Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

alez wy produkujecie :) probuje was podczytywac ale nienadazam:):) bo narazie to tylko biegamy od lekarza do lekarza:/ Kurde dziewczyny cieszcie sie ciaza, ja to tak sie spieszylam do porodu a teraz przy takim niemowlaku stres jest masakryczny ciagle cos sie dzieje, nie wspominajac o nieprzespanych nocach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Was na gg :) Maja usneła wiec zaloze maila jak nie macie nic przeciwko?tylko nie wiem jak "go nazwać" krakowianki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki , ze tak znikłam z gg ale po zainstalowaniu najnowszego moj komputer sie zawiesił własnie instaluje jakas stara wersje wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka juz się odezwalam na gg do Ciebie :) założyłam maila TARAM! :P a więc piszcie na krakuski6@o2.pl a odeślę hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Wypadło mi spotkanie z Klientem i dopiero wróciłam. Jego mina jak zobaczył mój brzuch bezcenna :D Co do gg to Wam zazdroszczę :( założę sobie jak bedę w Krk na prywatnym kompie bo na tym nie mogę ;/ Tak czy tak tylko wieczorami mnie złapiecie :( Mam nadzieję, że mimo wszystko będziemy na forum pisywać :) Krakuska123 wszystkie koleżanki, które mają dzieci mi powtarzają, że powinnam się cieszyć bo jak mała się urodzi to już będzie niezła jazda....A ja nic nie mogę poradzić-chciałabym już ją mieć przy sobie, móc przytulić i pozbyć się tych nadprogramowych kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza krakuska ma rację śpij ile możesz później można o tym tylko pomarzyc. Wyobrażam sobie minę klienta :D Wyslij cos na maila odeslemy haslo.Są tam już fotki z usg i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się, założyłam konto i wysłałam maila :) Ps. Wydaje mi się, że nigdy z pracą się nie odrobię a chce mieć wolny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tez marzylam tylko o pozbyciu sie brzucha i zeby mala juz byla na swiecie :):) a teraz masakra , wszystko sie kreci kolo nie:) a strach o nia jest niesamowity:):) ale w ciazy to najlepiej duzo spac i jesc co popadnie:) potem juz tak latwo nie bedzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie taki:) ciaza to jeszcze czlowiek oswaja sie z ta mysla :) a tu potem czlowiek analizuje kazdy placz, kazda kupke :) ale usmiech dziecka wszystko wynagrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdjęcia fantastyczne:) Fajny pomysł z tym mailem. Trzymajcie kciuki żeby na firmową pocztę już żadna "pilna" sprawa do wykonania nie przyszła. Swoje zdjęcia dodam jak będę miała dostęp do prywatnego kompa czyli pewnie koło poniedziałku. Zmęczona i senna dzisiaj jestem... Te nadchodzące upały mnie przerażają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izo może nie będzie tak źle :) Trzymamy kciuki żeby Ci sie już zaczął weekend :) ja jeszcze niecałe 2h i tez zmykam do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zdjęcia, dziewczyny. :) A te blizniaki rewelacja. Chyba bym padla jakbym malenstwo zobaczyla podwojnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka pytam,bo mam ten sam termin.Tak Ci powiedziała położna ok,15? hehe fajnie:P to Twoja pierwsza wizyta u doktora Z. ? my już po spacerku.Dałam Majce deserek brzoskwinie z jogurtem i starłam biszkopt;)szczeliła sobie drzemkę :) macie racje obie angel i krakuska strach o dziecko jest i w ciąży i juz po drugiej stronie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no troche dziwne okolo 15? nie powiedziała Ci konkretnie godziny? tylko się nie przeraź jak zobaczysz pana dr - jest młody...ale najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×