Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Tu się nie docenia :P Oba od Mini - marchwiowe i drugie już wrzucone :) Jeszcze naucz mnie wpychać do przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domu po wojażach, kupiłam młodemu kapciuchy, wypożyczyłam sobie książkę, pohulaliśmy w parku i humor młody miał całkiem lepszy. Sarno - to moja mama też jest bardzo specyficzna, ona nie dość że z typu "co ludzie powiedzą" to jeszcze nie za bardzo myśli o dobrze własnych dzieci. Ja mam dziecko jedno, ale zawsze mi się wydawało, że dzieci najwazniejsze, rodzina w ogóle. A ona myśli raczej tylko o sobie. Chuj, że nie ma na jedzenie, ale grunt, że nowa kabina w łazience albo nowa furtka :/ W dodatku jak pożycza pieniądze (tak, tak) to nie jest słowna i nie oddaje, i ma w dupie czy osoba pożyczająca ma za co kupić buty czy jedzenie dziecku. Niestety. Pewnie, że są lepsze i gorsze chwile, ale ostatnimi czasy gorsze niestety przeważają. Do tego jest małostkowa i potrafi się czepiać o takie pierdoły, że padłybyście ze śmiechu albo ze zdziwienia, ze tak można :( Chujowo mi z tym. Dobra, wyżaliłam się ! Szogun z paczką pieluch to jeździ po pokoju, siada na nie jak na krzesełko, już mu się nie chce wyjmować na szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny! Za mną TYDZIEŃ łapania moczu Potworro :O Albo ja jakaś upośledzona jestem, albo moje dziecko złośliwe :D Ale wreszcie się udało, o 16.00 wyniki. Jutro jadę do miasta rodzinnego, trochę pomóc Mamie z tym całym zajobem. A na poprawę humoru kupiliśmy sobie zajebiste nosidło dla Bachorro. Normalnie nie mogę się tego cuda nachwalić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, Czaszunia wreszcie! Wpadaj czesciej i pisz choc ze zyjesz, bo sie martwimy! Wieska - guglem :classic_cool: nada wpisac 'kafeteria, ni##i#m###ce, ogory z chilli' i przejrzec w poazukiwaniu przepisu pare linkow z ogorkowymi fantazjami Nieletniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Czacha :) Fajnie, że zaglądasz. Funny, ja nad Twoją kawą odzyskiwałam ciśnienie.. Chyba też się pobujam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Czacha - nie jesteś. Uprzedzałam, że to zajęcie dla komandosów.. Wobec tego chyba zestrzelę dziś w nocy Łysego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czaszencjo;) A i owszem,łapanie dziwczecych sikow z małej psitki to karkołomne zajęcie.w zeszłym roku kilka godz się bawilam w szpitalu:( Funciu,kawa nosem mi się już wylewa;) Współczuje mamusi,wiem jak to jest.nawet nie będę opisywać poczynań mojej bo to się normalnym ludziom w głowie nie mieści:O A i w ramach protestu nie wychodzę dziś z łóżka!! Mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Nie macie litości, żeby natworzyć 30 stron w tydzień. I jak ja to mam nadrobić???? Internetu nadal brak, ale olewam Netię i na poniedziałek mam podłączenie od nowego dostawcy, więc będe na bieżąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachunki wciąż w odwodzie.chwilowo niech tak będzie;chwilo trwaj i bądźmy bogatsi! Zaraz se popatrze co rajaner serwuje.marzy nam się szybki wyskok na 1-go listopada do polszy.wiec póki co-marze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona - router właśnie dotarł. Po 29 dniach od pierwszej interwencji.. i idiotycznej wczorajszej rozmowie z kilkunastym panem "od interwencji". Pułkownicy dziękuję za uruchomienie smutnych panów w ceratowych płaszczach.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro pełnia jest niby dopiero 31 sierpnia to ja wiem już co się dzieje !!! Księżyc ma PMS przed pełnią i temu tacy wszyscy łażą... :D ale fakt, to dziwne, bo u mnie od wczoraj księżyc wydawałoby się w pełni na niebie.. hmm.. Zrobiłam zupę ogórkową, zachęcam do skonsumowania :-) Jak zwykle miałam zorbić mniej i jak zwykle wyszedł mi cały gar !! Mnie to się marzy własny drewniany dom, taki z klimatem, nie z pustaków, tylko własnie z drewna.. ach... no co? miałyśmy marzyć :D Chyba muszę sobie kawę walnąć bo coś mocy nie mam Czerwona, heloł :-) miło Cię widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Półku nie wpadłabym na to:) Funny, jak bym czytała o swojej mamie. Do tego ona zawsze nie ma kasy, mimo iz ja mam do wykarmienia 4 gęby... A w temacie: wypłata przyszła, poszliśmy na zakupy, w biedronce za GÓWNO wydaliśmy 180 zeta, jak mój to zobaczył to tak się zgarbił, że do teraz go trzyma. Mój Boże, on naprawdę nie wiedział, ile co kosztuje... Sarna miałaś napisać co zrobiłaś na impreze do żarcia, bo ja mam teraz dwie i nie mam koncepcji!!!!!! No chyba ze pisałas i nie wyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) Ja za zupę dziekuję, bo nie lubię zup. Mam to po tacie ;) Pamiętam jako dziecko takie obrazki, ze jak była zupa na obiad to ojciec zawsze marudził i ja, jako córeczka tatusia chciałam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też nie wie ile co kosztuje, a potem się dziwi. Wiesia - a jaki typ imprezy szykujesz? Ja niedługo mam ciąg parapetówek, więc też bedę zbierać pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wczoraj staremu westchnęłam że zostawiłam w dronce 7 dych, a on na to "to co ty kupiłas?!!!!!!!!!!!!!! Ja na to, że zrobiłam zakupy z rodzaju "minimum socjalne": chleb, parówki, mielonka itp. Z szaleństw only delicje za 3 zet i czekolada gorzka do ciasta, pewnie za jakie 2 zl, i wygrzebalam paragon. Oczy mu na wierzch wyszły jak go czytał. A tera idziem karmić kaczki. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzylam se na ceny biletów;)nie jest zle-z ist midlands do Rzeszowa 255f na nas 5-cioro(o bagazach nawet nie myśle)a z Birmingham,aż trudno uwierzyć-jeszcze tańsze!! No nic na razie se popatrzylam;) Wiesiu-miałam nadzieje,ze zapomnisz albo co;)bo mnie się wtedy nie chciało:P Ale już się poprawiam:) A wiec robiłam:rolade szpinakowa z lososiem,sakiewki z ciasta francuskiego z farszem pieczarkowym,sałatkę ziemniaczana oraz watrobke zawijana w bekon.poza tym była salatka z brokolow,kurczaka i innych paskudztw z sosem czosnkowym i uprazonymi płatkami migdalowymu.oraz 2 dipy;ogorkowo-czosnkowy i pomidorowy do onych watrobek i bagietki czosnkowe do rolady.i to chyba tyle:)aaa i tort:P Korzystalam z rożnych blogowych inspiracji kulinarnych.wszystkie potrawy mieliśmy i zarlismy po raz pierwszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×