Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

nie mam. ani po jogurtach ani po niczym. chyba że filiżanki wchodzą w grę wiem- folia aluminiowa do filiżanki i jak się zmrozi to folię wyjmę i będę miała i lody i filiżanki do kawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy masowo i świece i kadzidla.mamy tu taki fajny sklepik,gdzie kupujemy kadzidelka i są po prostu świetne.i pachną zabojczo!a ja tez wyczulona na intensywne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wiecer :) ale Wy tu tematy macie :) ja od porodu mlodego ladnie schudlam, jestem chudsza niz bylam przed ciaza, a zre jak glupia, nie ograniczam sie w niczym, a jedyne co robie wiecej to ruch. Przy mlodym latam od poczatku na wielkich obrotach i tak juz zostalo i chyba to jest powod. Ale to mi sie podoba, moge jesc co chce i ile chce sasasa :D ciasto marchewkowe i ja sie chyba skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadzidla sa fajne, kiedys uzywalam duzo, teraz nie uzywam, zeby nie zakadzic mlodego :g choc czasem jak robie sobie spa w wannie to lubie sobie odpalic "palke" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widze ze moja teoria obalona :D no ale mowilam, ze to tylko moje obserwacje, widac za malo obserwowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mial wyrywana ósemkę u chirurga szczękowego? Mam do wyrwania dwie dolne. Boję sie jak jasna cholera. Macie jakies doswiadczenia? Dwie gorne juz mam wyrwane, zostaly mi dwie dolne, ktore rosna mi prostopadle do pozostalych zebow :( wiem, wiem, taki temat wieczorem... Sajgon. Wybaczcie mi, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam wyrywanego tylko mleczaka więc się nie znam:Dtrzymał się pierdzielony do niedawna jeszcze ale już mnie denerwował i poszam go usunąć. ale to trauma. wolę rodzić:D zrobiłam 10 porcji tych pseudolodów. ale się naobieraliśmy jabłek. całle pół reklamówy dla kilku małych lodzików:O a moze Twoja teoria jest dobra- a my tu serwujemy wyjątki ją potwierdzające???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa.. Zamiast chodzenia do pracy - chętnie.. ;) Ale tego nie zdołasz załatwić.. Półku - trzymaj się. Może maseczka pgaz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, dzięki. Ja powoli więdnę.. Postanowiłam być zdyscyplinowana i przyzwoicie trafiać do łoża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×