Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

dziewczynki tez sie dziwie jak Oni sie tam mieszcza a juz takie duze sa :D Ja tez sie przestraszylam troche jak zobaczylam Naszego lekarza :P takie mlody :) trafilam do nigo przez przypadek w sumie. Bo chodzilam najpierw do dr. Rokickiego czy jakos tak i wyslal mnie na USG do Pana Sebastiana. i po pierwszej wizycie u Niego juz zostalam :) A jak sie cieszyl jak mi robil pierwsze USG w ciazy i zobaczyl blizniaki :D az wstyd przyznac ale cieszyl sie bardziej niz ja :P "ooo widzi pani co my tu mamy?! bedziemy miec blizniaki!!" :D kilka miesiecy walczyl z moimi problemami z jajeczkowaniem wiec pewnie stad ten entuzjazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku miałam przeczucia, tzn. bardziej życzenia niż przeczucia, żeby to bliźniaki były... Ale jednak to jedno szczęście a nie dwa. :) A co do Pana Doktora, to raczej mój Mąż się przestraszy jak ze mną na USG przyjdzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu Twoje oba szczęscia to chłopcy? ja podobnie jak Ty trafilam do dr Z. przez przypadek.Najpierw chodziłam do dr Bodzka,ale zrezygnował z pracy w "Promedzie" i pani położna dała mi termin do dr Zalweskiego.Jak Go zobaczyłam to sobie myśle hmmm młody,pewnie nic nie wie lepszy był tamten...itp prawie na straty Go spisałam ;P Obaj są świetni ! do tego pierwszego mam również ogromny sentyment,bo te pierwsze tyg ciąży właśnie przechodziłam do dr Bodzka.Bądź co bądź i tak nie chciałaby rodzić w Rydygierze.Poród odbiera położna nie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Rokicki był przy porodzie mojej koleżanki.Ma opinię ciacha,ale nie wiem nie widzialam Go.Kwestia gustu pewnie,ale musi coś w tym być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że wczorajszy dzień miałam ciążki ale dzisiaj zaczynam weekend :) Robi się coraz bardziej gorąco u mnie. Strach pomyśleć co w Krk się dzieje. Co u Was Dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz zapomniałam wczoraj zapytać czy dużo płaciłaś za ta sesję z Mają? Chciałabym sobie zrobić teraz razem z moim M ale zastanawiam się czy mnie stać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) przepiękny dzień mamy ;) Maja już po spacerze z dziadziusiem.Wieczorem zaliczymy drugą rundkę.W te upały to dziecka nawet nie będę brała. Asiu to fajnie Ci sie "trafiła"parka :)imiona już wybrane? Iza - ta fotografka od sesji była z Sosnowca,ponieważ taniej mnie to wyszło razem z dojazdem niż jabym brała kogoś z Krakowa! paranoja jak szukałam fotografa to mi z ceną 600zł wyjechała jedna baba.Moja sesja z małą (ponad 40 zdjęć+dojazd fot do Krk)350zł.Ja jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz bym wydała takie pieniądzę,bo warto! ja nie ma zadnych prawie zdj z dziecinstwa i strasznie żałuję.Nasza sesja jest z tych"normalnych"nie podobają mi się dziewczynki przebrane za księżniczki i w jakiś dziwnych pozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to co jest na stronie odnośnie foto brzuszków Sesję ciążową najlepiej wykonać 7-8 miesiącu ciąży, kiedy brzuszek jest ładny i okrągły. Równie ciekawym pomysłem jest sfotografowanie kilku etapów rozwoju ciąży (np. początek, środek i tuż przed końcem ciąży). Kobiety pięknie wyglądają w rozpinanych swetrach czy koszulach. Do sesji rodzice mogą dołączyć rekwizyty - np.: zdjęcia USG, ubranka czy buciki dziecka. Remont pokoiku dziecięcego, tapety w misie, skręcanie łóżeczka czy też kompletowanie malutkich ubranek też są warte uwiecznienia tworzą one sympatyczne detale, symbole nadejścia nowego życia. Zachęcam do wykonywanie pięknych fotografii ,mających związek z naszym potomkiem, jeszcze przed jego narodzinami. Takie kadry zawierają w sobie bardzo dużą dawkę emocji i jak rzadko które obrazują piękne chwile szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi sie bardzo podoba ta sesja:) Kurcze a fotografowie zdzierają bo jak sie komuś nie bedzoie chciało szukać to i za 600 zł zrobi. Ja się dzis fatalnie czuję prawie zemdlałam na miescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel dzięki :) ja pamiętam jak mi w reali się ciemno przed oczami zrobiło w ciązy ja bylam...myslalam ze padne na ziemie. uważajcie na siebie w te upały! lepiej nie wychodzić jak słonce tak prazy.Wieczorkiem jest super :):):) dziś mecz.Kibicujecie Naszym? :) jeśli bedziecie zainteresowane sesją u tej pani fotograf to namiar moge podać na maila.Cena na pewno jest inna brzuszkowej a dzieciecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane :) bardzo upalny dzien sie zapowiada... Musze sie Wam pochwalic ze moj M wczoraj poczul kopniaczki delikatne :D a ja nawet zobaczylam na brzusiu :P Ja dzisiaj mam egzamin potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe o 12 tak ze trzymajcie kciuki :) kiepsko ze w samo poludnie a ja musze mpk sie wlec :/ mam nadzieje ze wroce cala do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia trzymam kciuki, uff ja Ci współczuje w ten skwar normalnie , nie lepiej jak byś icarem podjechała? zawsze to troche bezpieczniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wróciłam do Krk i już mam ochotę wyjechać. Jest tak gorąco, że aż mi niedobrze;/ Asiu daj znać jak będziesz po bo ja też trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esistere
