Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ale fajny fanygejmik mały:)ostatnie zdjęcie- bossskie oczyska. a Ty mi moja droga inaczej w głowie wyglądasz i już!i ile byś zdjęć nie wysłała to nie uwierzę, że to Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ministrantka - fajne te trochę negliże z przyczepką :) Czy ja dobrze pamiętam, że taka sama jesteś wyrośnięta co i ja? Czy to Fa...Groszka była taka koszykarka? Funky dziewczyneczko :P - ziew (?) na huśtawce zwalił mnie z krzesła XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję również :) Ziew na huśtawce istotnie powala na kolana, ale to trzeba mu wybaczyć i zrozumieć, że po 4 godzinnych hulankach takie husiu husiu bywa usypiające :D Ministrant? Jak to Ci nie wyglądałam? No jak, no? A jak Ci wyglądam? Przypomnij mi :D Macie przepis na dobrą pomidorową? Bo te moje są dobre, ale wciąż mam wrażenie że to nie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem rozmiar poniżej metr sześćdziesiąt. Ale Fasolówka chyba też. Bo ty Półkowniku to miałaś być mała i ruda z taką małą twarzą:)A Funny to też taka inna. Mniejsza też no. I w ogóle. Bo my od pierwszego dnia powinnyśmy dawać zdjęcia, zeby nikt sobie głupich wyobrażeń nie tworzył. A teraz obce baby się powrzucały i ja nie uwierzę, ze to Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyy.... bo ja jestem mala... rudość mam spraną aktualnie, a twarz... no chyba normalnej wielkości mam O.o A ze wzrostem dobrze mi się zdawalo. Wiesz że moglybyśmy Funny przejść pod pachami? :D A za nami w drugiej parze Groszkowa z Kierowniczką XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem. Ale wiesz, ze to bywa praktyczne? np. jak szyjesz sobie kiecke to o połowę mniej materiały potrzebujesz. Kalkuluje się w sumie. No i łatwiej zapuścić włosy nawet do kolan;) U Funny to kawał drogi mają- a u nas na skróty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myłam naczynia i przypomniałam sobie, ze i ja miałam się wypowiedzieć na temat płynów do mycia naczyń. Otóż najepsze są te w małych butelkach. nie wiem czy te duże rozcieńczają czy jak. Ostatnio zrobiłam sobie zapas fejrych grejfiutowych i pomarańczowych- takich mini- wygodnych i poręcznych i naprawdę zarąbiście się pienią. Duży nie był taki fajowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do twarzy Półkownika to mi chodzi o taki bardzo mały nos i oczy i drobne usta. A Ty Półkowniku właśnie masz za normalne:OOch kiepsko z moja wyobraźnią, kiepsko. A dodatkowo za grosz intuicji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka nawet żywotna i energiczna na tym zdjęciu. Taka właśnie Ty!Już teraz mam pewność, ze to nie żaden śliniący się zboczeniec podszywa się pod kobietę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. A ZaPitolona kiedy mnie zobaczyła, to powiedziała, że ja akurat jej całkiem pasuję.. Nawet z tym smętnie wyłysiałym ostatnio ;) kokiem a' la starsza pani.. :P Pewnie dlatego, że pisałam że zwykle w 38/40 wchodzę, tylko teraz taka hipka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie przepis na dobrą pomidorową? Zapitolona kiedyś wrzucała.. Mój jest taki, że 1,5 zwykłej porcji pomidorów.. albo koncentratu, po zapomidorowiona ma być. Małgorzata Musierowicz kiedyś pisała, że skąpstwo gospodyni domu można wyśledzić po ilości przecieru w pomidorówce... :D Ooo, mam pomysł kulturalny na wpis na starym.. Ale to jak już wrócę od notariusza.. (o 14 spisuję testament.. :P ). Na razisko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, poszły se wszystkie. A ja akuratnie mam kaweczkę popołudniową i dziecko śpiące, niewyjące, niezwisające z nogawki i niewłażące gdzie nie trzeba i se mogę pisać. Bu. To jak tak, to se idę. Jak stwór wstanie, bujniemy do sklepu. Karmi musze kupić. Posuchę jakąś mam. Aj-aj. :( Si ju potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O maj gat!! wrocila ja z piaskownicytrampolinyzjezdzalnisklepuuu,uff.nawet sie upocilam i gdyby sie antype to nie wiem co by to bylo;) ogladniete zdjecia i sztuka-Ministrantowo Ty tez mialas inaczej wygladac;):P ale juz dobra,kataloguje w glowie i moze musk przetworzy:P zdjecia Waz Ci pikne produkuje,wow! malyslodki kul-funik powalil na hustawie:D:D.Funny skadrowana,polaczona,wszystko sie zgadza:D:D a Polkownikowa to niesprawiedliwe ze tak wyglada!!powinna byc staaara:D i Krewna wez sie wykreuj!! kogo brakuje? i wezta zrobta ladna sciagawko-przypominajke bo ja juz pierdolnelam i wszystko skielbasilam,i czasem nie wiem juz nothingggg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×