Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 9191919

ma ktos na to wszystko pomysl?

Polecane posty

Gość Jestem Iogika
A najgłupszym głupkiem z tego watku jest kto? OCZYWIŚCIE - terpentyna79 Ty tę patologię nazywasz "normalną rodziną"? Przecież ten chory wrzód nadaje się jedynie do utylizacji!!: - Ojca wykastrować. - Matkę obrzezać. - Autorkę wywieźć na gnoju. - dzieci wcielić do ruskiego wojska na ruski rok - a wujowi uciąć prawą rękę. Przestanie trzepać konia i zrobi sobie własne dzieci. Logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach to straszne jaka ja glupia jestem. A gdziez to ja napisalam o tej rodzinie ze jest normalna? Czyzby Logika miala problemy z czytaniem ze zrozumieniem? To w jaki sposob wyciaga logiczne zwiazki z tego czego nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Logika wyciąga logiczne wnioski konfabulując na temat postu z dnia 18.05.2012 godz. 23:43 Logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9191919
pooomysl---powinnas sie leczyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
I ty myślisz że jak kogoś poślesz na leczenie, to ten ktoś pójdzie się leczyć, a ty wydasz się inteligentniejszą? Logika podpowiada: ten ktoś nie pójdzie na leczenie. A ty wydajesz się głupsza niż na początku wątka. Logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z kochanką Franka owszem, należy wziąc pod uwagę zdanie każdego członka rodziny - ale ostateczna decyzja oczywiście należy do DOROSŁYCH nie bardzo rozumiem tej pisaniny o "dobru dzieci" w tym wypadku - bo dlaczego akurat dobro dzieci ma oznaczac pozostanie w Polsce? skoro wyjazd może oznaczac lepszy standard życia, większe zarobki i nowy start całej rodziny - byc może to jest własnie decyzja która sprawi, że ta rodzina stanie na nogi bycie razem w nowej sytuacji byc może sprawi że wszyscy emocjonalnie się do siebie zbliżą, bo zobaczą, że muszą liczyc na siebie nawzajem a jeśli chłopakom po kilku latach się nie spodoba zawsze mogą wrócic po uzyskaniu pełnoletności i zacząc życie na własny rachunek w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Definicja rodziny w/g "a ja uważam". Czekamy.... p.s. Rozumiesz słowo "definicja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
w twoim wypadku,nie rozumiemy slowa logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha dobre
kochanka Franka - punkt dla ciebie :D te, logika,jesteś jedna póki co, naucz sie mówic o sobei w liczbie pojedynczej ;) jak widzisz, musisz wyżej podskoczyc, żeby cie ktoś zauważył, takimi krzykami i wyzwaniami nikt normalny z toba nie będzie rozmawiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu się logika popisała
tak się popisała logika na innym topiku, pisząc do dziewczyny, która mąż zdradzał przez kilka lat małżeństwa po czym ta się wyprowadziła, na skraju załamania psychicznego szuka wsparcia na forum i chce złozyc pozew o rozwód a logika jej pisze: "Od 4 lat chłopu nie dajesz, a on i tak siedzi jak kulawy kot, przy jednej dziurze? Choć kulawy nie jest i w miesiąc mógłby z tuzin dziur oblecieć? Tyś go nie tylko po nogach powinna całować! A nie wszczynać wieczne kłótnie z niewyruchania!!" brawo idiotko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Aaaano to mamy problem. I naprawdę nie ma tu ani jednej osoby, która potrafi logicznie pomyśleć i logicznie wywieść najprostszą definicję??? No to mnóstwo roboty przede mną - aż strach pomyśleć. Zacznijmy od rzeczy prostych: Rodzina, jak sama nazwa wskazuje pochodzi od słów t.j. rodzić, rodzic. Czyli - logicznie rzecz ujmując - aby zaistniała rodzina, musi się coś urodzić. I w skład rodziny (w rozumieniu podstawowym) wchodzą: ojciec matka i dzieci. W żadnym opracowaniu nie znajdziemy natomiast takiego składu rodziny: ojciec, dzieci i obca-baba-do-ruchania-przez-ojca. Czy to jest dla państwa logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9191919
jest coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha no naprawdę
takiej idiotki juz dawno na forum nie było :D ale mi poprawiłas humor tą swoją pseudo-logiką boże świat na psy schodzi, naprawdę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
TYlko nie na psy,tylko nie na psy.One maja wiecej logiki niz forumowa logika i prosze ich nie obarczac odpowiedzialnoscia nielogicznej logiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""kochanka Franka TYlko nie na psy,tylko nie na psy.One maja wiecej logiki niz forumowa logika i prosze ich nie obarczac odpowiedzialnoscia nielogicznej logiki """ A ,że logika ma logikę ,której nikt nie chce pojąć lub nie potrafi ...to już inna logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
I tak logicznie doszlismy do wniosku ze logice brak logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×