zepsuło i nie może zasnąć-tzn. mniejszemu Urocze mówisz?:)przywykłam- ani pozytywnego ani negatywnego wrażenia na mnie nie robi. Ale mamy też topikowe dziecko o tym imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
i to pewnie corka Tej Co Sie Na Niczym Nie Zna!:D:D gdzies wspomniala ze macie imieniny tego samego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna.... Ściągę na sabat poproszę kto jest kto, bo że tak kurtuazyjnie powiem jebie mi się :O Będzie dla potomnych. Ktoś się podejmie? a tak dla nazwy tematy przytachałam czekoladę milka z nadzieniem i herbatnikiem, dobra i duża wystarczy dla wszystkich. Jedzta aż do mdłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorna sarna
mnie tez by sie sciaga przydala:D a moja zajebista corka wlasnie wode w kiblu mieszala:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noż mnie chyba rozpoznasz co?? a milką wzgardzę. bo powiem Wam, że przerzucenie mojego dziecka na jedzenie bardziej kosztowne to był strzał w dychę. ona zadowolona-puchnie w oczach, a mnie się samopoczucie zmieniło o 180 stopni. mam wrażenie, ze ten cały proces na mnie bardzo negatywnie wpływał. Hormony mam popaprane zazwyczaj to w tym czasie chyba całkiem mi się zepsuło. Bo teraz jest o niebo lepiej. Czuję się lżej, apetyt mam normalny- nie smoczy, i nawet sama z siebie chudnąć zaczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś opowiadałam jak mój syn siedział sobie w kiblu (taki z "półką" jeśli wiecie o co chodzi. Tyłek moczył na półce, nogi w tej rurze a jak weszłam do kibla to na przywitanie mamy jeszcze wodę spuścił:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic juz nie jem:O Starszy przyniosl za szkoly wlasnorecznie upieczone ciasto,no i kurde wyszlo mu swietnie!!wpieprzylam bez mrugniecia okiem dwa kawaly:D:D zasrany tlusty obzartuch ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurnik,mam tyle prania do skladania,prasowania... ale mam dzis bunt za tego mojego walnietego w glowe Polowka!! normalnie tak mnie wkurwil w nocy,ze....wrrrr potem On sie walnal i chrapiac spal,a ja sie meczylam z Malpolina dwie godziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×