Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

a co masz na myśli z Idiotą Percepcyjnym? Poproszę o rzeczowy wykład co da mi argumenty, bo stary by stworowi minimini bębnił od rana do nocy :/ a jak wyłączam to "co tu tak cicho? Włącz jej baję!" A ona w dupie ma baję, woli się dźwiękowo stymulować garnkami wyciągniętymi z szafki po terakocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pułku- nie wiem czy o to ubogiej szło ale generalnie dzieci przestymulowane mają problem ze skupieniem się na normalnych rzeczach. mówi się, że teraz wyrosło pokolenie wideoklipu. dzieciaki są w stanie skupić się na migawkach, szybkich zmianach obrazów- reszta ich nudzi. Stąd też coraz mniejsza efektywność zajęć szkolnych. dzieciaki nie są w stanie skupić się na tym co im się do glowy wtyka- potrzebują mocniejszych, bardziej wyrazistych bodźców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecior śpi. co lepsze- zostawić dziecko z małą gorączką niech sobie powalczy z chorobą nawet kosztem jedzenia. czy zbijać to to żeby wtranżoliło więcej i siły nabrało?? bo ja stawiam na opcję namber łan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrała namber tu, bo młoda taka malutka jest, że lepiej niech je i sił nabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrala opcję 1- niech się przewód przeczyści, to raz a 2, to czlowiek jak chory, to nie ma apetytu, bo organizm nie chce marnować energii na trawienie, rezerwuje na walkę z choroba wiecie, że w trawieniu uczestniczą białe krwinki? jak napakujemy żołądek, to zlatuja się tam, zamiast nas bronić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w stosunku do takiego malucha to mi się nieludzkie wydaje. To jak na tym oddziale w szpitalu, przegłodzić, a dziecko gasnie w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyraźniej mój stary też jest pokolenie wideokllipu :/ potrzebuje bębniącego tv żeby zjeść kolację. Opcji nie wybiorę bo nie wiem co bym zrobiła. Chyba jednak 1. Jakbym miała srakę, to bym raczej nie chciala obiadu z czterech dań. Po wyzdrowieniu bym sobie odbiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś słyszałam.. :) Wykład to nam zrobiła Pan na Szkoleniu ostatnim, co to na nim byłam.. Odziany w różowo-amarantową koszulkę polo.. Spóźniłam się i rzutem pospiesznym oka sklasyfikowałam go od razu jako geja.. A on, ze założył, bo wykłada przestymulowanym studentom, co to jak się tak nie odzieje i nie macha ręcami w ściśle określonym (badaniami) rytmie, biegając w ściśle określonym (badaniami) tempie po auli, to mu.. śpią na wykładach bez żenady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"potrzebuje bębniącego tv żeby zjeść kolację" ..Szkoda, że ja tak ni mom.. Wyłączenie TV spowodowałoby.. zanik apetytu i.. schudnięcie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi apetyt odbiera włączenie tv :/ szczególnie jak znowu się kłócą o samolot co spadł albo kto jest większym patriotą/zdrajcą narodu. Ale ja mogę spędzić caly dzień w cichości i nawet nie wpaść na pomysł dostymulowywania się tym narzędziem szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a boska Odri to starego bogini :) nawet kubeczek z Odri mu chciałam prezentąć na jakąś okazję, i podsunęłam mu w sklepie pod oko, ale po długim namyśle stwierdził że nie chciałby takiego bo za mały. Aczkolwiek Odri boska jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo la boga!!! slonca mi najszlo ze hej,to zem basen(ik)wytargala,nizszy poziomik(cium)napompowala,dziurkie malienka,ktora powietrze spierdalalo,zakleila,heeej-i me dziecie poczelo sie topic/kapac/pluskac jak ta kaczusia(cium)...a ja matka-polka-psia-krew-na-obczyznie powytargiwalam dywany i dywanika dwa wszelakie i dalej woda lac!i dalej to szorowac!i dalej to woda z szlaucha polewac!a potem ledwie,ledwie,na trzesacych raczkach/nozkach na plot zarzucac:D:D:D i rozebralabym sie i poopalala,ale co za pech-obok na bloku mili panowie dachowki na dachu wymieniaja,no i nie chce zeby do jakiegos groznego wypadku doszlo a w moim kierunku grad obco brzmiacych wulgarnych slow polecial:D:D wiec meczylam sie w koszulce i spodniach od dresu pozawiajanych po same kolana... chyba mi sie juz woda na makaron 7 razy zagotowala!!biegusiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja siem nie rozbiorem bo sie wstydzem:)moze gdybym byla jak przed Sarenka to doopa,ale teraz??nie ma mowy! odnosnie sondazu,tez wybralabym opcje nr1 :) I cholera jak mnie dziwnie z boku glowa/ucho boli:( ja piernicze uuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejtaj pokrojony prawie cały. Jeszcze górne pasy wyciąć muszę, ale to wymaga przemyślenia. No i do kupy wszystko pozszywać. Wykonałam również żółtą kaczkę, którą przyozdobion będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×