Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

katar jest o wiele wiele mniejszy prawie koncowka a co za tym idzie mamy juz gornego zębola tez mam dwie paczki chusteczek dada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ja nie mówiłam ze nie dodałam nic od siebie ;p;p ale już to skorygowałam nooo :d a o podkłady to mi chodziło o te podpaski bell a nie takie na łózko :D uhh chyba zrobiłam małe zamieszanie prosze sie nie denerwowac na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały jeleń jest w formie mydła w płynie w formie żelu do higieny intymnej. widziałam z aloesem i z czymś jezcze chyba z bławatkiem 500 ml około 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko luz nie ma co sie az tak sztywno tej listy trzymac dla rozluznienia czestujcie sie orzechami wpadlam w nalog lupie i lupie i nie idzie przestac bialy jelen w formie zelu do higieny intymnej ja mialam i z aloesem a jak mi sie znudzil kupilam z blawatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lactacyd to fakt lipny jest. Aniu pyszne orzeszki prosto z drzewa dobrze wplyna na mozgi maluchow wiec bierzcie i jedzcie :D:D Orzechy obniżają poziom cukru we krwi i pobudzają pracę mózgu. Łagodzą stany depresyjne. Owoce orzecha, są także nieocenionym źródłem witamin A, C i E. Dostarczają organizmowi wapń, magnez, fosfor, potas, kwas lanolinowy. czego chciec wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale cene ma ;/ masakra co oni sprzedaja sama bym nie kupiła, zawsze w domu był własnie ten z aa zwykły ewentualnie z ziajii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,,, ja umieram,,,, dziś w nocy dopadła mnie angina :( , nienawidzę chorować a już na pewno w ciąży ,,,,, ciężki dzień miałam bo do 13 po lekarzach jeździłam,,,, a miałam glukozę zrobić też to nie zrobiłam bo pielęgniarka powiedziała że nie ma sensu przy takiej infekcji, bo może zafałszować wyniki,,,, Jak wróciłam do domku to wskoczyłam do łóżka, teraz wstałam coś do jedzenia zrobić,,,, i zaraz idę dalej spać,,, ,,, w ogóle jak siedziałam i czekałam do ogólnego to się popłakałam na poczekalni aż, raz że samopoczucie beznadziejne , a dwa na myśl o antybiotyku ,,,, ale na szczęście mi doktorka nie dała,,,, skierowała mnie na wymaz z migdałków i doraźne na razie , bezpośrednio do gardła TV i płyn do płukania jamy ustnej przeciwzapalny,,,, wybaczcie że znów Was nie nadrobię ale nawet nie mam siły przy kompie siedzieć, tyle co zdążyłam przeczytać o pr, higienicznych ,,,, co do lactacytu, to ja go też ostatnio kupiłam i też mnie piekło przez pierwsze dwa dni,,,ale ja byłam świeżo po wyleczonej infekcji,,,, teraz jest ok,,,,, więc angel,,,może masz jakąś infekcje, dlatego Cię pieczę. zjem coś i z powrotem do wyra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) dziewczyny czytam co jakiś czas że wrzucacie coś na maila... jeśli to nie żaden problem to czy mogłabym dostać dostęp do niego? podobno znajduje sie tam lista rzeczy które sa potrzebne dla malucha. o o i jeszcze jedno pytanie- czy któraś z was robiła sobie sesję zdjęciową w ciąży? Ja testem dopiero w połowie 1 2tyg, ale kiedy będę w bardzo zaawansowanej ciąży mój mąż będzie przebywał za granicą i już teraz co chwila każe mi obiecywać że zrobię sobie taka brzuszkową sesje i wyślę mu zdjęcia... Może macie jakiś godny polecenia kontakt. o o Pytałyśce o wiecej info o mnie... Mam 29 lat, to moja 2ga ciąża, niestety pierwszej nie donosiłam:( Jestem z Kurdwanowa, jak pisałam jestem dopiero w 12 tyg ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka powróciłam z usg 3D/4D- 2 trymestru. angel... fajnie mają w tym ludwinie, tylko strasznie wąziutko:)) lekarka chyba z pół godziny mi jeździła po brzuchu, patzryła kilkała niby cos pokazywała na tych wielkich telewizorach, ale jak dla mnie to dalej obraz księżycowy:)) Najważniejsze że wsyztsko oki, wszystkie narządy w normie, wszytsko pracuje tak jak powinno. chciała nam zrobic jakieś fajne ujęcie do zdjęcia,ale niestety