Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

my po spacerku ;)suuuper było. zero upału,rześko uwielbiam taką pogodę! roses111 z tą opieką po porodzie to wcale nie okej -chyba Ci się trafiło lub miałaś opłaconą położną.Kumpela rodziła w narutowiczu (teraz remont zrobili ona rodziła jeszcze jak było obskurnie) laska płakała,że nie umie przystawić małej do piersi,z tego wszystkiego dziecko płakało z głodu, a wielkie polozne popijały kawe (bylam po jedną bo juz nie moglam patrzec jak kumpela placze i widzialam co robia na wlasne oczy) także naprawdę udało Ci się.A i jeszcze jedna z pań w sali leżała widać miała opłaconą położną,bo tylko się nią interesowała resztę w tym moją kumpele olewała.Ale fajnie,że u Ciebie było dobrze.Może dołączysz do nas jak masz oczywiscie ochotę i ? ;0 esistere to wykupiliście tam mieszanie na własność i teraz zostaje spłata kredytu?nie powiem bloczek ładny i w dobrym miejscu.Wszystko masz pod nosem :D zresztą ja też nie narzekam na lokalizacją :D wyslij jakieś foto swoje z brzuszkiem lub usg na maila;);) reszta dziewczyn co porabiacie??jakies plany na weekend?jaka ma być w ogóle pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po tym bajecznym weekendzie :) Kurcze muszę sobie ten temat wysłać na meila bo w domu nie mogę go nigdy znaleźć. Cóz sobota byłaaa nudna , ale za to w niedziele pojechaliśmy ze znajomymi nad wodę :) Kurcze i nioby nie było jakos starsznie gorąco , a buzia i dekolt to jeden buraczek :D Brzuch tylko chwile opalałam , a później przykryłam go mokrym ręcznikiem :) Mam nadzieje, ze następny weekend też będzie słoneczny :) Kurcze ja bym nie mogła mieszkać w hucie bo mi się wydaje, że z tamtąd to wszedzie daleko jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laseczki :) jak po weekendziku? my bylismy na wsi za krakowem u rodziny mojego :) odpoczelismy troszke i nawdychalismy sie swiezego mpowietrza :P troche mialam stres wczoraj bo dzieciaczki mi sie nie ruszaly od soboty rano ale na szczescie to byl falszywy alarm :) wystarczyla czekolada i zaraz zrobily sobie dwupietrowa dyskoteke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Iza1508 przepraszam że tak na ostatnią chwilę ale przez weekend dowiedzieć się czegokolwiek w szpitalu to chyba niemożliwe dr Nowak - Stelmach ma dyżur dziś 24h więc w razie czego można podjechać do szpitala i popytać :) co do reszty to nie wiadomo bo się im zmieniają z dnia na dzień w zależności jak się dogadają miedzy sobą Pozdrawiam ! Miłego chłodniejszego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere dzięki za info. Jeszcze się muszę zastanowić czy podjechać do niej czy zaczekać na wizytę skoro wiem, że mam niedługo. A Ty jedziesz dzisiaj do niej? Dziewczyny u mnie po weekendzie strasznie bo było gorąco. Taka temperatura jak jest dzisiaj to dla mnie bomba:) Nic nie boli, nic nie puchnie. Asiu nieźle się musiałaś wystraszyć u mnie też słodycze pomagają jak za mało się rusza. Z drugiej strony teraz tylko czuje jak się rozciąga ale już nie kopie bo ma za mało miejsca. Fajny ten filmik pokazałaś. Teraz wiem jak Wasi lekarze wygladają. Mojej Pani doktor nie widziałam na nim. Angel jeżeli opalasz się na brązowo to fajnie bo ja zawsze po słońcu byłam czerwona więc z opalania zrezygnowałam dawno temu. Cały rok jestem blada i w sumie mi to już nie przeszkadza :) Ineezz jak u Ciebie po weekendzie? Pewnie dużo spacerków. Ach........ jak ja Ci zazdroszczę.... Jeszcze 49dni mi zostało. Wczoraj zaczęłam 33tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no właśnie ja się tak dziwnie opalam :D niby na czerwono ale z odcieniem brazu , już zaczynam brązowieć :D Tak dziś jest idealna pogoda do pracy, eh ja jeszcze dzis musze isc pojezdzic na prawko i 2 egzamin jak teraz nie zdam to sie chyba załamie juz ;( mi się zaczął dziś 10 tydz D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tak patrzyłam za wózkiem dla siebie, ale rzuciły mi sie na tablica.pl wózki dla blizniaków cos koło 1100 1300zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* Izuś masz rację u mnie duuuzo spacerków pogoda dopisala więc tylko korzystać.Był odpust i mała wzbogacila sie o wiatrak do wózka.Tak jej się podoba,że szok jak wiatr wieje to nim rusza a ta sie cieszy;) malizna moja kochana::)wpadli tez siostrzency i znow Maja radosna,bo uwielbia dzieci.Rwie się,że jej nie mogę utrzymać! szybko Ci zlecą te dni,korzystaj poki mozesz wysypiaj się kochana pozniej to docenisz! ja się modle zeby @ nie nadeszla bo wizyta w czw Iza ;) Fajnie,że u Was po weekendzie też wszystko dobrze i z maluszkami;) angel na Twoim miejscu nie opalałabym się a co dopiero brzucha...Gratuluje 10tc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie wiem czy dobrze zrozumiałam, że 2 lipca masz egzamin na prawo jazdy? Jeśli tak to bedę trzymała kciuki :) Objadam się właśnie arbuzem-to mój ulubiony owoc. Jakoś spokojnie się ten tydzień zaczął. Aż się boję co będzie dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz ale co mam zrobić jak tak się nie mogę doczekać końca :D? Spać tak czy tak nie mogę. Budzę się mniej więcej co 2h ;/ plus jest taki, że kibelek i zasypiam bez problemu. Wkurza mnie to wstawanie w nocy. Do tego za każdym razem mój pies chce się bawić bo zapomina, że nic jest od spania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka mojej niuni arbuz tez jest teraz ulubionym owocem ;) wiem ze sie nie mozesz doczekac...znam to;)juz niebawem utulisz swoją córeczkę ohh jakie to wspaniale uczucie :) angel tez bede 3mala kciuki.ktory raz juz zdajesz? w krakowie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jestem weteran bo 9 :D a najlepsze w tym wszystkim jest to , że ja mam auto i jeżdżę bez problemowo po Krakowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esietere
