Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

o kurczę to na pewno kupię :D wyszłabym teraz,bo mała jest z dziadkiem na spacerze,ale cholercia włosy umyłam :/ chyba ze szybko wysuszę i zdążę przed ich powrotem.Muszę małą wykąpać,a teraz staram się robić wszystko w tych samych godzinach.Taki plan dnia,żeby nie zwariować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wczoraj ta gazetę i w końcu nie wziełam ale może się zdecyduję :) Asia ja tez robiłam technika ekonomistę ;p Kurcze wyczytałm w necie , wczoraj ze moja wada wzroku nie ejst wskazaniem do cc , no chyba zwariuje ja nie chce rodzic normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezzz pisałas o laktatorze, hmm ja się nei wypowiem bo mam daleko do końca ale pomysł jest dory bo w sumie każda z nas jak by chciała cos odprzedać niepotrzebnego to możemy się tu wymieniac info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza1508 Pani doktor Nowak - Stelmach będzie 26.06. w promedzie ale tylko na chwilke i nie wiadomo o której godzinie dokładnie prawdopodobnie ok 15 a poźniej nie wcześniej niż 17 lipca bo idzie na urlop mam nadzieje że uda mi się jeszcze dowiedzieć jak ma dyżur w szpitalu jak będę wiedzieć coś więcej napiszę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere dziękuję Ci kochana za informacje. Jak coś będziesz wiedziała o szpitalu to miej mnie na uwadze :) Wczoraj z tego upału zapomniałam Ci napsać, że jeżeli masz ochotę to dołącz do nas :) Powiem Wam Dziewczyny, że od tych upałów ręce i nogi spuchnięte na maxa. Najgorszy jest dla mnie "brak tlenu". Nie mogę swobodnie oddychać i przez to cały wczorajszy dzień chodziłam taka wściekła, że szkoda gadać. Asiu niestety w sklepie w którym byłam nie było tego poradnika więc nie kupiłam niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kobiet w ciazy to jest chyba najgorsza pogoda... mam wrazenie jak by mnie brzuch jeszcze od srodka grzal i tez mam problem z nogami i rekami... z pierscionkow musialam niestety zrezygnowac nawet zdjac ich nie moglam wczoraj wiec juz nawet nie zakladam. Iza szkoda ze nie trafilas na ta gazetke bo nawet moj M wczoraj ja dorwal i czytal tak go zaciekawila :) cos tam o fotelikach sobie przegladal bo to jego zadaniem jest o to zadbac :P wczoraj bylam na poczcie i znowu zaczepilam jakas Pania z blizniakami :D bo mam problem jaki ten wozek kupic... nie stac mnie 3500zl zeby dac a tyle kosztuje taki co byl by najlepszy. odradzama mi wozki typu jeden obok drugiego bo nigdzie sie wjechac nie da a takie co jedno z przodu drugie z tylu tez zle bo to co jest z przodu nie ma opcji lezacej bo nie ma na to miejsca a jak zasnie to to co jest z tylu kopie po glowie tego co spi, czyli zaden nie bedzie dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spokojnie przeczytałam to co pisałyście. Laktator mi ma kupić kuzynka za 30zl ręczny ale jak urodzę bo nie wiem czy będę miała pokarm ale fajny faktcznie pomysł na wymianę, sprzedaż itd. Angel nie martw się porodem jeszcze bo do końca trochę czasu. Ja byłam nastawiona na sn a okazuje się, że wyboru mieć nie będę najprawdopodobniej ;/ Asiu z tym wózkiem Ci nie zazdorszczę bo czeka Cie podwójne szczęście ale też podwójne wydatki i problemy. Może poszukaj uzywanych jak już sobie jakiś upatrzysz? Gorąco....Gorącooo..... Gorąco .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj goraaaaacoooo... podobno ma byc burza pozniej, mam nadzieje ze bedzie cos z deszczu bo zaraz sie podusimy :( ja to wspolczuje mojemu jak biega caly dzien po sloncu jak ja w domu wytrzymac nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mam gazetę m jak mama.Właśnie czytam - rozgryzc zabkowanie, bo my juz na tym etapie jesteśmy.Mała jeszcze nie ma ząbka,ale dziąsła są rozpulchnione i wszystko do buziuni ładuje Asiu masz rację jest spory problem z wozkiem dla blizniaków...tak jak któras pisala z dziewczyn moze używany,bo koszt takiego nowego to masakra jutro masz wizytę u doktorka.Napisz jak bedziesz po ;) My też jutro z Majeczką do lekarza jedziemy na kontrolę mam nadzieję ze sie z wagą ruszyło,bo ostatnio był zastój prawie 3tyg :( mało je bo te dziąsła jej dają popalić i upał to tez sie jesc nie chce :( zaraz kąpiel i tak dzien zleci... laktator bedzie jak cos w szafie czekal angel,ale wiesz mam plan tez wystawic jakies rzeczy i sprzedac,bo potrzebuje kupić lżejszą spacerówkę,bo moja od zestawu jest dla mnie za ciezka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupiłam przeczytałam już te fragmenty co mnie dotyczą :) Generalnie zastanawiam się czy nie kupować co miesiąc tej gazety :) Jak tylko masz możliwość to pewnie , kiedyś się chomikowało rzeczy bo ich nie było, ale teraz internet daje tyle możliwości czy