Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

pizzy to sama nie spróbowałam.. musiałam wyjść i jak wróciłam to już nie było moje dzieci mają caz większy apetyt na lagunę mi szkoda, bo stówa poleci a mam malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prosiaka to wole od ludzi,ktorzy wiem ze nie spasli na byle chrupkach i innej chemii:O moj Polowek na poczatku swej kariery tutaj pracowal na farmie za swiniami,wiec nie oszukujmy sie,doskonale wiem jak wyglada hodowla swin:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy poprosze... Maż moj wrocil dzis o 5:30 i dogorywa wiec wszystko na mej głowie... Sarna wzięłam sobie do serca Twoje muzyczne rozterki i wrzucam to co jest u nas na topie teraz. -Beirut- do wszystkiego, uwielbiam. Dos seksu tez:) http://www.youtube.com/watch?v=jqtDIeJW0ss Poza tym Brodke uwielbiam, Mika jest tez świetna. Nie znudzi mi sie tez Muse ale u Was to pewnie taki pop ktory wszyscy sluchaja:) No i nie znosze Pustek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziecinstwa pamietam doskonaly pasztet z krolika,ktory moja mam robila.w prodizu.byl boski.teraz to nie bardzo bym zjadla.no,krolika:) moja sis sie wziela za hodowle na wlasny uzytek.krolikow,ofc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,no wreszcie!ale mam inspiracji! beirut tez od razu przypadl do gustu:) zreszta my sluchamy tak roznej muzyki,ze az dziwne czasem jak to laczymy.od jakiegos czasu najpierw wrzucamy na plik wszystko co nam sie kazdemu z osobna spodoba,a potem zgrywamy to na plyte i sobie tego sluchamy.czasem jest ciezko:Pbo ja np nie trawie sepultury,lub przyciezkich utworow armii,a Polowek niekoniecznie kocha moje emeli sande,moloko lub lzawe kawalki typu obssesion,aventury:P:P no ale od czego jest kompromis i przyciski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Matko, sarna, u nas jest identycznie. Moze nie sepultura ale moj jest wielkim fanem armii. Jedzie tez z Luxtorpeda teraz, ale jak zapodaje jakies punkowe rzeczy to juz wymiekam... ale mimo wszystko to jest fajne bo zasysamy od siebie duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogóle słucham wszystkiego. I wymieniamy się z moim przyjacielem różnymi odkryciami. Od poezji śpiewanej po punk - chociaż niekoniecznie jakiś ostry. Nie trawię tylko hiphopu. Mini - zapomnisz i tak wyjdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mielismy nawet kiedys faze i na hiphop,polski.takie cos dziwne,kilka lat temu,niektore do tej pory wspominam z rozrzewnieniem.ale to nie byly kawalki takie jak tego,co to spiewal,ze zycie jest kurewskie:O:O:O OMG,moj brat na okraglo sluchal tego goscia i jak to slyszalam,to skora mi cierpla!!umartwiali sie obaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno film o polskim zespole hip-hopowym Paktofonika jest świetny. Też nie przepadam za tym gatunkiem, ale film bym obejrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Netia po raz kolejny nie ma mi nic do powiedzenia w sprawie mojego routera. Podobno to JA go nie odbieram.. To już nie jest ani śmieszne, ani żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tyle napisalyscie ze trudno pzrez to pzrebrnac :D co do wiosennej to ja obstawiam ze to ejst tak ze im wiecej sie dany nick pojawia tym wiecej osob sie tym interesuje, jedni lubia ja inni nie, a wydaje mi sie ze te pochlebne komentarze to sa jakies falszywki, za to negatywne to wystarczy 1-2 pomaranczki i robia show :D mini masz moje zlecenie? a wracajac do tadzia to mam wielkei nadzieje w tym pzredszkolu integracyjnym, poza tym chodzimy na te wszystkie rehabilitacje ale jakos postepow nei widac, niby normalne dziecko, nikt by nie powiedzial ze z nim cos nei tak a jednak to ciezka sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest szansa na rozwiązanie umowy. Okazało się, że musieliby do mnie kabel ciągnąć i chyba si,e nie będzie opłacało :D Drogą radiową mogą mi zapewnic tylko 2 mega. A umowę mam chyba na 10, więc się nie zgodzę na obniżkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do paktofoniki to jakos nie moj klimat filmowy :/ pod blokami mojego brata krecili film :d no i co do pogody to u nas jak u nieletniej :D a my na antybiotykach :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój klimat też to to nie jest, ale slyszę, że film wszystkich zachwyca ;) A jam jest miłośniczka dobrego kina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero jesienią przedłużyłam i nie ma szans na rozwiązanie. Bardziej jestem zainteresowana dostarczeniem pieprzonego routera niż czym innym - skoro mi go obiecali w umowie, to o co chodzi? Parszywe kurierstwo zgłasza, że nie odbieram, ja dzwonię, oni olewają i tak w kółko. Gryziu, paskudnie, ale co tu komentować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×