Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Kiwam zalotnie delicjami pomarańczowymi, co to "Jedyne z Wedla" ;) Nie wiedziałam, że są inne.. (chyba, że podróby Milki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci u Was dziewczynki? Ja po kolejnym weselu przytargalam Wam naleweczki z bzu, czarnych porzeczek i wisni jak macie ochote:-) Nie doczytam tych 10 stron bom na kacu, wesele bylo tak dretwe ze musielismy wypić morze wodki zeby sie bawi dobrze i udalo sie:-)sie w dodatku dzieci u dziadkow wiec spalismy do 13. Co za wypas:-) No to zdroweczko:-) lecz czym sie zatrules:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dźbry :O Wnoszę kilka skrzynek Reddsa Sun, bo bez alko dziś nie wyrobię. Częstujta się, Dziewczyny. Mini - ja bym Ci radziła skontaktować się z psim behawiorystą. Wybacz, nie doczytałam, ile sucz ma lat? W zależności od wieku mogą być różne przyczyny jej zachowania. Ja się w wolnym czasie zajmuję psiakami z problemami, moje domowe 3 też są zdrowo jebnięte, sieć kontaktów mam dość bogatą, więc może uda mi się Wam pomóc. U nas nadal chujnia. Mama, jak już pisałam, wzięła Babcię do siebie. Tak strasznie mi jej żal i tak bym chciała być teraz przy niej :( Nie dość, że musi ją myć, podcierać, prowadzić wszędzie z powodu fizycznych, Babcinych ułomności, to jeszcze Babcia ma takie charakter, że uwielbia, jak się wokół niej skacze :O i często udaje, że czegoś nie umie zrobić, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę. W nocy sika w łóżko, próbuje wstawać i spada z łóżka, moja Mamusia w ogóle nie śpi, tylko przy niej czuwa :O Jak tak dalej pójdzie, to Mama będzie musiała zrezygnować z pracy, bo nie wyrobi, a wtedy albo będą we dwie żyły z Babcinej emerytury, albo pod most :O Można by co prawda sprzedać Babciny dom, ale Babcia jest do niego tak przywiązana, że na samą wzmiankę o tym wpada w histerię, a Mama się boi, żeby jakiegoś zawału nie dostała :O Żeby było jeszcze fajniej, u przyjaciółki mojej Mamy wykryto guza mózgu :( Babka leży w szpitalu, nikogo bliskiego nie ma, więc moja kochana Mamusia zapierdala do niej codziennie :O No i ostatnio, chyba ze dwa dni temu, jak jechały (Mama i moja Siora) do tej przyjaciółki do szpitala, to cudem uniknęły wypadku samochodowego (to już drugi taki cud w ciągu paru miesięcy). JA P I E R D O L Ę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam jednym otwartym okiem. Niektórzy to od wesela do wesela.. :P Czacha - współczuję; miejmy nadzieję, że szybko się odmieni. Więcej cudów może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi znowu zarazę do domu przyniósł. znowu połowa domowników posrana:O Czacha- sucz ma 2 lata. Póki co drzwi do przedpokoju muszą rozwiązywać problem. Nieustannie latam ze swoją osobą oraz z dziecięcymi osobami do lekarzy. rzecz jasna prywatnych bo na państwowo to sobie czekać można. Na sucz mi kasy zabraknie. Szczepienia, ewentualne lekarstwa dla poprawy stanu zdrowia- ok. na behawiorystę chyba nie wydołam;) F. znowu zaatakowała osoa. ten to ma pecha. rok rocznie 2-3 osy go dopadają. a zaczęło się od bąka w 4 miesiącu życia:O CZacho- współczuję atrakcji. Sama mam wszystkiego po oczodoły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłóż mu przekrojoną cebulę, pomaga. Jak już jesteś, zapytam, bo mi się wydaje, że używasz: jaką prostownice sobie kupić? Byłam dzisiaj w MediaMarkcie i dostałam oczopląsu.. Zapamiętałam tylko jakąś superthin i wypasioną Rowenty za 3,5 stówy.. Co powinna mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy.. Małemu, nie Wężowi na sranie.. :D Co wy tam na Wybrzeżu z tymi jelitówkami macie? Jak wczasowałyśmy, pani w sklepie ostrzegała klientkę, która szukała czegoś skutecznego na dżyzdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie mam nigdy takich atrakcji. mąż za to chętnie łąpie. i f. sprzedaje. zamiast cebuli mam fenistil w kroplach. szybko pomaga Co do prostownicy. ja miałam w swoim życiu tylko dwie. jedną dostałam drugą kupiłam. nie znam się. nie biorę najtańszego badziewia ani najdroższych gadżetów. 80zł-100zł max. Wiem tylko, że zwykle nikt nie korzysta z ustawienia temperatury- wszyscy lecą na najwyższej- więc to zbędny bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo się całuje :D Zasada zdrowa, też ją stosuję. Potrzebna mi do prostowania, ale w większości widziałam jakieś funkcje typu loki, fale.. To ma prostować czy kręcić do licha..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dzięki. Ja sobie wynalazłam jakieś nieaktualne opinie na różnych forach, 2008-2010 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy kręcą jakieś loki prostownicą. ja co najwyżej zawijam końce. uważam, ze do loków są lokówki i wałki. najbardziej lubię proste sprzęty a nie full wypas wszystko w jednym. bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boscha też lubię, solidna firma. Żeby było śmieszniej (a nie jest), zepsuła mi się też suszarka i nie chcą naprawić bo Braun rzekomo nierozbieralny. Jutro uderzam do ich serwisu firmowego, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariuję z tymi moimi dziećmi. F. wypiął się na mm jak miał 7 miesięcy- jak skończył 8 przeszlismy na krowie. moda już gwiżdże na mleko. najchętniej zażera się łychą:O dzisiaj wszystkiego wypiła 60 ml. A karmienie mm jest takie wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieletnia ja mam prostownice remingtona i juz 6 lat chodzi, jest nie do doje.....nia:-)nia kjak bede na kompie poszukam linka. Mini my przeszlismy 6 jelitowek w ciagu pol roku. Wspolczuje Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde jelitowka paskudna jest, mnie to zawsze lapie jak sie zmienia pogoda gwaltownie, zwykle wiosna lub jesienia ze nagle jednego dnia jest plus 25 a drugiego plus 5 u nas na szczescie 1-2 w rok sie zdarza :D co do prostownicy tez mam remingtona i to jakos tanio kupilam cos kolo 40zl ale z 5 lat temu :D moja jest prostownica zaledwie ale ma regulacje na 2 stopnie :) ja bym teraz kupowala taka razem z lokowka bo lubie sobie loka zrobic ale jak ktos tylko do prostowania to po co mu te bajery, za to suszarke mam taka za 9zl z auchana i jest zajebista juz 2gi rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody ewidentnie się wylizuje. On ma jednak żołąd jak mój. zmarniał popołudniu ale już się podnosi:) nie to co ten zdechlak mąż. od wczorajszego poranka się trudzi. ale jego mi nie żal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×