tez sprzedaży czy wymiany :) W m jak mama jest fajny wózek dla bliźniaków z tym, że drogi ;/ Inezz pewnie widziałaś to ten model gdzie jedno dziecko jest nad drugim :) Uff mnie teraz czeka trudna decyzja kupować mieszkanie czy nie eehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Pewnie dzisiaj znowu będzie tutaj pustawo bo ma być jeszcze cieplej niż wczoraj a wtedy nic się nie chce ;/ Żałuje, że nie udało mi się dostać tej gazety ale za to od koleżanki dostałam poradnik o rozwoju dziecka a od "teściowej" o ciąży i porodzie i musi mi wystraczyć. Ciekawa jestem tylko tego wóżka bo nawet sobie nie umiem wyobrazić :D W nocy poleciała mi chyba ta siara ale tak mnie teraz pierś boli, że najchętniej bym coś przeciwbólowego łyknęła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Pewnie dzisiaj znowu będzie tutaj pustawo bo ma być jeszcze cieplej niż wczoraj a wtedy nic się nie chce ;/ Żałuje, że nie udało mi się dostać tej gazety ale za to od koleżanki dostałam poradnik o rozwoju dziecka a od "teściowej" o ciąży i porodzie i musi mi wystraczyć. Ciekawa jestem tylko tego wóżka bo nawet sobie nie umiem wyobrazić :D W nocy poleciała mi chyba ta siara ale tak mnie teraz pierś boli, że najchętniej bym coś przeciwbólowego łyknęła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz a czy ubranka po Majeczce tez bedziesz wystawiac?:) bo ja chetnie bym wtedy skorzystala:):):) A co do sprzedazy rzeczy to jesli ktoras jest chetna to mam spodnie ciazowe do sprzedania aktualnie stoja na allegro i za jakis czas bede miec laktator reczny medeli do sprzedazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci kupic u mnie jest ich jeszcze dużo :) Kurcze przyszły mi te ciuchy z all i sukienka fajna bluzka też, ale wzięłam jeszcze taka kurteczkę ala jeans i lipa za duża, a paragonu nie ma i sie babsztyl kłóci ze mną, że był ehhh. I niby grosze kosztowała no ale .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci kupic u mnie jest ich jeszcze dużo :) Kurcze przyszły mi te ciuchy z all i sukienka fajna bluzka też, ale wzięłam jeszcze taka kurteczkę ala jeans i lipa za duża, a paragonu nie ma i sie babsztyl kłóci ze mną, że był ehhh. I niby grosze kosztowała no ale .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz a czy ubranka po Majeczce tez bedziesz wystawiac?:) bo ja chetnie bym wtedy skorzystala:):):) A co do sprzedazy rzeczy to jesli ktoras jest chetna to mam spodnie ciazowe do sprzedania aktualnie stoja na allegro i za jakis czas bede miec laktator reczny medeli do sprzedazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci kupic u mnie jest ich jeszcze dużo :) Kurcze przyszły mi te ciuchy z all i sukienka fajna bluzka też, ale wzięłam jeszcze taka kurteczkę ala jeans i lipa za duża, a paragonu nie ma i sie babsztyl kłóci ze mną, że był ehhh. I niby grosze kosztowała no ale .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel kochana jesteś :) Jutro idę do Diagnostyki zrobić badania (pod warunkiem, że wstanę) więc zobaczę po drodze czy nie mają tej gazety. Na allegro masz możliwość reklamacji nawet jeśli nie masz paragonu. Tylko nie wiem czy nie szkoda Twoich nerwów. Z drugiej str na każdy grosz się ciężko pracuje więc sprawa warta rozważenia. Jak macie wystawione aukcje to dajcie linki. Może któraś z nas coś wybierze. Ineezz z tej sesji najbardziej mi się podobała ta ażurowa sukieneczka i sama bym taką chętnie kupiła ale najpierw muszę kupić ubranka na czas urodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dzięki :) Świetny ten wózek! Pierwszy raz taki widzę, na ulicy też jeszcze nie spotkałam mamy z takim cudeńkiem. Ciekawe co Asia na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus tylko to nie chodzi o reklamacje bo z kurtka jest wszystko oki, o ile wiesz swoją wymienię na sukienkę to nie wiem czy Moja Mama nie będzie chciała kasy. Powiedziałam kobiecie , że ich działania podchodzą pod wyłudzenie i że sprawa może zostać zgłoszona na Policję, od razu zmieniła ton :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa tylko nie zwróciłam uwagi jaka na tej stronie ejst cena ale w gazecie było pona 5 tysięcy ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel tak czy tak masz prawo w ciągu 10 dni się rozmyślić i bez podawania przyczyny zwrócić wiec baba niech się ugryzie w nos :) Kurtka mi się bardzo podoba i wygląda, że taka cieniutka jest. Ja się jednak nie zmieszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ona jest właśnie cieniutka czekaj zaraz znajdę wymiary :DDługość 66 cm. Szerokość w biuście 47,5 cm. Szerokość w pasie 46 cm. Szerokość na dole 55 cm. Długość rękawa od pachy 49 cm. Długość rękawa od ramienia 66 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×