Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Chrum.. chrum.. :D Wstawaaać! Słoońce..! I kawa.. Się nadawa...? Półtajny - użyj swych panów w ceratowych płaszczach, by przekonali prowadzących, iż jesteś Najzdolniejszą Studentką Roku i nada Ci piątki same wpisać w indexik.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Daj spokój tym biuściastym blondynkom. Ostatnio spotykam się z taką, która ma niebywale proporcjonalne piersi" Więc proszę mnie nie posądzać o jakieś niecne kontakty.. Tylko wirt i tylko w Interesach.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Przyjacióła twierdzi, ze on jest kłamliwym (opowieści o wspinach i Kobiecie) popaprańcem z rozbuchanym ego. Ja się z tym zgadzam :) Dodam jeszcze, że zbokiem śliniącym się do każdej brunetki a la BDSM - tak mnie skojarzył na wiadomej grze (avatar) . A ściemniał, że "szukał tam pocieszenia", bo bo mu przyjaciel spadł ze ściany.. :P Jutro będzie rok - przegadaliśmy w necie całą Noc Świętojańską.. ;) od 20 do 7 rano.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och prrroszę :) nie dość żem obdarzona urokiem osobistym to jeszcze intuicją :) ale jak twierdzisz, zresztą nie tylko ty, że zbok i mitoman, to po co czas marnujesz na pseudointelektualne z nim dysputy, pełne mądrości cudzej? (bo żeby choć własnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×