Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Gość Konferencja z Imbirem
Nie pękaj. Zuza w ramach "pomagania mamie" powstawiała do zmywary wszystkie kubki po kawie i herbacie. Chuj, ze razem z fusami. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następnym razem wsyp jej do kawy arszenik ewentulnie trutkę na szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale ona jest mała u mnie w robocie to niektóre chłopy takie tępe są, że wstawiają do zmywary szklanki z torebkami po herbacie o talerzykach z patyczkami od szaszłyka nie wspomnę.. od razu widac, kto w domu służbe ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhah fajny, o kiepskim gotowaniu teściowych :D podoba mi się tutaj, muszę się rozejrzeć po tym gotowaniu szefowej by sie spodobało, wie ktoś, gdzie ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gotowania teściowych to moja jest przeciętna i monotematyczna. ale raz mnie zabiła. oni są zwykle sterylni i wszystko ich obrzydza, a kurczaka wykorzystuje w całości łącznie z dupą:Otzn. nie wiem czy to było przeoczenie jej czy zwyczaj ale mnie to zmierziło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas urwanie chmury. lubię takie chwile.za oknem koszmar- a u mnie bajka- młode śpi, chłopaki coś reperują, ja w ciepłym kąciku z kubkiem kawy rozrywam się popołudniowo, gapię bezcelwo w monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też pada i internet siada, widocznie gdzies burza jest byliśmy w termach 5 godzin, więc i tak już nie wyłazimy, wszyscy leżą pokotem bez sił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym zjadła te góralskie pyszności :D My jak byliśmy w zeszły łikend w górach to nie mieliśmy ochoty i nastroju na nic. Tylko poslziśmy na piwo i sery i spać. No ale wtedy to mi sie nawet na smutno upić nie chciało. Pułkowniku - od razu wiedziałam kto jest winowajcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak wyleźiśmy na chwil,ale za bardzo leje, kupiliśmy 6 browarów i zasiadamy na balkonie, daszek ma to git popatrzymy sobie na potok czerwona, a jak młody? doszedł już do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze stary mnie ograł w ping ponga :O muszę poćwiczyć normalnie aż tak głupio siedzieć i nic nie robić, nie jestem przyzwyczajona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody super :) Jutro idziemy na kontrolny tomograf i zobaczymy. Szwy ma zdjęte. Trochę mu się paprała rana na łokciu, ale już jest ok. Kości na głowie zrastają się ok miesiąca, więc to jest czas bezwzględnego zakazu wysiłku, stresu itp. A potem powoli będzie wracała normalność. W sumie wszyscy mamy świadomość tego, ze ma chłop drugie życie. No a my (rodzice) na pewno nie dożyjemy nowego wieku emerytalnego, bo nam nerwy skróciły co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się trochę nicnierobienia. No ale już za miesiąc mamy zaplanowany urlop, więc wtedy zamierzam się byczyć za wszystkie czasy. Dziewczyny z co z Myszą? Dajcie jej namiar na meila i instrukcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla u mienia kolezanka i przywlokla mej Lali hmmmm rozne takie gadzety gdzie jak byk stoi ze do zabawy od 4 lat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze nie wspomne,a nawet sie pozale ze nadal jestem nieuswiadomiona w sabatach:P ale tak szefowie dbaja o swa trzode!!!!przestaje placic podatki i przynosic %!!!!! a co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowki:) no kreski takie sa gdzieniegdzie takie poziome:O no szkurwa czy moj zasrany komputr szwankuje czy ja juz widze cos czego nie ma???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×