Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Gość IMO105183
Sierściuchu, ty lecisz tutaj na jakiegoś prawiczka, prawda? :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ja nie chcę mieć krasnala za zięcia córko ale jak ty tak sama pojedziesz do wujka przecież wujek może ci zrobić krzywdę poszczuć cię smokiem na przykład....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchło, nawet na kilku:classic_cool:. Ja jak moja matula nie poprzestaję tylko na jednym. Mamuś, ze smoczków już dawno wyrosłam więc nie martw się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolne Córy - możecie stworzyć z nimi pary! i to jest przedni pomysł ! ike Ty jesteś pewna że to są twoje córki ? Coś za bardzo bystre .Krwawa Wilczyco chętnie Cię adoptuję ,jesteś pełnoletnia ? Czy jeszcze płaska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO105183
Krwawa Wilczyca "Pchło, nawet na kilku" O Boże! "Ja jak moja matula nie poprzestaję tylko na jednym" Ognisty temperament - wszak wilczyce już tak mają. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam, że smok jest niewielkich jednak rozmiarów skoro odwracasz (owego) smoka ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &15
Witaj IMO na kafeterii. Dawno Cie nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dawno aż wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, mały test, czy słowo monogamia jest Ci niemiłe, bardzo niemiłe, czy oczy Cie od niego bolą? :P Bo widzę, ze nie tylko sąsiadkę już sobie przygruchałeś, ale jeszcze jej córeczki zamierzasz deprawował! (o ile w ich przypadku to jeszcze możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia ja go tylko pilnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia &15
Dziewczyny zamiast sie droczyc to zaadoptujecie po jednym prawiczku. Ktora chce ktorego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO105183
Zuzanna Amelia & 15 "Witaj IMO na kafeterii. Dawno Cie nie bylo." Wczoraj byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchło, masz zamiar coś porobić prócz stwierdzania oczywistości?:classic_cool: "jesteś pełnoletnia ? Czy jeszcze płaska ?" Obawiam się, że nie dysponujesz odpowiednim wyposażeniem by tak duże dzieci adoptować:classic_cool: "jeszcze jej córeczki zamierzasz deprawował! (o ile w ich przypadku to jeszcze możliwe)" Ciociu! Jak możesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, a ja jestem z TYCH Windsorów no to jesteście przyzwyczajeni do "pilnowania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę IMO, no prosze lusia bierze (!) imo imo nie martw się boli tylko ten pierwszy raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciociu! Jak możesz" matki pytaj ;-) "jesteście przyzwyczajeni do "pilnowania" postęp, Ike, postęp, nie dajmy się stereotypom i utartym opiniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO105183
Lucy Windsor "ja biorę IMO, wreszcie pzrestanie mnie podrywać, bo macochy nie wypada" Witaj ma Ładna Macocho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Abend Kochanie jak zakupy ? Udane ? Ja sobie tak ogólnie z sąsiadkami rozmawiałem ,parę żarcików rzuciłem bo bardzo spięte były .Bardzo tęskniłem niby wyskoczyłaś na parę godzin ale dla mnie to wieczność.(Ciekawe czy uwierzy??:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 15
21:30 [zgłoś do usunięcia] Lucy Windsor Zuzanka, ja biorę IMO, wreszcie pzrestanie mnie podrywać, bo macochy nie wypada Lucy - przykro mi ale IMO juz zostal zaadoptowany z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO105183
Morfeusz wzywa, więc zmykam chyłkiem, jak na Krasnala przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chooj teraz to wszystko to moja wina nigdy przenigdy luśka niczego ci nie popilnuję! choćbyś nie wiem jak prosiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciekawe czy uwierzy??" ależ proszę Cię bardzo, ja mogę uwierzyć, ale żebyś nie miał kłopotu z tym samym, kiedy pasierb zacznie tu wychwalać cnoty me wszelakie, a ZS znajdzie dla mnie mnóstwo czasu, zeby analizować mój zajmujący przypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa Wilczyca "Obawiam się, że nie dysponujesz odpowiednim wyposażeniem by tak duże dzieci adoptować" -Obawiam się moja mała, że masz za małe oczęta by ocenić moje wyposażenie hehe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu się nabrała tyle lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×