Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

"opowie swoja ckliwa historie pewnej znajomosci" nigdy niczego tutaj nie opowiadałam zanim sam nie wspomniałeś o naszej GG znajomości, ale skoro tak Ci zależy - dobrze, jestem kafeteryjnie beznadziejna, będę się leczyć zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a wariatka numero due, podobnie jak niunia czuje przynaleznosc" A wariat dalej tańczy :D Tylko nóg sobie nie połam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej szczery
jesteś prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatkę duo wezmę do siebie niech stracę i opowiem:P no tak przecież wszystkie pozostałe nicki to moje projekty:P więc jaki jest cel twojej wizyty wśród mnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzymaj nas (nas ike) w niepewności skłam jak musisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, jestem kafeteryjnie beznadziejna, będę się leczyć zadowolony? nie, nie jestem zadowlony myslalem, ze kto jak kto, ale akurat ty bedziesz dzieki naszej znajomosci potrafila odroznic prawde od zartu, falsz od klamstwa i przede wszystkim lusiu, przede wszystkim bedziesz potrafila zrozumiec to co chcialem ci przekazac juz od dawna i na forum i na gg przekaz brzmi tak - nie rob tego co jest dla ciebie niezdrowe, nie rob tego, po prostu i nie, nie jestes beznadziejna ani nie powinnas sie leczyc, po prostu zacznij wieksza wage przykladac do rzeczy realnych a mniejsza do wirtualnych, zobaczysz jak latwiejsze bedzie wtedy twoje zycie i nie, nie martw sie, niczego wiecej z naszej relacji gg nie przekaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie, nie martw sie, niczego wiecej z naszej relacji gg nie przekaze lusia masz chyba na drugie szczęściara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz piruet i jebs ikerianom i njunom między oczy, prawdę, zawsze szczerą prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja rozumiem ptaszku, ze czujesz sie niedostrzegany, ze papalusia do ktorej tak yyyy cieplo sie odnosisz delikatnie mowiac ma cie w dupie ale badz mezczyzna i po prostu to zaakceptuj To ostatnie zdanie jest naprawdę dobre i kto to radzi ? Ten który nie jest mężczyzną i pcha się tam gdzie go nie chcą hehe trzeba mieć tupet. Czy papalusia ma mnie (czyli Blu) w dupie ? Nie potwierdzam i nie zaprzeczam zwyczajnie nie wiem. Zadowolony ? To zabieraj swoje zabawki i oddal się z godnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To zabieraj swoje zabawki i oddal się z godnością." Żeby móc się z czymś oddalić trzeba najpierw to mieć Blu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja całkiem szczerze coś powiem - ZS jest okropny, ale co jak co trudno "przejść" obok niego obojętnie to teraz możecie mnie ukamienować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985 "To zabieraj swoje zabawki i oddal się z godnością." Żeby móc się z czymś oddalić trzeba najpierw to mieć Blu Zakładam że jakieś okruszki godności to on jeszcze ma ,choć skłamałbym że w to wierzę .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukamienować ?:) za co? że dajesz się prowadzać za linkę jak mu się podoba?:) twoja sprawa jutro cię zignoruje pojutrze wykpi a jak będzie potrzebował publiki to ckliwym tekściorem cię ułaskawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, zapewniam Cię że można, to kwestia spełnienia seksualnego zmiksowanego z dystansem do kafeżycia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zakładam że jakieś okruszki godności to on jeszcze ma ,choć skłamałbym że w to wierzę ." Ja wierzę wybierając się w podróż w poszukiwaniu wody w proszku szybciej bym ją znalazł niz Ty Blu godność u zs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ike, to jest jakis kliniczny przykład manipulacji, w sumie to sie na nim zawiodłam, tak gorąco przekonywał, że ma w dupie adorację, blablabla a tu takie zagrywki, żeby jedna fanka chociaz była. a feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ukamienować ? za co? że dajesz się prowadzać za linkę jak mu się podoba? twoja sprawa jutro cię zignoruje pojutrze wykpi a jak będzie potrzebował publiki to ckliwym tekściorem cię ułaskawi ike aleś ty mądra kobieta ,a może Ci ktoś podpowiada ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike aleś ty mądra kobieta ,a może Ci ktoś podpowiada ? niestety:P to moja wada wrodzona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyrodzie musi być równowaga, kiedy jedna opada na pościel, omdlała ze szczęścia, bo idol zwrócił sie do niej życzliwym słowem, druga, pokazuje mu fucka. a ja nie przynależę tralalala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaznaczysz to jeszcze 100 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ike, nie złość sie, że ja tez jestem mądra, ba! mądrzejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985 "Zakładam że jakieś okruszki godności to on jeszcze ma ,choć skłamałbym że w to wierzę ." Ja wierzę wybierając się w podróż w poszukiwaniu wody w proszku szybciej bym ją znalazł niz Ty Blu godność u zs Pavlo Ty go długo znasz, ja jakieś 2 tygodnie i jak na mój gust to już wystarczy. Lucy Windsor to ja całkiem szczerze coś powiem - ZS jest okropny, ale co jak co trudno "przejść" obok niego obojętnie to teraz możecie mnie ukamienować Rzucam kamieniem jako pierwszy niedobra kobieto!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w tej chwili próbujesz przynależeć njuncośtam niech ci wystarczy przynależność do ciab vel vel vel vel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, przynależę dla jaj do jakies zmyślonej tu rodziny, nie siej fermentu, bo tylko idziesz na rękę zs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź tak miła i mnie nie pouczaj jestem dużą dziewczynką swoją drogą "bo tylko idziesz na rękę zs." znowu wychodzi twoja przynależność do wyimaginowanego obozu walczącego z ZSem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyimaginowanego? przecież oczywisty jest antagonimz zs i reszta. róznica jest taka, jaki stosunek do zs maja poszczególne osoby, ale wszystkie są przeciw jego chamstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niech ci wystarczy" pierwsza zaczęłaś mnie "pouczać" rób co chcesz, mnie twoje nabzdyczenie teraz na mnie, tyle obchodzi, co misja zs-a na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×