Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Cholera, zawsze tak jest, jak coś szczególnie "dobrze" schowam.. :O Reszta używała, ta nie i postanowiłam gruntownie go zabezpieczyć. Fak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chowaniem mam tak notorycznie :/ a co do amalgmatu to ja mam go wiecej niz czegokolwiek innego ale nei stac mnie na inne plomby :( mam conajmniej z 10 plomb czarnych a moze wiecej i to z 4 ogromne ja teraz nie mam pojecia jak stoje z tarczyca ostatnie badania robilam kilka mcy po porodzie wiec to juz jakies 1,5 roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się pożalić, że wróciłam prosto na pogrzeb rodzinny :( a poza tym w sobotę odszedł mój 20-letni kot :O Nic, tylko pić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam humoru. Idę spać. Trzymajcie kciuki za moje poszukiwania, bo na jutro paszport musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymiem. nienawidzę takich wpadek na ostatnią chwilę. Trzymaj się. Wyśpij się dobrze. Uklepię Ci podusię coby wygodniej się Tobie odpoczywało i o wszystkich troskach zapomniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpchliłam ;) i zostawiam porannie weekendową kawę :) Mleko, Advocat i mleczna czekolada w dodatkach. SiePanie częstują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda. Na mój pogrzeb akurat.. ułatwienie dla grabarzy.. Bujam do sklepu i na targ. Capnęłam Pułka szalejącego w Innych Rejonach Netu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Kawki? Małż na próbie a ja siedzę z dzieciakami. Na razie w domu bo kupa roboty, która między innymi zaowocowała tartą z mascarpone i porzeczkami, ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedpoludnie urocze. Młoda poszła spać, robię tartę. W tym czasie Mlody wysmarowuje mi kanapę sudokremem... (kupilam brązową zeby łatwo się prało, nie przewidziałam takich wypadków, jak to doprac???1!!!!), w tym czasie domofonem dzwonią jehowi budząc Młodą. Jebie ich jak psy, Młody w wannie wysmarowany czeka na umycie a Młoda wyje, ze chce wyjsc z lozeczka. Zyc nie umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZMykaj Nieletnia i trzymaj sie. Piekna pogoda jak na taka uroczystosc. Na pogrzebie mojego taty tez tak bylo, zyskalam wtedy aniola stroza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jakiś kosmos pogodowy. Słońce, wiatry, wielki grad, znowu słońce... Te, jak to F. stwierdził, kostki lodu zniszczy mi całą uprawę za oknem. Teraz wiem co czują rolnicy:( Nieletnia- mam nadzieję, ze się trzymasz. miziam pocieszająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×