Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 22
ZS - wybrales sobie babochłopa za zone i matke twoich dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóżmy, że mój wniosek miał brzmieć iż różnorodność w przyrodzie wskazana, żeby ktoś mógł stand out in the crowd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksowny Gonzales
panie ZS czy mógłybym prosic o rekę panskiej córy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, jesteś zazdrosny, dlaczego ? Jeszcze się głupio pyta ,jaka ździwiona ! szczery chyba nie jest dziewczyną ,no tego to już mi nie wciśniesz . JESTEM QŹWA ZAZDROSNY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I słusznie Blu. Spokojny sen to samobójstwo." :D a ja miałam zamiar położyć się dziś o 22:30 żeby jeszcze spokojniej się zregenerować Blu, spokojnie, przecież i tak wkrótce rozwód, tylko masz ułatwioną sprawę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka I słusznie Blu. Spokojny sen to samobójstwo. Kot śpi to myszy harcują hehe wiem o tym .Rączkę trzeba trzymać na niuni nawet jak wierna ,tak na wszelki wypadek .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, spokojnie, przecież i tak wkrótce rozwód, tylko masz ułatwioną sprawę Będzie z orzekaniem o winie Luśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet jak wierna ,tak na wszelki wypadek ." no pięknie, teraz będzie mi robił w sadzie trudności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Blu, spokojnie, przecież i tak wkrótce rozwód, tylko masz ułatwioną sprawę Będzie z orzekaniem o winie Luśki. Luśka pewnie coś dzisiaj piła i nie był to soczek (też obiecywała że z tym skończy ,słowna z niej kobieta) ale spokojnie to przejęzyczenie było nie chodzi o rozwód tylko o WZWÓD !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie chodzi o rozwód tylko o WZWÓD !" głodnemu chleb na myśli, znaczy Ike niezbyt się sprawiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodnemu chleb na myśli, znaczy Ike niezbyt się sprawiła a to chodzi o domniemamy przyszły niedoszły wzwód szanownego starego? to tak ike niezbyt się sprawiła:P czy ktoś zastanawiał się dlaczego ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ot jak dużego to jednak nie chodzi o szanownego starego :P uff:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie chodzi o rozwód tylko o WZWÓD !" głodnemu chleb na myśli, znaczy Ike niezbyt się sprawiła A o czym tu można myśleć? Jest już dość ciemno czyli nastrój jest a o gwiazdach nie chce mi się myśleć. Co do rozwodu .NIE MA TAKIEJ OPCJI KOCHANIE zapisz sobie to na kartce i powieś w pracy nad biurkiem ,żebyś nie zapomniała . Całuję w czółko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty żonkę w czółko całujesz? nie dziwię się, że chce uciec do mojego starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ty żonkę w czółko całujesz? nie dziwię się, że chce uciec do mojego starego Dziewczyno co Ty myślisz że ja honoru nie mam ? Migdali się z Twoim starym kiedy tylko ma okazję .Jakaś kara musi być ,na początek delikatna dająca do myślenia (mam nadzieję że zrozumie) A jak to nie pomorze to bądzie drastyczniej w końcu przysięgała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stało się stary poszczuł cię sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike no i stało się stary poszczuł cię sam - on chyba jest bardzo samotny. Nie z holenderskiej wioski ale Pomorza Zachodniego ,tu już błędu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ptaszek wlazl do dziupli zazdrośnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co rusz mozna tu zaobserwowac pewna prawidlowosc mianowicie ludzie, ktorzy wyjechali do bekonow, wiatrakow czy trabantow sa wyjatkowa tepi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×