Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

najlepszy wkład jest w trumnie użyźnia glebę nie szkodzi środowisku nie mówi nie zużywa powietrza i ma wieczną gwarancję Pocieszające jest to ,że sprawiedliwie wszyscy skończymy jako ten wkład hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz się i to szybko
nie wszyscy, nie wszyscy fizol-ofów kafeteryjnych zmieszają z błotem i zbudują z tego pomnik ku czci zarozumialstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecz się i to szybko nie wszyscy, nie wszyscy fizol-ofów kafeteryjnych zmieszają z błotem i zbudują z tego pomnik ku czci zarozumialstwa No to najwyżej nie użyźnią gleby . :) Nara idę robić za kierowcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, czy wy jesteście już w takim wieku, że wkłady trumienne bardziej was interesują niż te które do włożenia swój rozmiar odpowiednio ten no .. zmieniają? :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy lucy
du kommst nach hausen kindermachen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystent zawsze szczerego
Z wszystkich moich fanek wybieram Sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak lucy mów do mię
po francuskiemu w dialekcie z lubelszczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przykro mi Blu
ale dla mnie lubienie czowieka, który mną manipuluje i tym samym krzywdzi, to oksymoron. Na takie zachowanie 'ofiary' jest jedno wytłumaczenie - brak szacunku do siebie, a co za tym idzie, kłpoty ze sobą, z samooceną. Przykre, ale nie ma innej możliwości. I w sumie osobiście mam to gdzieś, czemu Lusia, czy inne kobitki z forum dają się tak wymanewrować niektórym pseudo mężczyznom z kafeterii. interesujące jest zjawisko samo w sobie, a nie osoby w nim biorące. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przykro mi Blu ale dla mnie lubienie czowieka, który mną manipuluje i tym samym krzywdzi, to oksymoron. Na takie zachowanie 'ofiary' jest jedno wytłumaczenie - brak szacunku do siebie, a co za tym idzie, kłpoty ze sobą, z samooceną. Przykre, ale nie ma innej możliwości. I w sumie osobiście mam to gdzieś, czemu Lusia, czy inne kobitki z forum dają się tak wymanewrować niektórym pseudo mężczyznom z kafeterii. interesujące jest zjawisko samo w sobie, a nie osoby w nim biorące. Oj ja Luśce też się bardzo dziwię,że mając do wyboru mnie i szczerusia ,ma jakiś dylemacik :( Lusiu od Windsordów z koleji u mnie znajomość japońskiego jest bliska zeru ,więc proponuję pisać po naszemu bo się zwyczajnie nie dogadamy(i tak mamy z tym problem pisząc po polsku:) ) ;) Ale u mnie pioruny za oknem naparzają tzn na zachodzie,ale pieprzło łoł ! Zaraz chyba netu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja Luśce też się bardzo dziwię,że mając do wyboru mnie i szczerusia ,ma jakiś dylemacik Oj Ty jesteś mąż, a zakazany owoc dumnie krąży mi nad głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj ja Luśce też się bardzo dziwię,że mając do wyboru mnie i szczerusia " Blu, nie mam takiego wyboru więc śpij spokojnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"brak szacunku do siebie" znaczy to że skoro ja ZSa nazwałam mean, okropny, przeszłość, podły charakter i coś tam jeszcze, a on mimo wszystko dalej próbował wyjaśnić ten wirtualny konflikt, to znaczy że rzeczony ZS się nie szanuje? czy jak to widzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już baby biorą się za kudły nie powiem ciekaw jestem co z tego wyniknie ,pewnie nic dobrego ale cóż ja mogę? :o mean - przymiotnik (pytam dla pewności, to o szczerym ?) średni podły wredny złośliwy przeciętny skąpy nikczemny nędzny brudny marny biedny ubogi drański nieszlachetny niski pośledni drobnostkowy kiepski lichy gadzinowy gałgański niegodziwy małoduszny brzydki O po czymś takim Lusiu to mogę spokojnie spać, choć jeszcze się nie wybieram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu o nic. Całą sprawę traktuje z przymrużeniem oka. Jak ten cały topik ;) To tylko i wyłącznie Twoja sprawa jaki masz stosunek do zsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
ZS - wypierdalaj , to porzadny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy wie, ze sprawiedliwości nie ma, więc i zdolności zostały rozdystrybuowane nierówno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez jak najbardziej rowno, dla przykladu ike jest babochlopem w tym samym stopniu co sukienka jest kobieca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Lusiu o nic. Całą sprawę traktuje z przymrużeniem oka. Jak ten cały topik To tylko i wyłącznie Twoja sprawa jaki masz stosunek do zsa. ŻADNYCH STOSUNKÓW Z ZSA !!!!! Luśka zabraniam !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy to nie jest bardziej balans, równowaga, homeostaza, łańcuch pokarmowy ;-) bądź tym podobnie, a nie równość wobec przydziału? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×