Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Dzień dobry U mnie chyba pms się zbliża, bo coś wkurzona jestem. Młodej zrobiłam poranną awanturę, bo się ubierać nie chciała. Skończyło się rykiem i krzykiem, a po 5 minutach aniołeczek :P Musze ją przestawić po tygodniowych wakacjach z babcią. Ale miałyście wczoraj tematy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dobry :) Mnie się chyba za szybko kończą wakacje.. I wszystko się psuje: wczoraj padła lampka, przy której czytam Wrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my już nie jesteśmy nieciumkające. teraz jesteśmy słodkie do zarzygania:) Moje dziecko też się zepsuło. nieustannie miauczy:O on nigdy taki nie był. a tak tylko przez cały dzień "maaaaaaamoooooooooooo baaaaaaaajkę", albo "looooooooodaaaa". Do szału mnie to doprowadza! normalnie okoniem staję i jak nawet miałam w planach włączyć mu telewizor to rezygnuję z tego bo mam zamiar w trybie ekspresowym jęczeństwa go oduczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratki dla Królowej :) I zaległe gratulacje dla nowego Polaka! Zrobiłam wywiad w sprawie dostawców internetu i jest dobry i niezawodny - lokalny. Czekam niecierpliwie na decyzję Netii. Nie wiedziałam, ze bedzie mi tak brakowało netu :O Od tv sie odzwyczaiłam, jak jej nie było przez 3 dni i mogłabym tak żyć. Ale bez kompa???? Ciężko. Teraz się nie dziwię Nieletnia, ze robiłaś wyjątkowo długi spacer do namiotu ze sprzętem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou zamiast kawy częstuję ogórkami z curry z netto właśnie odkryłam i zjadłam cały sloik, zarypiaste wysłałam ciekawostkę na maila, kuknijcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chaps! Mam Cię :) Co z tych badań tarczycowych powinno się robić "w ciemno"? Tzn. ja chcę a lekarz nie widzi potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer robiłam do miasta, żeby nie zardzewieć w deszczu i zająć dzieci, kiedy przeczytały już wszystkie książki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giemby by tak dziecku spuchła ze w końcu nie wyglądałby na zagłodzonego:D Ale powiem Wam że odniosłam mały sukces. Ograniczyłam działalność babć do minimum. Słodycze f. odstawiłam w dużym stopniu- niestety przy tym przez jakiś czas poszły w odstawkę też owoce i warzywa. i uwaga........ moje dziecko zaczęło odczuwać głód i prosić o posiłki! teraz przekąski wróciły- owoce znowu mu daję i warzywa na przegryzkę- ale zjada też posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×