Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Jezdem! Nawet wyspana... pogoda się zjebala,wczoraj już lalo.., Mini wpasowalabys się w kanon uprawiajac seks ze zwłokami :p:p Ze tak tylko powroce do tego niecnego tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiają się nas że my się tu wwaliłyśmy ale przecież nasz top w porywach był bardziej kulinarny nie?? w ogóle my tu przecież o prasowaniu i myciu garów to cały czas więc nie wiem o co chodzi Czyżby nasza ulubiona sucz się zaczerniła i wykulturalniała..? :P Ale z w tym dziale służby asenizacyjne działają migiem.. ;) Zgłosiłam rano gościa od wylizywania tentego.. i już go net.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy tutaj śpią sobie do woli, leżą jajami do góry tylko nie ja Już mówiłam, że jaja mam zdecydowanie na dole.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę!i to jest własnie ta kultura!a ile tolerancji!uuuuuu! I to z pewnością ktoś z macierzyńskiego nabazgral:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym samym pomyślałam. zaraz sobie same zasrają swój ogródek:) jak na moje to my tu pasujemy. o prowadzeniu domu jest? jest. o gotowaniu też. o ogrodzie może mniej ale działki się przewijają:D velvetem chętnie częstuje bo to oznacza że szybciej się skończy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. wiecie co? to jest naprawdę żałosne. Na macierzyńskim plują jadem na siebie, a tu niby takie "ą" i "ę"? Takie same trole tylko trolują z chochlą a nie penisem w ręku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jedz!! I niech cię św.Krzysztof prowadzi!!sucza nie będę i spotkania z św.Piotrkiem nie życzę:p Mam nadzieje i z tym Sz.Modę zrobi porządek.ja okna myje i rosół gotuje co by nikt nie bluznil!!toc miły i grzeczny,dla wszystkich serdeczny dział domowy jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcja była? Nie rozumiem co komu może nasz istnienie w tym przeszkadzac :O Czy my komuś przeszkadzamy? Nie włazimy na inne topiki i nie wadzimy nikomu. Ależ niegościnność :( A o ogrodzie też u nas było, bo mówiłam wam, ze mi matka własnoręcznie (nożnie) wkopała 60 iglaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnicą Tam stawiam Mlekodajnej Carlsa Jabłkowego (jest gotowanie - a raczej: żywienie ;) ) , z resztą się wstrzymam do Wieczora.. Przyjdźta.. ;) Bo teraz muszę odnieść Wór Szmat za małych na panny do parafii.. Chyba, że kto chętny by podleciał i se wzion.. Ale nie proponuję, bo to po stadzie, a teraz mamy wybredne som, oj, oj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona - nie nerwujsja.. ;) Że Cię ominęła Nowa Sucz Lokalna.. Wygrzebałam dla Ciebie pojedyncze Tyskie w lodówie.. ;) Anu dawaj.. :) Widzę, że Sarna komuś czegoś życzyła.. dobrze :P Też tego nie widziałam, ale wnioskuję z antycypacją, że musiało być napisane: wypierdalaj - sądząc po tutejszych Obyczajach.. :D Wśród Kulturalnych Gospodyń zawsze znajdzie się kuchta, której słoma z kapci wychynie.. :D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie same trole tylko trolują z chochlą a nie penisem w ręku :/ Hihihihiiii.. :D :D :D Zdecydowanie: Bardzo Żałosne.. :D Czyżbyś zajrzała na Erotyczny..? Dawno mnie Tam nie było..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprawdę niegościnność tu panuje, a ja taki fajny przepis na ciasto truskawkowe powiesiłam bo ktoś prosił :D u nas nie zdażyłam nic nawet napisac bo kongo dzisiaj bylo, a teraz nawet przyciągłam robotę do domu i tabelkis zefowej montuję :O wpadnę tak skończe, ale to chyba nieprędko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Krewno ;) W razie czego pamiętajcie, ze miałam 2 propozycje. Zawsze możemy zrealizować plan B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona, ja już nawet takie forum kiedyś założyłam na próbę, jak to się robi i wogóle. Zgłaszam gotowość zrobienia takiego w każdej dowolnie wybranej chwili, jak będzie quorum chętnych członkiń. A tu ciasto, którym Patrisa była uprzejma się podzielić z nieuprzejmymi koleżankami: 11:52 [zgłoś do usunięcia] patrisa ja mam stary sprawdzony przepis, cisto jest pyszne i łatwo się robi, można też z innymi owocami, ale ja najbardziej lubie z truskawkami i malinami CIASTO TRUSKAWKOWE Z GALARETKĄ 5 jajek 1 szklanka cukru 1 szklanka mąki 1 łyżeczka proszku do pieczenia 2 łyżki oleju 1 masło 1-1,5 kg truskawek 2 galaretki truskawkowe Białka ubić na sztywno, po kolei dodawać żółtka, cukier, mąkę, proszek. Olej przeważnie dodaję w połowie wsypywania mąki, jak robi się gęste. Chwilę miksować i na blachę wysmarowaną masłem ale tylko na dnie (nie na bokach). Piec w nagrzanym piekarniku (200 stopni) ale nie wiem ile, na oko chyba ok. 15-20 min aż będzie beżowe (sprawdzić zapałką czy sucha). Kostkę masła zmiksować z cukrem pudrem (nie wiem ile musi być dość słodkie, jak kto lubi) i wrzucać po kilka pokrojone truskawki (jeszcze lepiej ugniecione widelcem bez soku). Uważać, żeby się nie rozwarstwiło! 2 galaretki rozpuścić w 3 szklankach wody. Ciasto posmarować kremem, dokładnie szczególnie przy krawędziach, na to pokrojone w plasterki truskawki z zalać tężejącą galaretką. Nie płynną, bo truskawki popłyną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam pewne doświadczenia ;) A ciast z galaretkami nie lubię. Za to jakieś mixy truskawek z bitą śmietaną i np. bezami z chęcią :) Lubię improwizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×