Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

O Jezusicku przenajslodszy!!sodomia i gomoria;)!!!! A mnie wczoraj polecalo filmik na jutiubie o policjancie co...wtrynil słoik.i ten słoik mu tam penknon!!!o matko!tylko tam nie było słowa o słowie na "w":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granulacje mlodemu polaku i rodzicom! Jutro mam kontrol z centrali tj. wizyta rodzicieli. Z tej okazji poszerzam intensywnie zasob slow stwory o 'dziaaaa-dzius'. Na razie wychodzi tylko 'dzia!'. Podczas poprzedniej wizytacji stwora sciela moja mame z nog na progu, rzeklszy 'bapta'. Potem kazala sobie caly czas ta bapte powtarzac, a stwora patrzyla na nia zdziwionym wzrokiem pt 'alllle o so si chozi'. :D Ale bapta wniebowzieta byla i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak- ustanowiony przeze mnie- czyli stwierdzenie "koniec sprzątania na dziś". no i wstałam i jest znowu kocioł więc trzeba to pozgarniać. A jak włąściwie Twoje wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo się z tym bujałam, bo gość zrobił się nieuchwytny, a musiałam uaktualnić skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra zwiększam dawkę leku. może bardziej wyraźnie lepiej się poczuję. póki co gubię mniej włosów. ale nie wiem czy to skutek brania leków czy drastycznego cięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×