Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ona ma dyżury w tym szpitalu i wiem, że odbiera też porody ale w szpitalu u niej nigdy nie byłam. Na nfz chodziłam do niej do Promedu (tam robiła mi też usg) ale okazuje się, że kontrakt im się skończył i stąd mój podły humor ;/ Sama umówiłam się właśnie w Sofimedzie na połówkowe bo mają tam dużo lepszy sprzęt a teraz jeżeli nie będę miała wyjścia to będę już tam chodzić na wizyty do końca ciąży. Mam jednak nadzieję, że przedłużą ten kontrakt i zaoszczędzę te pieniądze ale zobaczymy dopiero w lipcu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, na szczęście już została Ci końcówka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanawiam się jak często po 33tc trzeba chodzić na wizyty bo opinie są podzielone. Jedni mówią, że co tydzień a inni, że co 2tyg. No nic, zobaczymy jak będzie a na zapas nie mam zamiaru się martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja od samego poczatku ciazy chodze co 2 tygodnie :) a niedlugo mam zaczac co tydzien podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wszystko zalezy od lekarza , ale mysle ze do prywatnych chodzi sie pod koniec ciazy czesciej , wiadomo dla nich to kasa, ja cala ciaze chodzilam raz w miesiacy, a ostatnia wizyte mialam 2 tygodnie przed planowana data porodu, pozniej to chodzilam tylko na ktg do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj mam paskudny dzień ale mam nadzieję, że będzie lepiej. Ciekawa jestem bardzo jak to na końcu będzie wyglądało. Zapytam końcem czerwca bo tak mam termin. Dobrze, że badania mi się udało na nfz zrobić. Bo w końcówce już chyba ich wiele nie ma. Asiu Ty musisz mieć co 2tyg bo czeka Cię podwójne szczęście :) Dobrze, że lekarz o Was tak dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytałam lekarza o częstośc wizyt i powiedział ze jak wszystko bedzie oki to się widzimy raz w miesiącu , a pod koniec ciązy co 2 tyg :) Dziewczyny wierzcie lub nie ale mój kolczyk w języku zrobił sie niebieski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wrzucam linka do próbek kosmetyków dla dzieci ja zamówiłam zobaczymy czy przyjda :) www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html Jedna dziewczyna na blogu pisała, że jej po 2 tyg przyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo super. Przy takich dużych firmach raczej przychodzą, takie ich materiały reklamowe. :) Wiem, że to nie ma wielkiego porównania, ale Whiskas ma regularnie akcje promocyjne - wyprawka dla malucha i przysyłają dość duże paczki. A co do kosmetyków dla dzieci, to chyba jeszcze nie spotkałam mamy, która by używała kosmetyków Johnsona, czy Nivea. Zawsze bardziej specjalistyczne, np. Oilatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, weszłam na www Johnsona i jak patrzę na takie maluszki, to już nie mogę się doczekać własnego, jejku, to takie cudowne i wzruszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka wogóle fajna ta strona wszstko ładnie opisane krok po kroku dla takiego laika jak ja idealna :) A co do ksometyków hmm nie znam się ale np oliwkę wole bambino, chyba, że w żelu to wtedy johnsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna, właśnie przeglądam. :) I zamówiłam próbki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom dużo tych kosmetyków mają , tylko tak zdrowo rozsądkowi czy wszystkie sa potrzebne ? No i johnson chyba do najtańszych nie należy;/ Ale mamy ziaje jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziajka podobno bardzo skutecznie zapobiega rozstępom w ciąży. Są jakieś przeciwwskazania od kiedy można takimi kosmetykami brzuch smarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze na niektórych pisze ze od 4 miesiaca, ja narazie oliwka smaruje :) I próbowałam tak jak tu jedna dziewczyna pisała ze pod prysznicem sie nacieram oliwka i spłukuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, o tę Ziajke chodzi. :) Bratowa twierdzi, że rewelacja. Właśnie dlatego, ze od 4 m-ca, to się na razie wstrzymuję i też już kupiłam oliwkę żeby spróbować sposobu pod prysznicem. :) Póki co, nóżki smaruję Garnierem ujędrniającym, ale brzuch sobie odpuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, o tę Ziajke chodzi. :) Bratowa twierdzi, że rewelacja. Właśnie dlatego, ze od 4 m-ca, to się na razie wstrzymuję i też już kupiłam oliwkę żeby spróbować sposobu pod prysznicem. :) Póki co, nóżki smaruję Garnierem ujędrniającym, ale brzuch sobie odpuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie cała oliwka smaruje, kurde ale nie ćwicze juz i mi sie nie ładne nogi robią :( Ale ide w sobotę na pilatesa i zobacze jak bedzie , darmowe zajęcia są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co na wysłouchów na Kurdwanowie są dni otwarte przez weekend no i stwierdziłam, że skorzystam. Karnety tez maja tanie bo 4 wejścia 50 zł. Ja w domu nie mam jak bo u Nas zawsze jest tłum ludzi hehe takie towarzyskie zwierzaki jestesmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jpka a co do kolczyka bo nie zauwazyłam, że pytałas . Jest ze stali chirurgiczje strebrny, a ten sztyf w języku niebiesko granatowy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to chyba pod blokiem bo w pokoju jednym było by ciezko tym bardziej ze ja nie mam za duzo miejsac w mieszkaniu :d Uroki jednopokojowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodziłam do relaxu, to czasem też tak ciasno było, więc nie ma się czym przejmować. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Wy macie plany :) Super!popieram w 100% Co do kosmetyków o których rano pisałyście to słyszałam, że najlepiej na początek używać zwykłych np bambino itd a tych specjalistycznych dopiero jak okaże się, że dziecko ma problemy ze skórą. Sama się zastanawiam jak to naprawdę powinno być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, my to nic, jeszcze sporo czasu przed nami, ale Ty to już na poważnie musisz traktować takie rozterki. :P Wszystko zależy od dziecka, mojego bratanka Johnson's uczulał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×