Witam! Mam pytanie czy ciążę którejś z was prowadzi może dr Dorota Nowak - Stelmach ? Bo mi odwołali wizytę w promedzie i nie mogę się z nią skontaktować a termin mam za 5 tyg podobno wyjechała i nie wiadomo co z jej kontraktem w tamtejszej przychodzi. Jeżeli ktoś coś wie bardzo prosze o informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere ja do niej chodzę. Mi też odwołali wizytę więc się umówiłam prywatnie do Sofimedu gdzie też przyjmuje ale dopiero na koniec czerwca. Mam nadzieję, że jej ten kontrakt w Promedzie przedłużą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już w domku :) nawet nie było tak źle gorzej mi było wysiedzieć w tej sali jak tak duszno. Jeszcze jakaś babcia zrobiła mi aferę w MPK ze nie chce osiąść a później wydzierała się ze młodzi siedzą a ja stoję i ze starsi muszą ustępować. w sumie miała racje... ale i tak się głupio czułam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esistere
dziękuje chyba też tak zrobię jeszcze spróbuje ją złapać w szpitalu w następnym tygodniu ale prywatnie zawsze pewniej a nie orientujesz się ile tam kosztuje wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere w jakie dni ona jest w szpitalu i w jakich godzinach? Tobie zostało 5tyg do porodu? W sofimedzie pierwsza wizyta 150zl, kolejna po 100zł plus zwykle usg bez oceny ryzyka w III trymestrze 150zł. Ale czasami wystarczy sama wizyta lub samo usg;/ Asia super,że masz to już z głowy. Wiedz, że trzymałam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esistere
mam dzwonić do szpitala pod koniec tygodnia póki co przez ten wyjazd nie wiadomo kiedy będzie jak tylko będę mieć informacje napisze tak dokładnie 5tyg i 2 dni do terminu dlatego się tak denerwuje bo to już tuż tuż a ja zostałam bez lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere mi zostało ok 7-8tyg ale na ostatniej wizycie okazało się, że będę miała cc i nie mogę się doczekać żeby zapytać jak ustalany jest termin w Rydygierze. Tydzień czy dwa wcześniej a może dopiero jak się akcja porodowa zacznie ;/ Też nie chcę zostac bez lekarza na sam koniec więc idę prywatnie. Jak będziesz miała info kiedy ją można w szpitalu zastać to się odezwij proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja ide w czwratek do swojego to zapytam jak to jest z cc czy na termin czy jak sie akcja zacznie bo tez mnie to ciekawi. ale wydaje mi sie ze na termin jest wtedy kiedy robi sie na zyczenie cc a normalnie chyba jak sie zacznie porod. Wogole to kupilam sobie gazetke m jak mama to jakis dodatek specjalny jest i ma 300stron :) wszystko o porodzie ciazy i pierwszy rok dziecka :) zaraz sie za nia zabiore to dam znac czy warto kupic :P ja sie skusilam bo 6,99 za 300 stron to nie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to ja jak bedę popołudniu w sklepie to zobaczę czy jeszcze jest ta gazeta:) Co do cc to u mnie bardziej skomplikowane a wiem, że co szpital to inne zasady dlatego tak mnie to zastanawia. Byłam w szoku na wizycie i nie zapytałam a teraz muszę czekać. Nie będę Was zanudzać szczegółami ale u mnie cc będzie w pewnym sensie zabiegiem ratujacym mi życie bo tą narośl, która uciska mi nerwy jest zaraz przy tętnicy głównej i jak pęknie to po mnie;/ Że tez nie mogło to poczekać do czasu kiedy mała będzie już ze mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak maleństwa? Dalej się ruszają? To mi właśnie wynagradza wszystkie niedogodności ciąży :) Dzisiaj kilka razy dostałam w żebra. Boli jak cholera ale tak się z tego cieszę, że aż trudno opisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam je w koncu czuc coraz czesciej i regularniej :) wlasnie czytam ta gazetke i jest tam o planowanym cc ze wzgledow np zdrowotnych mamy i pisza ze jest na termin i zzwyczaj w 39tc ale wiadomo co szpital to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ależ upał.Z małą na spacer to jedynie pod wieczór. żar się z nieba leje.Asia wspólczuje jazdy mpk i to w samo poludnie...ja jak jezdzilam do pracy do rossmanna mpk oczywiscie to zawsze się bałam czy dojade zle wspominam upały.Jaki masz zawód ? Też zawsze kupowalam m jak mama.Super gazeta.Teraz chętnie bym poczytała,ale jak maleńka śpi to mam innych 10tys rzeczy na głowie do zrobienia. ruchy dziecka piękna sprawa:)jak się martwiłam albo słabo mała dawała znać to jadłam czekoladę i natychmiast był kopniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz robie teraz technika ekonomiste :) jeszcze tylko jeden egzamin praktyczny przede mna i koniec tych męk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to życzę powodzenia ;) jest coś ciekawego napisane w m jak mama o dziecku do roku?moze mi jakies info się przyda macie już imiona dla dzieci? jakby któraś chciała mam laktator z avent'u używałam tylko z trzy razy także prawie jak nowy.Zasze to się zaoszczędzi grosza,a ja mogę dużo taniej odsprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×