mały sie rączka i pępowiną pozasłaniał także zdjęcia troche nie wyraźne. Za to siurka co chwile pokazywał, także po raz kolejny się potwierdza że będzie Bastek:)) wypatrzyła mi jakąs grzbice, bo ostanio miałam swedzenia i zapisała mi nestatyne czy jakos tak. No i dostałam juz L4, także zaczynam totalne obijanie:) Mimo braku instynktów to micha mi sie cieszyła jak o tym małym kosmicie myslałam:)) byle do nastepnej wizyty za miesiąc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielna z mielna cześc :) doszlysmy z dziewczynami do wniosku,ze nie dajemy namiarów na maila nowym osobą jesli Cię lepiej poznamy pewnie się to zmieni nie gniewaj się tak po prostu ustaliłysmy.Co do tabelki mozesz podac swojego maila a ktos ci te liste przesle.Sesje mailam ale dzieciecą zreszta mi robila pani fotograf z Sosnowca;]wiec moze dziewczyny kogos polecą Inki kolezanka moze;)wspolczuje straty dzieciątka ja tez to przezylam boli jak cholera do tej pory.Jesli mozesz napisz co sie stało w ktorym tyg jesli nie masz ochoty to zrozumiem Muszynianka super wiadomosci!!!Sebus dzielny chlopczyk ile juz wazy?to teraz bedziesz czesciej do nas zagladac skoro juz na L4 jestes heh ja grzybicy nie mialam,ale dobrze,ze szybko ja "wypatrzyła"bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mój ananas dziś chyba nie śpi .... lata po tym brzuchu w te i wewte :) coś mnie chandra telepie ale nic takiego tylko milkywaya musialam zarzucic ;) tak jakby cukier spadał Dziewczyny jak mnie brzuch swędzi aaaaaaaa Gosia zdrówka życzymy :) Muszynianka a nie mówiłam z dziewczynami, że będzie się zmieniało Ineezz właśnie mi przynoszą orzeszki i jutro mam taki zamiar wcinać ale to różnie bywa u mnie ze smakami ;) ostatnio kupiłam słonecznik i jadłam bez smaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka gratulacje chlopczyka! Fajne imie wybraliscie - moj M tak ma na imie ;-) wiec dobrze mi sie kojarzy! Gosiaq - ale Ci sie dziadostwo przyplatalo! Dobrze, ze obeszlo sie bez antybiotyku! Ja przy synu bralam 3 razy antybiotyk! Raz doksycykline (jak jeszcze nie wiedzialam o ciazy), ale dzieki Bogu urodzil sie zdrowy! No prawie zdrowy, bo mial zachlystowe zapalenie pluc, ale to nie od leko! Ja robilam sobie sesje ciazowa, ale w warunkach domowych. Profesjonalna robilam juz z dziecmi. Robila nam ja Magdalena Mateja (mialam wrzucic link), ale klikam ciagle z komorki i nie mam jak! Robi tez ciazowe. Dzielna z Mielna, trzymam kciuki, aby tym razem wszystko sie ulozylo i abys tulila niebawem swoje malenstwo! Ineezz ciesze sie, ze katarek juz praktycznie zazegny! Co do wody, to ja rowniez gotuje ta z kranu - rok temu czytalam, ze nasz rejon (NH) ma bardzo dobra wode, ktora mozna pic z kranu (jednak ja zawsze gotuje). Staram sie tylko pilnowac, aby nie przegotowywac jej kilka razy tylko zawsze swieza! Rowniez nie gotuje butelek, nie sterylizuje zabawek i nie prasuje ubranek - oczywiscie z lenistwa (wiem - nie ma sie czym chwalic!), ale chyba przy drugim dziecku czlowiek ma wiekszy luz, bo przy synu conajmniej do 3 mca to robilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia kuruj się szybciutko :) Czemu robisz tak późno glukozę ? chociaż zanim ja się zabiorę za nią to będę w trakcie 26 tyg. Gosi infekcję leczę 3 miesiąc ale tak czy siak wydaje mi się, że nie powinno piec Muszynianka gratuluje :) W którym byłaś gabinecie tym przy wejściu czy koło recepcji? Ten drugi jest dwa razy większy :) Mi sie te gabinety bardzo podobają takie przytulne są :) Lecz ta infekcje szybciutko, nic przyjemnego :( Mi lekarz powiedział o infekcji tez po badaniu i był w szoku ze ani nie piekło, ani nic. Dzielna jak coś to wrzuc meila albo coś to ja Ci podeśle, albo któraś z dziewczyn ta listę. Myślałaś juz o jakimś szpitalu ? Dziewczyny poszalałam, i kupiłam wczoraj 4 prześcieradła , poszwę na kołderkę, 3 ręczniki kąpielowe, nakładkę frote na przewijak :) Uff część wydatków odpadła. Mój wczoraj dostał buciki dla malucha buciki sandałki z