Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

a ja sobie zrobiłam, bo własnie słuchalam tej piosenki zajebiście ja lubię dlaczego w radiu nie puszczają takich kawałków tylko jakieś shity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł, U mnie dzisiaj noc z atrakcjami była. Młoda zarzygała pół chałupy i siebie też :O Dzisiaj doszła gorączka 38,5 i wylądowałam z nią u lekarza. Diagnoza: jelitówka. Nie wyspałam się bo czuwałam, czy znowu nie będzie zwracać. Jakoś mi się zarzyganej nie marzyło obudzić więc drzemnęłam się godzinkę tylko. Mam nadzieję, że szybko jej przejdzie bo w niedzielę jedzie nad morze. Chociaż ona problemu nie widzi i stwierdziła, że zawsze może narzygać do morza albo na piasek :O Ekstra nie? Ministrowo napełniłaś te wiadra? Wąż nie będzie musiał do energetyki znać przed zamknięciem z jęzorem do pasa. Nieletnia u mnie w firmie tyż chujowizna z łącznośćią. Podobno jak mnie nie było to kilka afer wywlekło się na światło dzienne i trzeba być ostrożnym. Dlatego na kawę poranną nie wpadam. :( róbcie mi w termos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. w sensie że starszy to już byłby stary jak świat z impotencją murowaną ..i jeszcze poprawiłaś.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że moja firma liberalna jest... jak wychodzę do domu to zabieram ze sobą komputer i nikt nie ma szansy, żeby mi grzebać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Konferencja.. ;) U mnie to tak przy okazji, ale się na wsjakij słuczaj odkablowałam. Po co byle szmaciura ma se mną ryj wycierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po remoncie świeżo nabytego lokalu pijany elapstryk podłączył napięcie do abażuru w kuchennej lampie.. Stary dotknął i jak go jebnęło.. Byłabym wdową omc..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. w sensie że starszy to już byłby stary jak świat z impotencją murowaną :P A nieperawda.. Nie wiesz co taki Finezyjny Starszy Pan potrafi.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i normalnie nie wiadomo co z tym zrobić. szwagier kombinuje już od jakiegoś czasu i nie wie co zrobić. może to być że u sąsiadów gdzieś jest przebicie, albo ktoś ciągnie na lewo prąd. bo to nie u nas- prąd w kranie mam nawet po odłączeniu korków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie to zadziwiało ze ludzie się tak dobierają. noż kurdę- jak bym sobie pomyślała, że mój chłopak urodził się jak ja kończyłam studia to od razu poczułabym się jak jakiś pedofil:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, ze niektórzy łysi ujdą, byle całkowicie, broń Boże z pożyczką :P To dopiero skuteczna antykoncepcja :D Na mulenie w brzuchu wziełam lampkę wina i jest poprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jeszcze długie skarpety do bokserek.. :classic_cool: Bo Mini twierdzi, ze nie trzeba się rozbierać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini - zglos do administracji do dzialu technicznego. Albo do elektrowni. Jak to moze brac sie z kradzenia pradu, to moment przyleca. Ad rozwazan o finezyjnych starszych panach: -Dziadku, a ile kobiet miales w zyciu? -A nie wiem, rachube zmylilem - odparl dziadek, w zamyśleniu oblizujac brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×