Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

wiatraczku, naprawde zadowolony jestes ze swojej riposty, ale tak naprawde? Żebym był zadowolony musiałbyś opuścić topik więc chyba znasz już odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs, kontynuuj, bo tak świetnie ci idzie, wszedłeś w tempo, płynnie przechodzisz przez kolejne figury i chyba zaraz strzelisz gola ups... do własnej bramki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery zmień nick na "idiota" ,bo bardziej do Ciebie pasuje . Zuzanna Amelia & 21 ZS - ty w ogole masz kutasa ? Oj zaraz kutas on ma tylko siurka ,tak że siku może robić na stojąco jak każdy szanujący się men i ...nic więcej tą imitacją nie zrobi .Chcieć to nie zawsze znaczy móc hehehe :D Jak tam laseczki nowy dzień? Szczerusia nawet nie pytam, bo widzę że jak zawsze ma chujowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wzięłeś tabletek, więc na pewno show będzie Olłejs Onest Live Show! Szymon M. się chowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cudownie pokazujecie jak bardzo ale to tak bardzo, ze to az jest bolesne - nie chcecie ze mna rozmawiac" Rozmawiać jak najbardziej chcemy tyle ze z Tobą się nie da bo Ty wszystko co sie do Ciebie pisze odbierasz jako atak to raz. Dwa nie da się rozmawiać z kimś kto nie potrafi jednego sensownego zdania napisać w dyskusji na dany temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ci przyszło do pajacowatego łepka, że nie chcemy z tobą rozmawiać przecież gdybym nie chciała z tobą rozmawiać to bym tego nie czyniła top jest rozwalony dawno temu skoro tak bardzo chciałeś zwrócić na siebie uwagę to proszę cię bardzo o czym chcesz porozmawiać szczery?:) jaki jest cel twojej bytności na tym topie wśród wariatek i cośtamcosiówblabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu mam stawiać na przymus wewnętrzny? czy strrrrasznie podstępną prowokację ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa nie da się rozmawiać z kimś kto nie potrafi jednego sensownego zdania napisać w dyskusji na dany temat http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4200649 poducz sie troche wiatraczku Nie musze :D Pokazywanie jako dowód tematu z przed 3 lat nie sprawi że zmienie zdanie :D To ze kiedyś potrafiłeś nie znaczy że teraz potrafisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam stawiać na przymus wewnętrzny? czy strrrrasznie podstępną prowokację" Ike, byłaś w tych kaloszach, więc powinnaś wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybciej ZS bo jeszcze cię ktoś przegada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike szybciej ZS bo jeszcze cię ktoś przegada.... Daj jemu czas ike zs właśnie próbuje utworzyć jedno sensowne zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to wciąż w nich jestem lusiu:) ale ciii niech chłopina ma trochę satysfakcji, że jest inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ma trochę satysfakcji" to prawda, potrzebuje jej, strasznie się kiedyś co do mnie pomylił, stracił masę czasu na pogawędki ze mną, więc jest co rekompensować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety rety teraz chyba po kolei beda fochy :-) najpierw paplusia opowie swoja ckliwa historie pewnej znajomosci, oczywwiscie w sposob dla siebie typowy przedstawiajac siebie jednoczesnie jako ofiare i kata, a nastepnie wariatka numero due opowie jak to kiedys zablokowala mnie na tlenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery Dwa nie da się rozmawiać z kimś kto nie potrafi jednego sensownego zdania napisać w dyskusji na dany temat http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4200649 zawsze szczery chyba nie powiesz mi ,że te mądre teksty wyszły spod Twoich palców ?? Zapytam wprost, komu je zajebałeś ? Bo czytając twoje posty w tym topiku to mam wrażenie że, albo ci się pogarsza z dnia na dzień, albo że to nie były twoje teksty.Więc wybierz się do lekarza ,albo zacznij pisać na temat bez chamskich wycieczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł w pomarańczy
zawsze szczery i jego grupa odstawiają niezły show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery chyba nie powiesz mi ,że te mądre teksty wyszły spod Twoich palców ?? Zapytam wprost, komu je zaj**ałeś ? ptaszku fistaszku czy jestes absolutnie pewien, ze chcesz wejsc ze mna w dyskujse merytoryczna? dobrze sie zastanow, bo ja w mgnieniu oka moge sie przestawic i nie bedzie zadnych atakow, zadnych podtekstow, zadnych emocji, tylko merytoryk potrafisz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu kretyn naprawdę myśli, że zablokowanie go na tlenie to wydarzenie o jakim warto wspominać dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł w pomarańczy
szczeruś, umówisz się ze mną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja rozumiem ptaszku, ze czujesz sie niedostrzegany, ze papalusia do ktorej tak yyyy cieplo sie odnosisz delikatnie mowiac ma cie w dupie ale badz mezczyzna i po prostu to zaakceptuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jestes absolutnie pewien, ze chcesz wejsc ze mna w dyskujse merytoryczna? dobrze sie zastanow, bo ja w mgnieniu oka moge sie przestawic i nie bedzie zadnych atakow, zadnych podtekstow, zadnych emocji, tylko merytoryk potrafisz tak Blu chyba udało Ci się zmusić sczekaczke do pisania z sensem :D Cholera patrz a ja za każdym razem próbuję i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł w pomarańczy
pozdrawiam pancerniaka pavlo1985 co pojechał po szczerym jak czołg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga niunia:P już drugi raz wspomniałeś o tej blokadzie jak napiszesz gdzieś o niej i trzeci to pomyśle, że jednak nie jesteś w stanie z tym żyć :P i nadal nie odpowiedziałeś jaki jest cel twojej wizyty wśród nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i nadal nie odpowiedziałeś jaki jest cel twojej wizyty wśród nas" Ja bym stawiał na walkę o czyjeś względy bądź chęć bycia dostrzeżonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×