Iza też cały czas się zastanawiam bo przecież w czwartek umówiłam się w tym Sofimedzie więc chyba wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Angel bedę trzymać kciuki żeby Ci się udało zdać bo jednak lepiej mieć ten dokument :D ale powiem Ci szczerze, że jak sobie mój egzamin przypomne to cieszę się, że mam to z głowy. Esietere ja jednak zdecydowałam, że czekam do wizyty więc wczoraj u niej nie byłam w końcu. A Ty? Wyszłam z psem na spacer w kurtce i śmiać mi się chciało bo ledwo się w nią zapięłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel tez bede trzymac kciuki :) rowniez dziekuje ze juz mam ten egzamin za soba bo takiego stresu nie chciala bym jeszcze raz powtorzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam dzisiaj strasznie ciezka noc... najpeirw jakis po**b jezdzil mi pod oknami jakims sportowym samochodem a pozniej kretka caly czas. a kolo trzeciej jakas grupka chodzil i kopala po autach i darli sie chyba tak z godzine. niech sie ciesza ze wiatrowki nie mam bo juz bylam chetna strzelac do nich z okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ! Nie byłam ale zmieniłam czwartkową wizytę na dziś, ponieważ skóra całego ciała swędzi mnie niesamowicie już 3 dzień i wczoraj byłam u lekarza i podejrzewa że mogę mieć cholestaze ciążową :(więc wolę to szybko skonsultować z naszą doktorką. Mam nadzieję że to nie będzie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere jak się dzisiaj do niej umówiłaś? Przecież w Promedzie jej miało nie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Nie dziękuje jak coś :D Powiem Wam, że generalnie ja sie nie stresuje na tym egz ale trafia mnie bo Ci egzaminatorzy to juz przeginają raz się pokłóciłam z baba. Zreszta mojej koleżance koleś powiedział, że jak sie im dzienny limt zdanych wyczerpie to tak długo jeżdżą az uleją kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie dlatego zdalam bo mialam egzamin o 7.30 to jeszcze sie limit nie wyczerpal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy się i my ;) pizdzi jak w kieleckim :[ angel i ja trzymam kciuki nie daj się! ja zdałam za 5 i tak nie jezdze. Asiu oj biednaś Ty :( co za okropna noc domyslam się że jestes niewyspana ja tez mam podobne atrakcję...m.in straz pozarna na sygnale o 1 w nocy masakra ulice puste a ci musza ludzi budzic esistere też miałam podejrzenie cholestazy ciążowej.Swędziały mnie dłonie,palce...myślałam,że zadrapię się na śmierć.Na szczęście to był fałszywy alarm! wierzę,że u Ciebie też się tak skończy Iza:* jak mała ?daje popalić mamusi?kopie? ;) Moja kruszyna usnęła to ja obowiązkowo kawkę idę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammmm
Komplecik do chrztu, sweterek do chrztu, rożki: http://allegro.pl/komplecik-do-chrztu-roz-62-chrzest-chrzciny-unisex-i2434620447.html http://allegro.pl/cudny-sweterek-rozm-62-chrzest-chrzciny-i2440337579.html http://allegro.pl/haftowany-rozek-rozki-okazja-gratis-i2441828034.html Ja chrzciłam swoje dziecko we wrześniu. Wkrótce wystawię kolejne ciuszki po moim skarbie, nieco większe bo te pierwsze, malutkie już sprzedałam. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz duzo Ci spi w dzien mała ? Noce Ci spokojnie przesypia Oj jak o takie nocne atrakcje chodzi to ja to znam, z tym że u nas prędzej jak są jakieś mecze . Straz niby jest nie daleko ale jakos sporadycznie jeździ, prędzej policja bo u Nas jest duzy Komisariat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwiełam teraz egzamin na 20 troszke mniejszy ruch jest no i w razie czego nie bedzie bardzo gorąco :D Znam dwie babki które sie na egz wygadały ze są w ciązy i zdały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel spi ladnie mamy jedna pobudkę tzn mala sie nie budzi tylko kreci i wiem ze chce mleka. w dzien spi coraz mniej wiadomo...aktywniejsza jest i wszystko ja interesuje.żałuje ze taka pogoda do dupy bo spacer odpada. o dziwo jeszcze spi a ja juz po kawce i czekam i rozmyślam nad obiadkiem...ah te zeby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super bo jednak spanie w nocy jest lepsze i dla malucha i Mamy :) hmm obiadek dla małej ? a powiedz Ty gotujesz sama czy słoiczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowałam, ale pluła wiec teraz jak ida zeby to szkoda mi gotowac i wywalac do kosza.Poki co jade na sloiczkach.Jak bede miała z działki własne warzywa to owszem.zeby wyjda to mam nadzieje,ze wroci dawny apetyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×