ecco ( nawet ja nie mam takich butów) i takie buciki za kostkę mysle, że na wiosnę, jesień będą z firmy clarks więc tez chyba jakaś dobra :) One są takie słodkie malutkie . Wczoraj wieczór tak sobie leżałam z odsłoniętym brzuchem i pierwszy raz w sumie zauważyłam jak to widać jak mały kopie :) Grzesiek zrobił taaakie wielkie oczy z radości :D Szkoda tylko , że później mnie tak brzuch bolał, że myslałam, że padnę ;/ Na szczęście dziś już jest oki, aaa no i udało mi sie przespać prawei 5h :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) co do wody to ja słyszałam że w hucie (okolice pl centralnego) jest beznadziejna i znajomi piją przegotowaną z butelek ;) My dziś ja na razie dobrze :) w sumie już przed 4 się przebudziłam ;/ ale do teraz poleżałam. Dziś zaczynamy 19 za tydzień już połowa :O ale ten czas leci Angel zazdroszczę zakupów ja też się muszę wziąć, Dziewczyny powiedźcie mi czy jak robiłyście w Myszce zakupy to przez all i odbierałyście czy jechałyście od razu tam na zakupy - chodzi mi czy są takie same ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego zazdrościc :) Mówiłam potrzebujesz jakiejs pomocy w szukaniu to pisz ja mam taka pracę, że cały dzień siedze na necie. W myszce chyba lepiej zamówic przez strone i odebrać osobiście. Tylko ja np porównywałam myszke z margot i jedne rzeczy sa taniej tu inne tam . Jak coś to bede zamawiac w Myszce to Ci moge odebrac i sie może my gdzies pod kauflandem umowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde niektóre rzeczy chce zobaczyć wiesz realnie a później najwyżej zamówię. Jutro wielki dzień w lidlu :D w margocie są tańsze koszule po 19 zeta a na placu na Teligi po 40-50 zeta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na placu jest drogo;/ Ja z myszki zamawiam tylko : patyczki grube, majtki poporodwe, belle podpaski duze, proszek i jakies pierdołki :) Do margotu pojade bo cche pościel z tamtąd jest na promocji :) Jak bede w tesco to tez popatrz na te rzeczy a nuz będzie korzystniejsza cena :) A dziewczyny sory z ate pampki ale ten łos dalej mi nie wysłaął cennika , kazał sie przypomniec meile , i czekam . Ania a Ty to karmienia kupujesz takie odpinane biustonosze ? Bo ja sie zastanawiałam czy będzie cos nie tak jak wezmę takei miekkie sportowe, przecież one są elastyczne i sie ciagną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chciałam sobie takie kupić na razie jeden na spróbowanie tyle że nie wiem jak biust mi jjesce urosnie :( piżamkę do karmienia ale chyba jedną bo ja nie lubię w koszulach spać ;) muszę jakiś wkład wymyślić do kołderki bo jest niestandardowy i rożek i całą kosmetykę ;) oblałam się wrzątkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty robiła ? kurcze uważaj na siebei :) Ja mam stanik kupiony w modusie na prokocimiu jeden w rozm s a drgi m, albo l, one się baaardzo ciągną, zresztą jak cos to stanik do góry i damy rade jakoś. :) Z kosmetyków to jak się zarejestrujesz na stronie jj to dostaniesz 4 kosmetyki w mini wersjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie. Ja byłam raz poparzona , jak sie opierałam o blat a babcia zalewała kawę i szklanka na pół pękła od nadgarstka don łokcia ;/ I tak szczęście , że blizny nie ma . Ale paskudnie dzisiaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropnie nic mi się nie chce :( ale weekend ma być ponoć ładny :) uważam uważam ale widzisz chyba za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ciążowe rozkojarzenie :D patrze na pogode na interi a tam nawet nie ma opadów na dziś ;/ Mi to obojętne niech sobie pada i tak cały dzień w pracy jestem. Jedyny inus tej pogody jest taki, że jest slisko a idiotą się spieszy. Rano jak jechałam do pracy , to był taki delikwent, ja miałam 70 na wielickiej ale nie on musiał być szybszy chba z 90 miał. Powodzenia takim zyczę bo wystarczy, ze mu ktos przyhamuje wcześniej albo wyjdzie jakś sierota an droge i nie zachamuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×